Mycie, czyszczenie kostki brukowej z plam Sosnowiec

Oferujemy ekspresowe usuwanie starych i uporczywych śladów z kostki brukowej i granitowej, oraz z podłoża z kamienia, cegły czy betonu. Korzystamy z chemicznych metod usuwania plam oraz efektywnego wysokociśnieniowego czyszczenia kostki na ciepło. Technika czyszczenia kostki brukowej każdorazowo dobierana jest podczas bezpłatnej wyceny.

Czyszczenie elewacji budynków i szklanych fasad Sosnowiec

Oferujemy fachowe mycie szklanych elewacji oraz tynkowanych z użyciem karbonowych tyczek, które pozwalają na mycie fasad nawet do 12m wysokości. Korzystamy z innowacyjnej technologii IONIC™, która pozwala na mycie wodą demineralizowaną, co gwarantuje całkowity brak smug na szklanych powierzchniach. Czyszczenie elewacji Sosnowiec za pomocą techniki niskociśnieniowej to tania i szybka metoda na pozbycie się brudu. Zapytaj o szczegóły.

Usuwanie graffiti z murów i elewacji śląskie

Wykonujemy profesjonalne usuwanie graffiti z murów i elewacji przy pomocy biodegradowalnych i bezpiecznych dla środowiska środków czyszczących. Na życzenie klienta usługę czyszczenia graffiti uzupełniamy impregnacją murów przy pomocy środka antygraffiti, który chroni elewacje przed kolejnymi zabrudzeniami i umożliwia ich mycie przy użyciu wody.

Mycie kostki brukowej Sosnowiec Ciśnienie 500 bar, mobilny zestaw do mycia Kärcher

Twoja kostka brukowa straciła dawny wygląd i potrzebuje odświeżenia? Trafiłeś w dobre miejsce. Specjalnie dla mieszkańców Sosnowca i Zagłębia przygotowaliśmy jedyną taką ofertę skutecznego i ekonomicznego odświeżania kostki brukowej po zimie. Wakacje to najlepsze miesiące na tego typu prace. Mycie wysokociśnieniowe pozwala na szybkie i gruntowne czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec, na terenie Zagłębia usuwamy fachowo zabrudzenia takie jak smary oraz oleje itp. Podczas naszej pracy, na co dzień używamy profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych  Karcher HDS 1000 DE,  z opcją podgrzewania wody. Bardzo silnie zabrudzone powierzchnie np. olej czyścimy środkami chemicznymi bezpiecznymi dla środowiska oraz gorącą wodą, dzięki temu powierzchnia jest czysta i odtłuszczona.  Po wykonaniu kompleksowego czyszczeni świadczymy usługi uzupełniania spoin oraz impregnacji, która pozwala na zabezpieczenie kostki brukowej przed ponownym zabrudzeniem. Pozwala to wydłużyć czas jej świeżości o około 30-40%.

  • czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec
  • mycie kostki brukowej Sosnowiec Zagórze,
  • czyszczenie terenu wokół domu jednorodzinnego;
  • mycie elewacji domu jednorodzinnego;
  • gruntowna impregnacja kostki brukowej;
  • malowanie dachów Sosnowiec, Czeladź;
  • czyszczenie i udrażnianie rynien;
  • mycie dachów suchym lodem;
  • czyszczenie elewacji suchym lodem.

Nasza firma  oferuje kompleksowe usługi sprzątania specjalistycznego wokół domu i ogrodu. Zajmujemy się myciem, czyszczenia kostki brukowej na terenie aglomeracji Zagłębia jak również  województwa Śląskiego. Proponujemy nie tylko impregnację elewacji z kamienia, ale również spoinowanie powstałych przy myciu szczelin oraz kompleksowe czyszczenie elewacji wraz z malowaniem. Posiadamy niezwykle wydajny sprzęt, maszyny które umożliwiają mycie kostki brukowej przy użyciu wysokiego ciśnienia na rynkach miast, gdzie mamy ograniczony dostęp do prądu oraz wody. Oferujemy Państwu pełną niezależność i brak jakichkolwiek ograniczeń w dostępie do wyżej wymienionych usług.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, zapraszamy do kontaktu z nami.

czyszczenie kostki brukowej sosnowiec

Impregnacja kostki brukowej Sosnowiec Profesjonalna chemia do konserwacji bruku

Kostka brukowa to funkcjonalny sposób na nadanie dziedzińcom, podjazdom czy tarasom estetycznego wyglądu. Jest także trwała i raz położona może nam służyć przez wiele lat. Warunkiem jednak osiągnięcia takich efektów jest regularne przeprowadzanie zabiegów, która mają na celu utrzymanie kostki brukowej w czystości, a także zapewnienie trwałości eksploatacji. Służy temu zabieg dokładnego czyszczenia kostki brukowej i późniejsza impregnacja. Jest to sposób na wzmocnienie zewnętrznej warstwy kostki i zwiększenie jej mrozoodporności. Impregnacji bezwzględnie wymagają te powierzchnie, które mają kontakt z olejami, smarami czy innymi trudnymi do usunięcia substancjami. Jeśli nie zaimpregnujemy takich miejsc szybko, wchłoną one szkodliwe dla kostki środki. Będzie to skutkować uszkodzeniami, przebarwieniami  i blaknięciem niezabezpieczonych elementów. Zabiegi impregnacji obowiązkowo muszą być poprzedzone czyszczeniem powierzchni wyłożonych kostką  brukową. Można to zrobić metodą ciśnieniową, piaskowaniem lub za pomocą suchego lodu. Potem należy położyć jeden z dostępnych na rynku impregnatów. Mogą to być impregnaty bezbarwne lub zmieniające kolor, dające efekt „ jak po deszczu”

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Sosnowiec
Kompleksowa impregnacja, bezpiecznej jakości środkami chemicznymi dla wymagających

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Wszechstronne mycie kostki brukowej gorącą wodą, usuwanie zanieczyszczeń np. atmosferycznych oraz biologicznych. W przypadku usuwania zabrudzeń takich jak smoła, farba, guma, olej wycenia indywidualna. Możliwa negocjacja ceny oraz rabat dla mieszkańców Sosnowca.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Gruntowna impregnacja, zabezpieczenie kostki granit, kamień. Oferowana cena jest zależna od środka chemicznego jaki wybierzecie. Mamy w ofercie kilka różnych produktów w różnych cenach, od różnych producentów. Jeżeli szukasz preparatu w najlepszej cenie, a przy tym dobrej jakości – zadzwoń!

Mycie elewacji i dachów

PLN 25 netto*

Fachowe mycie i czyszczenie elewacji z zabrudzeń, nie tylko atmosferycznych. Likwidujemy mech oraz porosty. Skuteczne usuwanie graffiti z elewacji akrylowych. Mycie, czyszczenie oraz malowanie dachów i elewacji. Najlepsze ceny na Śląsku i w Zagłębiu.

Hydrofobowa technologia impregnacji, to gwarancja trwałego efektu Usuwanie rozlanej farby z kostki brukowej suchym lodem

Mycie elewacji suchym lodem Dla mieszkańców Sosnowca oferujemy innowacyjną technologię czyszczenia kotki brukowej suchym lodem oraz mycia elewacji przy użyciu technologii suchego lodu. Ta niesamowicie skuteczna metoda, jest całkowicie ekologiczna i nie generuje nowych odpadów. Dodatkowo pozwala w końcu odpowiedzieć na pytanie jak bezpiecznie usunąć zaschnięty cement z kostki brukowej oraz wykonać trwałą impregnację z wykorzystaniem cząsteczek silanów. Od tego momentu rozlana stare plamy z oleju nie będą już problemem.

Obsługujemy lokalizacje takie jak; Sosnowiec, Czeladz, Wojkowice, Pyrzowice Piekary Śląskie, Siewierz, Ogrodzieniec, Zawiercie.

Solidna firma z tradycjami od 2013 roku Jesteśmy rodzinną firmą, która funkcjonuje na rynku usług porządkowych od 2013 r., a naszą największą wizytówką są setki zadowolonych klientów. Budujemy naszą markę na wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Stale wdrażamy najnowsze technologie i poszerzamy swoją wiedzę o technologi obecnych na rynku myjek wysokociśnieniowych oraz środków chemicznych do sprzątania specjalistycznego na parkingach, czy placach publicznych. Dzięki temu możemy przeprowadzać specjalistyczne mycie i doczyszczanie kostki brukowej w zgodzie z najnowszymi trendami.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim oraz małopolskim.

Mycie i zabezpieczanie dachów Sosnowiec

W naszej ofercie posiadamy tanie i skuteczne mycie dachów metodą ciśnieniową.  Technika czyszczenia dachu jest dobierana odpowiednio do stanu zabrudzenia dachu i pokrycia dachowego, podczas bezpłatnej wyceny.  Przeprowadzamy również impregnację dachówek, co pozwala na zneutralizowanie rozwijającego się mchu, i porostów i zdecydowanie podnosi walory estetyczne dachu domu jednorodzinnego. W razie potrzeby wykonujemy udrażnianie rynien.

Czyszczenie szorowarkami orbitalnymi ORBOT™

Wykonujemy specjalistyczne czyszczenie podłóg w halach przemysłowych, fabrykach i magazynach, na których znajdują się zabrudzenia z wapna, oleju, cementu, tłuszczów i smarów. Dysponujemy specjalistycznymi szorowarkom orbitralnym ORBOT, które w szybko, a przede wszystkim skutecznie likwidują ślady po najtrudniejszych do usunięcia zabrudzeniach bez użycia wody i silnej chemii. Maszyna te dają nam możliwość regulacji oprysku chemicznego oraz dostosowania docisku do podłoża. Dzięki temu szybko osiągamy niesamowity efekt czyszczący.

Hydropiaskowanie maszyn woj. Śląskie

Specjalizujemy się w profesjonalnym i ekonomicznym czyszczeniu maszyn i ich części przy użyciu metody hydropiaskowania w zakładach przemysłowych, motoryzacyjnych, drukarskich, spożywczych, drzewnych czy energetycznych.  Zastosowanie specjalistycznych środków czyszczących pozwala na usunięcie właściwie każdych zabrudzeń w urządzeniach przemysłowych, nawet tych ze smarów, olejów czy plastiku.

Odnowa kostki brukowej Sosnowiec

Dla starej i zniszczonej kostki brukowej przygotowaliśmy usługę renowacji i gruntownego czyszczenia zabrudzonej kostki brukowej na podjazdach, placach publicznych i parkingach. Zastosowanie myjek wysokociśnieniowych na gorącą wodę przyspiesza proces czyszczenia i sprawia, że jest on wysoce wydajne i ekonomiczny. Przeprowadzamy również dokładne spoinowanie i impregnację kostki.Czy wiesz, że spoinowanie szczelin, oprócz funkcji estetycznej, przede wszystkim zabezpiecza elementy kostki przed przemieszczaniem się?

FAQ

Zabiegi związane z czyszczeniem kostki brukowej w Sosnowcu są dobierane indywidualnie do stopnia zabrudzeń. Czas realizacji zadania zależy od tego, jak w dużym stopniu i czym jest zabrudzona kostka brukowa. Uporczywe ślady trzeba usuwać albo myjką wysokociśnieniową, albo specjalnymi preparatami dedykowanymi do konkretnych zabrudzeń.
Techniki czyszczenia kostki brukowej są dobierane indywidualnie, w zależności od stopnia zanieczyszczenia powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie najlepszych rezultatów. Standardową metodą jest czyszczenie kostki brukowej w Sosnowcu myjką wysokociśnieniową z użyciem gorącej wody. W przypadku poważnych zabrudzeń stosowane są specjalne środki chemiczne.

Mycie kostki brukowej Sosnowiec

Kompleksowe mycie kostki brukowej i granitowej Sosnowiec, wykonywane należycie i przez pracowników z doświadczeniem. Pozbędziemy się mchów i porostów z bruków przed posesją oraz różnych rodzajów kostki np. betonowej czy też granitowej. Zabezpieczamy powierzchnie kostki dzięki impregnacji chemicznej całej jej czyszczonej powierzchni. Pozwala to na ochronę kostki przed nowymi, trudnymi zabrudzeniami. Parkingi, hale przemysłowe, place publiczne.
Zasięg Sosnowiec oraz Kazimierz Górniczy

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Ruda Śląska, Rybnik, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej