Mycie kostki brukowej Oświęcim

W naszej ofercie dla mieszkańców Oświęcimia mamy skuteczne mycie kostki brukowej nowoczesnymi metodami. Bez konieczności dokonywania poprawek usuwamy nieestetyczne zabrudzenia z różnych powierzchni w tym ceglanych, kamiennych czy granitowych. Przy zastosowaniu myjek ciśnieniowych najwyższej klasy z funkcją podgrzewania wody i użyciu najnowszych metod czyszczenia, jesteśmy w stanie usunąć najtrudniejsze plamy z powierzchni brukowanych kostką.

Wypalanie porostów, likwidacja mchu z kostki brukowej na terenie Oświęcimia

W naszej ofercie czyszczenia kostki brukowej na terenie Oświęcimia znajduje się także likwidacja szpecących spoiny w kostce brukowej traw, mchów, porostów i innych niechcianych roślin. Dzięki takiemu czyszczeniu powierzchnia z kostki brukowej odzyskuje estetyczny wygląd. Pracujemy różnymi technikami, aby skutecznie pozbyć się mchów i porostów z pokryć dachowych, podjazdów czy tarasów.

Skuteczne oczyszczanie kostki brukowej Oświęcim

Technicy naszej firmy nie ograniczają się jedynie do zmoczenia kostki wodą. Starannie i skutecznie czyszczą powierzchnię z kostki brukowej, tak aby efekt utrzymywał się, jak najdłużej. Pomocna jest tu także impregnacja kostki, która spowoduje, że taras, podjazd czy inna powierzchnia będzie chroniona przed ponownym zabrudzeniem i skutkami opadów atmosferycznych. Skorzystaj z oferty impregnacji kostki brukowej w Oświęcimiu jak najprędzej.

Czyszczenie kostki brukowej Oświęcim i-czyszczeniekostkibrukowej.pl

Prac renowacyjnych kostki brukowej, w naszych warunkach geograficznych, nie da się przeprowadzać przez cały rok. Najlepszy czas na takie czynności to wiosna i okres wakacji. Mając to na względzie, nasza firma przygotowała dla mieszkańców i przedsiębiorców z Oświęcimia specjalny rabat. Usługa objęta rabatem to mycie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową połączone z jej impregnacją. Stosujemy najlepsze preparaty, które oprócz ochrony kostki brukowej przed ponownymi zabrudzeniami, także poprawiają estetykę impregnowanej powierzchni. Czyścimy kostkę brukową zarówno na niewielkich terenach prywatnych w Oświęcimiu, jak i na dużych obszarach przemysłowych należących do lokalnych przedsiębiorstw. Proponujemy bogatą ofertę czyszczenia kostki brukowej. Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas satysfakcjonujące rozwiązanie. Nasi technicy mają duże doświadczenie zawodowe. Potrafią poradzić sobie z najtrudniejszymi plamami z oleju, cementu, smarów czy zaschniętej farby. Używają wysokociśnieniowych myjek marki Karcher, które posiadają opcję podgrzewania wody. To plus ekologiczne środki czyszczące dają gwarancję osiągnięcia oczekiwanego efektu. Otrzymując zlecenie, nasi fachowcy najpierw biorą pod uwagę użycie środków neutralnych dla środowiska naturalnego. Dobro planety jest bowiem dla nas najważniejsze.

Profesjonalne usługi w zakresie czyszczenia:

 • Mycie brukowej myjkami wysokociśnieniowymi Oświęcim, Tychy, Kety, Brzeszcze, Chełmek, Bielsko-Biała, Osiek, Bieruń, Lędziny
 • Czyszczenie kostki brukowej Oświęcim;
 • kompleksowe mycie na terenie posesji, czyszczenie podjazdów z liści i gałęzi;
 • czyszczenie elewacji przemysłowych;
 • mycie szklanych elewacji;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • ochrona kostki granitowej impregnatem;
 • czyszczenie hal przemysłowych w Oświęcimiu;
 • mycie murów oporowych oraz cegły;
 • usuwanie zabrudzeń z rynien;
 • mycie i malowanie dachów;
 • mycie dachów na terenie woj. Małopolskiego.
 • czyszczenie elewacji metodą niskociśnieniową w Małopolsce.
czyszczenie kostki brukowej w Oświęcimiu

Impregnacja podjazdów z kostki brukowej w Oświęcimiu Sprawdzone impregnaty do ochrony kostki brukowej

Na właściwą pielęgnację powierzchni wyłożonych kostka brukową w Oświęcimiu składa się nie tylko jej staranne mycie, ale także impregnacja. Każde czyszczenie kostki powoduje usunięcie większej części chroniącego ją impregnatu. Dlatego też zabieg ten powinien być ponawiany. Impregnowanie uniemożliwi pojawienie się wielu zabrudzeń, szczególnie tych trudnych do usunięcia. Właściwie dobrany impregnat ochroni nasze podjazdy i tarasy przed plamami z oleju, benzyny, a także pozostałościami opadów atmosferycznych. Impregnacja kostki w Oświęcimiu winna być przeprowadzana każdorazowo po myciu wykonanym sprzętem wysokociśnieniowym. Inwestycja w ten zabieg jest bardzo opłacalna. Zapewni bowiem estetyczny wygląd brukowanej infrastruktury naszej nieruchomości na długi czas. W zależności od gustu klienta nasza firma oferuje impregnaty zarówno bezbarwne, jak i nadające kolor.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Oświęcim
Bezpieczna impregnacja, wysokiej jakości środkami chemicznymi

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Oferujemy mycie kostki brukowej z zastosowaniem metody wysokociśnieniowej. Pozwala ona trwale usunąć pozostałości opadów atmosferycznych z podjazdów czy parkingów. Likwidację zastarzałych zabrudzeń z olejów czy smarów wyceniamy indywidualnie. Dopuszczamy negocjację ceny usługi.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Nasza firma wykonuje profesjonalną impregnację kostki brukowej. Na cenę tej usługi ma wpływ wielkość powierzchni i rodzaj zastosowanego impregnatu. Stosujemy najlepsze preparaty dostępne na rynku. Dopuszczamy negocjację ceny.

Czyszczenie elewacji i dachów budynków

PLN 25 netto*

W ramach świadczonych przez naszą firmę usług oferujemy gruntowne mycie i czyszczenie dachów i elewacji z kurzu i osadów. Likwidujemy także graffiti i pozbywamy się mchów w Oświęcimiu. Fachowo malujemy dachy w Małopolsce. Negocjacja ceny dopuszczalna.

Hydrofobowa technologia impregnacji, to gwarancja trwałego efektu Usuwanie rozlanej farby z kostki brukowej suchym lodem

Czyszczenie kostki brukowej z plam z oleju i smarów Mieszkańcom Oświęcimia proponujemy czyszczenie kostki brukowej nową technologią , bez użycia wody. Zamiast wody korzystamy z suchego lodu. Posiadający temperaturę – 78,5 stopnia Celsjusza suchy lód bardzo skutecznie likwiduje , nawet bardzo trudne plamy z powierzchni wyłożonych kostką brukową. Suchy lód jest także doskonałym narzędziem do czyszczenia powierzchni z betonu czy szklanych elewacji. Już teraz ta bezpieczna dla środowiska metoda czyszczenia kostki brukowej jest dostępna dla mieszkańców okolicznych miejscowości.

Nasza firma swoim zasięgiem obejmuje takie miasta jak: Oświęcim, Tychy, Kety, Brzeszcze, Chełmek, Bielsko-Biała, Osiek, Bieruń, Lędziny.

Firma z doświadczeniem Nasza przedsiębiorstwo to przedsięwzięcie rodzinne. Jesteśmy obecni na rynku usług od wielu lat. Kostkę brukową w Oświęcimiu i w całej Małopolsce czyścimy szybko i bardzo skutecznie. Nasze usługi nie są drogie. Pracujemy zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla osób prywatnych. Czyścimy kostkę brukową na wielkich i małych powierzchniach. Metody mycia dobieramy, biorąc pod uwagę rodzaj powierzchni i charakter zabrudzeń. Nasze usługi w Oświęcimiu świadczymy od wczesnej wiosny nawet do zimy – jeśli tylko aura na to pozwala.

Myjemy kostkę brukową i czyścimy elewacje budynków na większości terenów południowej Polski, a mianowicie w województwach małopolskim i śląskim.

Ochrona kostki brukowej Oświęcim

W katalogu naszych usług mamy mycie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową na przystankach tramwajowych i autobusowych, skwerach, podjazdach i parkingach. Z taką samą starannością czyścimy powierzchnie na stacjach benzynowych, jak i na prywatnych posesjach. Rewelacyjny efekt gwarantuje użycie specjalistycznych myjek wysokociśnieniowych z funkcją podgrzewania wody. Kostka będzie czysta a jej estetyka bez zarzutu.

Czyszczenie dachów w woj. małopolskim

Naszym klientom w Oświęcimiu i całym małopolskim oferujemy całościowe mycie dachów wraz z usuwaniem z rynien suchych liści i gałęzi. Usługę te uzupełniamy o gruntowne malowanie dachu na wybrany kolor. Technikę mycia dopasowujemy do rodzaju pokrycia dachowego.  Oprócz mycia i malowania dachów w Oświęcimiu oferujemy także czyszczenie elewacji budynków. Dokładnie czyścimy dachy oraz elewacje.

 

Usuwanie graffiti ze ścian budynków Oświęcim

Dysponując nowoczesnymi technikami czyszczenia uporczywych plam, likwidujemy graffiti z murów i ścian nieruchomości. Zabieg usuwania graffiti wyceniamy indywidualnie. Technikę usuwania rysunków oraz środki czyszczące są wybierane podczas wstępnej wyceny usługi.

Czyszczenie kostki brukowej w Oświęcimiu z mchu

Kostka brukowa podatna jest na różnego rodzaju zabrudzenia. Pojawiają się na niej pozostałości opadów atmosferycznych, plamy z oleju czy brzydkie ślady związane z codzienną eksploatacją. Brudzą się jednak nie tylko kostki, ale też spoiny pomiędzy nimi. Aby cała powierzchnia była należycie zadbana, usuwamy z przestrzeni pomiędzy kostkami niechciane rośliny, mchy i porosty. Czyszcząc z roślin duże powierzchnie, stosujemy sprawdzoną chemię biobójczą. Działa ona szybko i bardzo skutecznie, pozostawiają bruk wolny od szpecących roślin.

FAQ

Koszt mycia elewacji budynków i dachów rozpoczyna się od 20 zł/mkw. Na cenę oprócz wielkości powierzchni do czyszczenia, ma wpływ także rodzaj zabrudzeń.
Tak. Impregnacja kostki brukowej to stały element naszej usługi kompleksowego mycia kostki brukowej w Oświęcimiu. Zabezpieczenie kostki impregnatem polecamy każdemu, kto zdecydował się na wysokociśnieniowe czyszczenie kostki brukowej.

Mycie kostki brukowej Oświęcim i Brzeszcze

Personel naszej firmy stanowią fachowcy o dużej wiedzy i doświadczeniu. Sprawnie i z dobrym skutkiem czyszczą kostkę brukową w Oświęcimiu. Pozbywamy się także chwastów, mchów i porostów z kostki granitowej, brukowej, z kamieni ozdobnych i innych powierzchni. Przeprowadzona przez naszych techników impregnacja kostki brukowej w Oświęcimiu uchroni Twój parking czy podjazd przed szpecącymi plamami. Na długi czas zachowa on nienaganny wygląd.
Zasięg Oświęcim oraz Chełmek, Libiąż, Brzeszcze, Zator, Osiek

Jeśli chcesz zasięgnąć dodatkowych informacji, zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej