Mycie kostki brukowej Częstochowa i okolice

Czyścimy stare i trudne do usunięcia zabrudzenia na kostce brukowej i innych podłożach z kamienia, cegły czy betonu. Wykorzystanie najnowszych technologii i profesjonalnego sprzętu w postaci myjek wysokociśnieniowych z opcją grzania wody umożliwia nam usunięcie każdego zabrudzenia nawet plam z olejów, smarów czy śladów po farbie.

Czyszczenie kostki granitowej metodą mechaniczną Myszków

Po kompleksowym oczyszczaniu kostki brukowej, oferujemy profesjonalną impregnację specjalistycznymi środkami. Impregnacja kostki brukowej chroni zewnętrzną kostki brukowej oraz wpływa pozytywnie na jej wygląd. Profesjonalne zabezpieczenie kostki impregnatem umożliwia zabezpieczenie podłoża przed powstaniem kolejnych plam oraz wnikaniem brudu w strukturę kostki.

Usuwanie mchu, chwastów z kostki bukowej Częstochowa

W ofercie posiadamy likwidację porostów i mchów z powierzchni kostki brukowej i granitowej, usuwanie chwastów i traw ze spoin. Metody czyszczenia spoin dobieramy na podstawie rodzaju i ilości zanieczyszczeń. Stosujemy m.in metodę mechaniczną oraz wypalanie które jest zarówno skuteczne jak i całkowicie ekologiczne.

Mycie kostki brukowej Częstochowa i-czyszczeniekostkibrukowej.pl

Szukasz firmy, która w końcu naprawdę usunie tłuste plamy z oleju i benzyny z kostki brukowej przed Twoją firmą? Dobrze trafiłeś. Dla mieszkańców miasta Częstochowa mamy specjalną ofertę rabatową, która obejmuje profesjonalne czyszczenie kostki brukowej i granitowej w sezonie wiosna/lato 2020 w specjalnej, wiosennej cenie. Wiosna to świetny okres na kompleksowe czyszczenie kostki brukowej, która dzięki naszym myjkom  wysokociśnieniowy, w krótkim czasie odzyska dawny, estetyczny wygląd. Likwidujemy plamy oleju z kostki brukowej oraz usuwamy ślady po smarach i benzynie. Jako nieliczni na rynku na co dzień korzystamy ze specjalistycznego sprzętu marki Karcher HDS 1000 DE z opcją podgrzewania wody i dozownikiem dla profesjonalnych środków chemicznych. Wydajność tego niesamowitego urządzenia dochodzi nawet do 900l/h. Dzięki fachowej wiedzy i odpowiedniemu sprzętowi możemy umyć do 100mkw kostki brukowej w ciągu godziny. Wyróżniamy się na tle innych firm tym, że naprawdę dajemy nowe życie Twojej kostce brukowej.

Specjalistyczne usługi czyszczenie w zakresie:

 • czyszczenie kostki brukowej gorącą wodą Częstochowa, Kalety, Lubliniec, powiat Myszków, Zawiercie, Olsztyn, Blachownia, Siewierz.
 • mycie kostki brukowej Częstochowa;
 • kompleksowe sprzątanie wokół posesji, usuwanie liści;
 • mycie elewacji przemysłowych;
 • mycie elewacji szklanych;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • impregnacja kostki granitowej;
 • malowanie dachów Częstochowa;
 • czyszczenie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • czyszczenie dachów;
 • mycie dachów na terenie woj. Śląskiego.
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową, na terenie woj. Śląskiego.

Od wielu lat oferujemy gruntowne usługi renowacji oraz mycia kostki brukowej na terenie Częstochowy oraz woj. Śląskiego. Proponujemy Państwu skuteczną impregnację elewacji z kamienia oraz dokładne spoinowanie powstałych po myciu w kostce  brukowej szczelin. Zawsze używamy najlepszego piasku do wypełniania dziur. Posiadamy najnowszy specjalistyczny sprzęt HDS1000DE, który pozwala na mycie kostki brukowej przy użyciu techniki wysokociśnieniowej na placach miejskich, gdzie mamy ograniczony dostęp do prądu oraz wody.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej częstochowa

Impregnacja kostki brukowej Częstochowa Środki chemiczne do zabezpieczenia bruku

Dobrze dobrane impregnaty skutecznie wzmacniają warstwę zewnętrzną kostki oraz jej poziom wytrzymałości na trudne warunki atmosferyczne np. mróz. Procesowi impregnacji po czyszczeniu kostki brukowej powinny być poddane te miejsca, w których kostka jest szczególnie narażona na powstanie trudnych zabrudzeń takich jak plamy z oleju samochodowego, smaru, czy tłuszczu. Kostka brukowa, która szczególnie powinna zostać poddana profesjonalnej impregnacji to ta na podjazdach, tarasach i ścieżkach wokół posesji. Podczas czyszczenia wysokociśnieniowego kostki brukowej lub dokładnego piaskowania, odsłaniamy pory materiału tzn. pozbywamy się starych warstw impregnatu, dlatego właśnie po wykonaniu zabiegu czyszczenia kostki brukowej zaleca się impregnację powierzchni  w celu ochrony przed wnikaniem nowych zanieczyszczeń. Do wyboru mamy impregnatów przeznaczonych do kostki brukowej m.in nie zmieniające koloru lub poprawiające kolor kostki, nabłyszczającą oraz pozostawiające warstwę przypominającą plastikową nakładkę.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Częstochowa
Bezpieczna impregnacja, wysokiej jakości środkami chemicznymi

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Wysokociśnieniowe mycie kostki brukowej z zanieczyszczeń atmosferycznych. Uwaga usuwanie zabrudzeń z oleju, farby itp. podlegają indywidualnej wycenie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Impregnacja kostki brukowej. Cena tej usługi jest uzależniona od preparatu chemicznego na który się Państwo zdecydujecie. Mamy do wyboru kilka preparatów od różnych producentów. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie elewacji i dachów

PLN 25 netto*

Profesjonalne mycie elewacji z zabrudzeń atmosferycznych, mchu oraz porostów. Usuwanie graffiti z elewacji. Czyszczenie i malowanie dachów. Możliwa negocjacja ceny.

Hydrofobowa technologia impregnacji, to gwarancja trwałego efektu Usuwanie rozlanej farby z kostki brukowej suchym lodem

Usuwanie plam z farby Nowoczesne rozwiązanie w postaci czyszczenia kotki brukowej z farby suchym lodem. Suchy lód to jedyna taka metoda czyszczenia kostki brukowej czy elewacji. Pozwala nam skutecznie odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie usunąć rozlaną farbę z parkingu oraz zlikwidować krzykliwe graffiti z nowej elewacji. Od dziś rozlana farba na Twojej kostce brukowej nie będzie już problemem.

Obsługujemy miasta; Częstochowa, Myszków, Kłobuck, Olsztyn, Lubliniec, Kalety, Zawiecie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sławków, Bukowno, Olkusz, Czeladź, Bytom, Jaworzno, Piekary Śląskie.

Firma z doświadczeniem Jesteśmy firmą z tradycjami, która obecna jest na rynku od 2013 r., a jej znakiem rozpoznawczym jest innowacja i wysoka jakość usług. Nie spoczywamy na laurach i stale wprowadzamy do naszej oferty najnowocześniejszy sprzęt z dostępnych na rynku myjek wysokociśnieniowych oraz fachowej chemii do czyszczenia specjalistycznego na placach publicznych, parkingach i podjazdach. Wszystko to po to, abyśmy w jak najlepszy sposób mogli wyczyścić kostkę brukową przed Twoją posesją.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim oraz małopolskim.

Renowacja kostki brukowej Częstochowa

Zajmujemy się renowacją starej i zabrudzonej kostki brukowej na podjazdach, prywatnych posesjach, placach publicznych i parkingach. Zastosowanie myjek wysokociśnieniowych na gorącą wodę przyspiesza proces czyszczenia i sprawia, że jest on wysoce wydajne i ekonomiczny. Dodatkowe użycie profesjonalnych środków chemicznych pozwala nam na doczyszczenie praktycznie każdych, nawet najstarszych zabrudzeń.

Oczyszczanie i zabezpieczanie dachów woj. ślaskie

Proponujemy szybkie i wysoce efektywne mycie dachów metodą ciśnieniową.  Wybór techniki i środków czyszczących dokonywany jest odpowiednio do zastanego stanu pokrycia dachowego oraz rodzaju dachu w ramach darmowej wyceny.  Jako uzupełnienie usługi wykonujemy udrażnianie rynien oraz oferujemy pokrycie dachówki środkiem, który neutralizuje rozrost mchu, porostów i grzybów.

Hydropiaskowanie części maszyn woj. śląskie

Specjalizujemy się w dokładnym czyszczeniu maszyn i ich części przy użyciu techniki piaskowania na mokro w zakładach przemysłu motoryzacyjnego, spożywczego, lakierniczego, energetycznego, gumowego, drukarskiego, oraz drzewnego. Wykorzystanie profesjonalnych środków chemicznych pozwala na doczyszczenie praktycznie każdych zabrudzeń w urządzeniach przemysłowych.

Mycie elewacji szklanych wodą demineralizowaną Częstochowa

W ofercie posiadamy czyszczenie szklanych elewacji dzięki technologii Ionic System, która pozwala na oszczędność czasu o 70% w stosunku do tradycyjnych metod czyszczenia. Metoda ta jest idealna do gładkich i lśniących struktur paneli elewacyjnych. Woda demineralizowana jest natomiast świetnym i tanim środkiem czyszczącym, ponieważ odparowuje z czyszczonych powierzchni bez pozostawiania smug i zacieków.

FAQ

To, ile zapłacisz za czyszczenie kostki brukowej w dużej mierze zależy od stopnia jej zanieczyszczenia, jak i powierzchni. Jeżeli chodzi o zabrudzenia atmosferyczne, koszt ich usunięcia to standardowo 10 zł za m2. Droższe jest czyszczenie z oleju, farb i kleju – trzeba zapłacić 15-25 zł za m2. Firmy wyceniają natomiast indywidualnie powierzchnie powyżej 100 m2.
Standardowym urządzeniem do czyszczenia kostki brukowej w Częstochowie jest myjka ciśnieniowa, która generuje gorącą wodę. Nie trzeba dzięki temu stosować żadnych środków chemicznych. Woda o wysokiej temperaturze rozpuszcza wszystkie zanieczyszczenia. Jeżeli jednak konieczne jest użycie środków chemicznych, w przypadku bardzo poważnych zabrudzeń, zawsze należy decydować się na preparaty z atestami, niestwarzające zagrożenia dla środowiska naturalnego. Innym urządzeniem, dzięki któremu można wygładzić powierzchnię i usunąć zabrudzenia jest szorowarka orbitalna ORBOT.

Mycie kostki brukowej Częstochowa

Profesjonalny zespół specjalistów oferuje czyszczenie kostki brukowej Częstochowa. Usuwamy mchy i porosty z bruków oraz różnych rodzajów kostki np. betonowej czy też kamiennej (granitowej). Oferujemy impregnację chemiczną oraz zabezpieczenie kostki brukowej na całej jej powierzchni np. przed ponownym porastaniem mchem. Parkingi, hale przemysłowe, place publiczne.
Zasięg Częstochowa oraz Konopiska, Blachownia, Kłobuck, Kamyk, Mykanów, Rudniki, Mstów, Olsztyn, Poczesna, Lubliniec

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej