Profesjonalne czyszczenie elewacji i fasad Zabrze

Świadczymy usługi z mycia elewacji z cegły, klinkieru, betonu oraz kamienia. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych z opcją grzania wody jesteśmy w stanie wyczyścić każde zabrudzenia. Oferujemy usuwanie mchu, mycie zanieczyszczeń komunikacyjnych, likwidację rdzy konstrukcyjnej, tłustych plam oraz śladów z sadzy i opałów kominowych.

Usuwanie mchu, porostów z kostki brukowej Zabrze

Jeśli Twoja kostka brukowa straciła estetyczny wygląd mamy na to sposób. Likwidujemy mchy i porosty z kostki brukowej oraz chwasty rosnące w jej spoinach. Wykorzystujemy różnorodne techniki od wyrywania ręcznego po wypalanie, które jest zarówno wysoce skuteczne jak i bezpieczne dla środowiska. Na dużych obiektach używamy profesjonalnej chemii biobójczej, skutecznie eliminując mech, chwasty i grzyby.

Usuwanie graffiti z elewacji woj. Śląskie

Przeprowadzamy dokładne oczyszczanie elewacji z graffiti oraz wykonujemy zabezpieczenie antygraffiti, które tworzy na ścianie niewidoczną, chroniącą powłokę. Ta metoda pozwala na bardziej ekonomiczne usuwanie zabrudzeń z graffiti w przyszłości. Zabezpieczanie podłoża przed graffiti polega na pokryciu np. elewacji budynku specjalistycznym środkiem, który nie zmienia barwy ani struktury ścian.

Mycie kostki brukowej Zabrze i-czyszczeniekostkibrukowej.pl

Kostka brukowa przed Twoją firmą nie wygląda już jak dawniej i potrzebuje odświeżenia? Możemy Ci pomóc. Dla mieszkańców miasta Zabrze, w sezonie letnim 2020  przygotowaliśmy wyjątkowe upusty rabatowe na profesjonalne czyszczenie kostki brukowej i granitowej. Wakacje to najlepsze miesiące na tego typu prace. Mycie wysokociśnieniowe pozwala na szybkie i gruntowne czyszczenie kostki brukowej Zabrze. Jako specjaliści, na terenie aglomeracji Śląskiej, likwidujemy fachowo zabrudzenia takie jak smary, tłuszcze, oleje, wapno czy cement. Korzystamy z urządzeń marki Karcher HDS 1000 DE z opcją podgrzewania wody i dozownikiem specjalistycznej chemii. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi o wydajności do 900l/h jesteśmy w stanie wyczyścić nawet 100mkw kostki brukowej na Twojej posesji!

Specjalistyczne usługi czyszczenie w zakresie:

 • czyszczenie kostki brukowej gorącą wodą Zabrze, Grzybowice, Bytom, Gliwice, Radzionków, Piekary Śląskie, Sławków, Siewierz, Sosnowiec, Pyrzowice, Zawiercie, Myszków;
 • mycie kostki brukowej Zabrze Pawłów;
 • kompleksowe sprzątanie wokół posesji, usuwanie liści;
 • mycie elewacji przemysłowych;
 • mycie elewacji szklanych;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • impregnacja kostki granitowej;
 • malowanie dachów Zabrze;
 • czyszczenie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • czyszczenie dachów;
 • mycie dachów na terenie woj. Śląskiego.
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową, na terenie woj. Śląskiego.

Od dawna oferujemy kompleksowe usługi mycia kostki brukowej na terenie aglomeracji Zagłębia oraz woj. Śląskiego. Prowadzimy impregnację elewacji z kamienia oraz uzupełnianie powstałych przy myciu szczelin szczelin. Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami, dzięki którym wykonujemy czyszczenie kostki brukowej przy użyciu wysokiego ciśnienia na gorąco, na placach miejskich, gdzie dostęp do prądu czy wody jest limitowany.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej zabrze

Impregnacja kostki brukowej Środki chemiczne do zabezpieczenia bruku

Czyste i zadbane chodniki i dziedzińce stanowią wizytówkę siedziby przedsiębiorstwa i na pewno wpływają na dobrą opinie o nim. Podobnie jest z budynkami użyteczności publicznej, czy domami mieszkalnymi. Wyrwy i pleniące się na podjazdach chwasty na pewno nie stanowią dobrej reklamy dla gospodarzy. Schludny wygląd otoczenia budynków zapewni systematycznie czyszczona i impregnowana kostka brukowa. Właściwa impregnacja przedłuży żywotność powierzchni wyłożonych kostką brukową czy granitową i zapewni im atrakcyjny wygląd. Aby przystąpić do zabiegów impregnacyjnych, trzeba najpierw starannie wyczyścić kostkę. Najlepiej sprawdzi się mycie za pomocą myjki ciśnieniowej lub piaskowanie. Usunąć też należy mech i inne rośliny. Impregnację można zacząć dopiero, gdy powierzchnia jest czysta i całkowicie sucha. Optymalną temperaturą otoczenia dla wykonywania powyższych prac jest około 20 stopni Celsjusza. Przy takiej temperaturze impregnat schnie około 12 godzin. Powierzchnie poddane zabiegowi impregnacji kostki brukowej mogą być bezpiecznie używane po upływie 24 godzin.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Zabrze
Bezpieczna impregnacja, wysokiej jakości środkami chemicznymi

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Wysokociśnieniowe mycie kostki brukowej z zanieczyszczeń atmosferycznych. Uwaga usuwanie zabrudzeń z oleju, farby itp. podlegają indywidualnej wycenie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Impregnacja kostki brukowej. Cena tej usługi jest uzależniona od preparatu chemicznego na który się Państwo zdecydujecie. Mamy do wyboru kilka preparatów od różnych producentów. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie elewacji i dachów

PLN 25 netto*

Profesjonalne mycie elewacji z zabrudzeń atmosferycznych, mchu oraz porostów. Usuwanie graffiti z elewacji. Czyszczenie i malowanie dachów. Możliwa negocjacja ceny.

Hydrofobowa technologia impregnacji, to gwarancja trwałego efektu Usuwanie rozlanej farby z kostki brukowej suchym lodem

Mycie fasad suchym lodem Proponujemy nowoczesną technologię czyszczenia kotki brukowej suchym lodem oraz mycia elewacji przy użyciu innowacyjnej techniki suchego lodu. Ta specjalistyczna i ekologiczna metoda, to najnowsza odpowiedź na pytanie jak bezpiecznie usunąć zaschniętą farbę z kostki brukowej oraz zabezpieczyć kostkę brukową w najlepszy i najbardziej efektywny sposób. Od dziś brzydkie plamy z oleju na kostce brukowej to wspomnienie.

Obsługujemy miasta; Zabrze, Gliwice, Bytom, Mikołów, Paniówki, Radzionków, Piekary Śląskie, Grzybowice, Czeladź, Bytom, Jaworzno, Piekary Śląskie.

Firma z doświadczeniem Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które prężnie rozwija się od 2013 r., a wyróżnikiem naszej marki jest topowa jakość usług. Nieustannie wdrażamy najnowsze technologie poprzez regularnie szkolenia, w tematyce innowacyjnych technologii dostępnych na rynku myjek wysokociśnieniowych oraz specjalistycznych i ekologicznych środków do sprzątania przy posesjach i biurowcach. Skupienie na rozwoju pozwala nam stale zwiększać naszą ofertę i zapewnić najwyższą jakość usług.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim oraz małopolskim.

Czyszczenie wysokociśnieniowe kostki brukowej Zabrze

Najbardziej oporne zabrudzenia najłatwiej usunąć podczas czyszczenia z użyciem wody o wysokiej temperaturze. Wykorzystujemy do tego specjalistyczne myjki firmy Karcher, które pozwalają na podgrzanie wody do temperatury nawet 130 stopni Celsjusza pod ciśnieniem do 300 bar. Dzięki takiej sile jesteśmy w stanie usunąć plamy z oleju, smarów, farb, a także kurz, mchy czy porosty w krótkim czasie.

Mycie dachów i udrażnianie rynien Zabrze

Oferujemy usługę specjalistycznego, a przede wszystkim skutecznego czyszczenia dachów oraz udrażniania rynien.  Mycie dachów wykonujemy, wykorzystując do tego myjki wysokociśnieniowe z najwyższej półki, które zwalczą każde zabrudzenia na dachu, szczególnie brzydkie ślady po opadach atmosferycznych, kwaśnych deszczach czy zielony osad z mchu. Po naszej interwencji Twój dach będzie wyglądał jak nowy.

Doczyszczanie szorowarkami orbitalnymi ORBOT™ Zabrze

Skuteczne czyszczenie podłoża z betonu wymaga nie tylko specjalistycznego sprzętu, ale również odpowiedniej wiedzy i bogatego doświadczenia w tej dziedzinie.  Dzięki profesjonalnym szorowarkom orbitralnym ORBOT, efektywnie i szybko oczyścimy betonowe podłogi. Innowacyjna budowa szorowarek ORBOT pozwala na odstawienie w procesie mycia silnej chemii oraz sporych ilości wody.

Czyszczenie pomników i zabytkowych elewacji woj. Śląskie

Prowadzimy usługę mycia i czyszczenia nagrobków, rzeźb oraz starych pomników i zabytkowych elewacji. Hydropiaskowanie to ekologiczna technika czyszcząca, całkowicie bezpieczna dla środowiska, dzięki której jesteśmy w stanie szybko i dokładnie zlikwidować brzydkie i najbardziej uporczywe rozległe graffiti, mech czy osad po opadach atmosferycznych. Dzięki piaskowaniu na mokro Twoja zabytkowa elewacja otrzyma drugie życie.

FAQ

Wszystko zależy od rodzaju zanieczyszczeń. Czyszczenia kostki brukowej w okolicach Zabrza kosztuje od 10 zł za 1/m2 przy zanieczyszczeniach takich jak mchy czy porosty. Inna cena obowiązuje na usuwanie plam z oleju – 20 zł za 1/m2. Pamiętać jednak należy, iż każda realizacja jest inna i zawsze na miejscu nasza firma przeprowadza wycenę u klienta. Przy dużych powierzchniach stosowany jest rabat cenowy. 
Bardzo często bruki są czyszczone urządzeniami takimi jak myjki wysokociśnieniowe z opcją grzania wody. Czyszczenie kostki brukowej wodą na gorąco jest ważne, by usługę zrealizować szybko i skutecznie. Czasami w przypadku silnych zabrudzeń stosowane są środki chemiczne do czyszczenia kamienia oraz impregnaty do kostki brukowej.
Dla niektórych z nas zakup odpowiedniego sprzętu to początek na samodzielne wykonanie czyszczenia kostki brukowej znajdującej się wokół domu. Wiosna to dobry początek na rozpoczęcie prac, które zawsze zaczynamy od usunięcia chwastów i pozamiatania powierzchni, którą chcemy poddać czyszczeniu. Dobrze dobrany sprzęt, to pomoże oczyścić nie tylko kostkę brukową, ale również meble ogrodowe itp.
Czarne plamy z oleju, często widoczne na podjazdach naszych parkingów można dość łatwo usunąć w 90%. Najlepiej zastosować podczas usuwania plam oleju z kostki brukowej silnie zasadowe środki chemiczne o ph 14 oraz dodatkowo podczas mycia używać gorącej wody. Ciepła woda jest dobra nie tylko do usuwania tłuszczu z kuchennej patelni. Metoda ta sprawdza się w warsztatach samochodowych oraz przedsiębiorstwach budowlanych. 

Mycie kostki brukowej Zabrze

Profesjonalny zespół fachowców z doświadczeniem wykonuje czyszczenie kostki brukowej Zabrze. Likwidujemy mchy i chwasty z bruków oraz wszystkich rodzajów kostki np. betonowej czy też kamiennej (granitowej). W ofercie posiadamy impregnację kostki brukowej oraz zabezpieczenie na całej powierzchni np. przed nowymi zabrudzeniami. Parkingi, hale przemysłowe, galerie handlowe, place publiczne.
Zasięg Zabrze oraz Szałsza, Czekanów, Wieszowa

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tychy, Wadowice, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej