Czyszczenie kostki brukowej Wadowice

Proponujemy specjalistyczne czyszczenie kostki brukowej na terenie Wadowic i okolicznych miejscowości. Usuwamy brzydkie plamy z placów i powierzchni z kostki brukowej, a także tarasów z kamienia czy gresu. Wykorzystujemy najnowsze techniki usuwania zabrudzeń z kostki brukowej w woj. małopolskim. Usuwamy porosty i chwasty tanio i skutecznie.

Usuwanie zabrudzeń i kurzu z kostki brukowej Wadowice

Od lat zajmujemy się oczyszczaniem podjazdów z kostki brukowej. Myjemy parkingi, hale magazynowe oraz place publiczne. Skutecznie usuwamy ślady po oponach i opadach atmosferycznych. Czyszczenie kostki brukowej w Wadowicach wykonujemy razem z zabiegiem spoinowania i impregnacji powierzchni kostki brukowej.

Mycie kostki brukowej Wadowice, Zator

Oprócz mycia kostki brukowej w Wadowicach wykonujemy również jej kompleksową renowację. Zabieg ten składa się z gruntownego czyszczenia kostki brukowej, a następnie jej zabezpieczenia wybranym środkiem impregnującym Wypróbuj czyszczenie kostki brukowej na gorąco z impregnacją w Wadowicach i Zatorze.

Czyszczenie kostki brukowej na terenie Wadowic

Jesień to ostatni dzwonek, aby zadbać przed zimą o swój podjazd z kostki brukowej. Zajmujemy się myciem kostki brukowej zarówno u osób prywatnych, jak i przedsiębiorców na terenie całego województwa małopolskiego. Z naszej oferty mycia kostki brukowej pod ciśnieniem skorzystali już klienci z Wadowic, Zatoru, Kalwarii Zebrzydowskiej czy Inwałdu. Dysponujemy profesjonalnymi myjkami wysokociśnieniowymi, które pozwalają nam na likwidację nawet najbardziej opornych zabrudzeń. Z nami pozbędziesz się z parkingu przed Twoją firmą wszelkich śladów po oponach, gumach do żucia, a nawet rozlanej i zaschniętej. Jako pionierzy na rynku usług porządkowych dysponujemy ekologiczną metodą usuwania zabrudzeń za pomocą zamrożonego dwutlenku węgla. Dzięki dużemu doświadczeniu i sprawdzonym technikom czyszczenia kostki brukowej parking przed Twoją firmą znowu będzie wyglądał jak nowy. Dla przedsiębiorców z Wadowic przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę rabatową na zabieg czyszczenia kostki brukowej pod ciśnieniem i impregnację kostki brukowej.

Profesjonalne usługi w zakresie czyszczenia:

 • Mycie kostki brukowej myjkami wysokociśnieniowymi Wadowice, Zator, Mucharz, Inwałd, Sucha Beskidzka, Kalwaria Zebrzydowska, Tomice, Maków Podhalański
 • czyszczenie kostki brukowej Wadowice;
 • kompleksowe mycie na terenie posesji, czyszczenie podjazdów z liści i gałęzi;
 • mycie elewacji przemysłowych;
 • czyszczenie szklanych elewacji;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • zabezpieczenie kostki granitowej impregnatem;
 • czyszczenie hal przemysłowych Wadowice;
 • mycie murów oporowych oraz cegły;
 • likwidacja zabrudzeń z rynien;
 • mycie i malowanie dachów;
 • mycie dachów na terenie woj. Małopolskiego;
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową w Małopolsce;

Coraz więcej właścicieli nieruchomości decyduje się na skorzystanie z zabiegu impregnacji kostki brukowej przed swoim domem lub firmą. W Wadowicach wykonujemy impregnację elewacji najlepszymi środkami dostępnymi na rynku. Przeprowadzamy także uzupełnianie szczelin w kostce brukowej, które mogą ulegać uszkodzeniu w trakcie mycia kostki brukowej pod wysokim ciśnieniem. Uzupełniamy szczeliny w kostce brukowej piaskiem od sprawdzonego producenta, który gwarantuje najlepszy efekt zarówno pod kątem wytrzymałości, jak i wyglądu.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej wadowice

Ochrona kostki brukowej impregnatem w Wadowicach Impregnacja podjazdów z kostki brukowej

Oczywiście, zamiast decydować się na gruntowne czyszczenie kostki brukowej w Wadowicach, lepiej byłoby nie fundować sobie kolejnych trudnych do usunięcia plam. O ile jednak możemy uważać na plamy z benzyny czy rozlaną farbę, to niestety nie zapanujemy nad naturą. Nie mamy wpływu na rodzaj opadów atmosferycznych i to, jakie ślady pozostawią na naszym podjeździe. W takiej sytuacji może być jednak wykonywany przez naszą firmę zabieg impregnacji kostki brukowej. Dzięki odpowiedniemu impregnatowi kostka brukowa przed Twoim garażem lub na firmowym parkingu będzie profesjonalnie zabezpieczona przed nowymi zabrudzeniami. Co więcej, nawet jeśli zdarzyłaby się niechciana plama np. ze smaru, będzie ona dużo łatwiejsza do usunięcia, niż gdyby na kostce brukowej nie było żadnego impregnatu. Zabieg impregnacji kostki brukowej w Wadowicach zalecamy powtarzać po każdym wysokociśnieniowym czyszczeniu podjazdu, ścieżki ogrodowej czy innej powierzchni.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Mycie kostki brukowej Wadowice
Dokładna impregnacja, sprawdzonymi środkami

Czyszczenie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Czyszczenie kostki brukowej pod wysokim ciśnieniem gorącą wodą to gwarancja usuniętych plam, osadów i wszelkich zabrudzeń. Mycie kostki brukowej z plam oleju czy innych trudnych zabrudzeń wyceniane jest indywidualnie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Skuteczna ochrona kostki brukowej dzięki impregnacji. Na cenę zabiegu impregnacji ma wpływ wielkość obszaru z kostki, który ma zostać zaimpregnowany oraz rodzaj podłoża. Używamy środków impregnujących najlepszych producentów. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie dachów i szklanych elewacji

PLN 25 netto*

Usuwanie z kostki brukowej chwastów i traw. Likwidacja rysunków graffiti z elewacji kamienic i domów. Mycie i czyszczenie dachów oraz rynien przed zabiegiem malowania. Możliwa negocjacja ceny.

Dokładna impregnacja powierzchni z kostki brukowej Mycie kostki brukowej ze starych i brzydkich plam

Usuwanie śladów z benzyny i olejów Usuwanie zabrudzeń z kostki brukowej bez użycia wody? To naprawdę możliwe! Zdecyduj się na czyszczenie kostki brukowej suchym lodem o temperaturze -78,5 w Wadowicach i Zatorze. Mycie kostki brukowej zamrożonym dwutlenkiem węgla wyrzucanym w zabrudzenia z prędkością 500km/h pozwala usunąć prawie każdą plamę. Technologia likwidacji zabrudzeń z kostki brukowej suchym lodem jest najbardziej ekologicznym wariantem w naszym portfolio.

Obsługujemy miasta; Wadowice, Inwałd, Kalwaria Zebrzydowska, Zator, Mucharz, Sucha Beskidzka

Lata doświadczenia Do każdego zlecenia czyszczenia kostki brukowej w Wadowicach i Zatorze podchodzimy indywidualnie. Oferujemy darmową wycenę przed przystąpieniem do prac porządkowych. Naszym klientom przedstawiamy pełen plan działania od szacunkowej ceny, po techniki, którymi mamy zamiaru zlikwidować najtrudniejsze zabrudzenia. Gruntowne i szczegółowe mycie kostki brukowej z różnego rodzaju zabrudzeń wykonujemy od lat na terenie całego woj. Małopolskiego. Aktualnie działamy na terenie całej Polski południowej. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, atrakcyjnymi rabatami oraz szybkimi terminami realizacji.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim oraz małopolskim.

Ochrona kostki brukowej impregnatem

Proponujemy dokładne i profesjonalne mycie kostki brukowej z kurzu i codziennych zabrudzeń na terenie wszystkich Wadowic oraz sąsiednich miast. Czyścimy kostkę brukową na przystankach autobusowych, stacjach kolejowych, w parkach i na placach publicznych. Szybko i skutecznie wykonujemy mycie kostki brukowej na podjazdach domów w Wadowicach i okolicach.

Oczyszczanie dachów przed malowaniem Wadowice

Dach Twojego domu nie wygląda już tak jak dawniej? Martwisz się, że zabrudzenia nie nadają się do usunięcia? W Wadowicach wykonujemy usługę specjalistycznego mycia dachów. Posiadamy uprawnienia alpinistyczne, więc żadna wysokość nie jest dla nas problemem. Zajmujemy się również bezsmugowym czyszczeniem szklanych elewacji z użyciem wody destylowanej.

Mycie wysokociśnieniowe hal w Wadowicach

Na terenie Wadowic wykonujemy gruntowne czyszczenie parkingów i hal magazynowych metodą wysokociśnieniową na gorąco. W połączeniu ze specjalistycznymi środkami czyszczącymi jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać mycie parkingów z kostki brukowej na dużych obszarach. Usuwamy zabrudzenia z olejów i ślady po oponach szybko i skutecznie.

Hydropiaskowanie maszyn i pomników Wadowice

Mieszkańcom Wadowic proponujemy usługę konserwacji maszyn przemysłowych oraz pomników i nagrobków dzięki piaskowaniu na mokro. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie zlikwidować zabrudzenia z metalowych, żeliwnych czy kamiennych obiektów. Wybierz renowację pomników metodą hydropiaskowania na mokro.

FAQ

Aby usunąć tak trudne zabrudzenia z kostki brukowej, radzimy skorzystać z technologii mycia kostki brukowej suchym lodem. Suchy lód to  zamrożony dwutlenek węgla w postaci granulatu, który jest wyrzucany w zabrudzenia z prędkością 500km/h.
Tak. Przeprowadzamy zarówno myciem elewacji przemysłowych, jak i szklanych witryn.

Mycie placów z kostki brukowej w Małopolsce

Od lat zajmujemy się usuwaniem plam i brudu z kostki brukowej na dworach autobusowych, przystankach komunikacji miejskiej czy miejskich skwerach i placach. Usuwamy liście i gałęzie z rynien, myjemy elewacje budynków oraz elewacje przemysłowe. W pracy wykorzystujemy ekologiczną technologię czyszczenia suchym lodem bez użycia wody i środków chemicznych.
Zasięg Wadowice oraz Chocznia, Tomice, Radocza, Kalwaria Zebrzydowska, Stryszów, Sucha Beskidzka

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, BrzegChorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kęty, Kluczbork, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Oświęcim, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Trzebinia, Tychy, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej