Czyszczenie kostki brukowej Nysa

Nigdy więcej brzydkich plam na chodniku w Twoim domu lub biurze – zadzwoń do nas, a sprawimy, że będzie świecić jak nowy. Oferujemy również profesjonalne usługi dla lokalnych firm, gmin i innych organizacji. Usuwamy brzydkie plamy z placów z kostki brukowej, kostki granitowej, gresu czy innych powierzchni.

Oczyszczanie kostki brukowej z mchu i chwastów

Od lat czyścimy i polerujemy nyską kostkę brukową najlepszymi metodami! Nie tylko zwilżamy chodnik, ale naprawdę usuwamy z niego plamy i dokładnie go czyścimy. Czyścimy również fugi w kostce brukowej, usuwamy chwasty, likwidujemy mchy i inne porosty. Dzięki naszej pracy kostka brukowa przed Twoim domem będzie znowu piękna.

Gruntowne mycie kostki brukowej Nysa

Oferujemy szeroki zakres usług czyszczenia i konserwacji kostki brukowej w Nysie, w tym mycie wysokociśnieniowe, mycie suchym lodem, impregnację i inne. Sprzątanie odbywa się przy użyciu najnowszych technik i najnowocześniejszego sprzętu po wstępnych oględzinach i darmowej wycenie.

Czyszczenie placów i podjazdów z kostki brukowej Opolskie

Prawie przez cały rok świadczymy usługi czyszczenia kostki brukowej wraz z impregnacją w woj. opolskim. Zajmujemy się usuwaniem uporczywych zabrudzeń z parkingów, podjazdów, przystanków autobusowych czy chodników od wczesnej wiosny do późnej jesieni, a nawet bezśnieżnej zimy. Jeśli Twój podjazd z kostki brukowej w Nysie jest tylko lekko brudny przez kurz, piasek czy ślady po opadach atmosferycznych proponujemy podstawowe czyszczenie kostki brukowej myjkami wysokociśnieniowymi z opcją mycia na gorąco. Zajmujemy się jednak także specjalistycznym czyszczeniem kostki brukowej z najbardziej uporczywych zabrudzeń. Świetnie radzimy sobie z likwidacją plam z olejów, smarów, zaschniętych klejów, farb czy cementu. Nasze bogate doświadczenie u najbardziej wymagających klientów w Nysie pozwala nam sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu zadaniu.  Jako jedni z nielicznych w branży dysponujemy również technologią czyszczenia suchym lodem.

Profesjonalne usługi mycia w zakresie:

 • Czyszczenie kostki brukowej pod ciśnieniem Nysa, Paczków, Chróścina, Skoroszyce, Prudnik, Niemodlin, Krapkowice
 • mycie kostki brukowej Nysa;
 • gruntowne mycie posesji, usuwanie liści, gałęzi i brudu;
 • czyszczenie elewacji przemysłowych;
 • oczyszczanie elewacji szklanych;
 • usuwanie brudu z elewacji szklanych i witryn;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • mycie kostki granitowej impregnatem;
 • malowanie dachów Nysa;
 • mycie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • mycie dachów;
 • czyszczenie dachów woj. opolskie
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową na Opolszczyźnie

Oferujemy szeroki zakres usług, od prostego czyszczenia po najlepszą możliwą ochronę Państwa kostki brukowej poprzez impregnację. Nasi specjaliści pracują z różnymi rodzajami kamienia, dlatego zawsze znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Ogromnym plusem zabezpieczenia placów z kostki brukowej impregnatem, jest fakt, że dzięki warstwie ochronnej kolejne zabrudzenia nie wnikają tak głęboko w strukturę kostki i łatwiej je usunąć.  Dzięki temu możemy cieszyć się czystym tarasem przez długi czas.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej nysa

Zabezpieczeniem impregnatem placów z kostki brukowej Nysa Odporne impregnaty do ochrony kostki brukowej

Nie możesz już patrzeć na plamy na kostce brukowej przed Twoim domem? Kostka brukowa na placu przed Twoją firmą woła o pomstę do nieba? Skontaktuj się z nami. Wykonujemy nie tylko wysokociśnieniowe czyszczenie kostki brukowej na gorąco, ale także przeprowadzamy zabieg ochrony kostki brukowej impregnatem. Dzięki impregnacji świeżo wyczyszczonego podjazdu lub tarasu z kostki brukowej będziesz cieszył się czystą kostką przed długi czas. Co więcej, kostka brukowa po impregnacji jest odporna na skrajne warunki atmosferyczne oraz nowe zabrudzenia.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Mycie kostki brukowej Nysa
Specjalistyczna ochrona, najlepszymi impregnatami

Czyszczenie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Mycie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową z użyciem gorącej wody to idealny sposób na skuteczne usunięcie brzydkich plam z kostki brukowej na przystankach, tarasach i podjazdach. Neutralizację plam z benzyny czy oleju wyceniamy indywidualnie. Możliwa negocjacja ceny

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Zabezpieczenie kostki brukowej impregnatem. Na pełną kwotę usługi pokrycia kostki brukowej impregnatem ma wpływ wielkość terenu, który ma zostać poddany zabiegowi oraz rodzaj impregnatu. Do ochrony kostki brukowej stosujemy tylko sprawdzone preparaty. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie dachów i elewacji Nysa

PLN 25 netto*

Kompleksowe mycie dachów oraz elewacji budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej z mchów, śladów po opadach czy innych zabrudzeń. Skuteczne usuwanie rysunków graffiti z nyskich budynków. Oczyszczanie i renowacja dachów w woj. opolskim. Możliwa negocjacja ceny.

Porządna ochrona kostki brukowej na lata Czyszczenie kostki brukowej z trudnych i tłustych plam

Suchy lód: nasza tajna broń w czyszczeniu kostki brukowej Oferujemy nowoczesny i skuteczny sposób na czyszczenie nyskiej kostki brukowej bez jej uszkadzania. Nie wymaga wody i jest najłatwiejszym i najbardziej opłacalnym sposobem czyszczenia kostki brukowej. Używamy suchego lodu (zamrożonego dwutlenku węgla) jako alternatywy dla wody do czyszczenia kostki brukowej w Nysie . Jest on wyrzucany przez specjalną dyszę z prędkością 500 km/h na godzinę, co pomaga w dotarciu do najbrudniejszych miejsc, dzięki czemu możesz znów cieszyć się pięknem swojej kostki brukowej!

Obsługujemy miasta; Nysa, Paczków, Chróścina, Skoroszyce, Prudnik, Niemodlin

Wiele lat doświadczenia Nasza firma to nie tylko biznes, ale też rodzina. Od lat pracujemy we wszystkich województwach Polski południowej i z sukcesami zajmujemy się czyszczeniem podjazdów z kostki brukowej z najgorszych plam. Nasza firma stale się rozwija, dzięki czemu wdrażamy coraz to nowsze technologie i rozwiązania, mające na celu szybsze i jeszcze bardziej wydajne mycie kostki brukowej dla mieszkańców i przedsiębiorców w Nysie.

Myjemy kostkę brukową oraz oczyszczamy elewacje i dachy w całej Polski południowej tj. w województwach śląskim, oraz małopolskim i opolskim.

Zabezpieczenie kostki brukowej Nysa

Bez względu na wielkość czy stan mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie w bardzo konkurencyjnej cenie. Naszą misją jest dbanie o szczegóły, abyś nie musiał się o nie martwić. Profesjonalne mycie ciśnieniowe usunie nawet najtrudniejszy brud z każdego placu, placu czy parkingu, dzięki czemu Twój podjazd będzie wyglądał jak nowy. Oferujemy również inne usługi, takie jak uszczelnianie i wypełnianie pęknięć w asfalcie, które mogą przedłużyć żywotność Twojej nawierzchni.

Czyszczenie dachów Opolskie

System Ionic – dzięki któremu myjemy wszelkiego rodzaju powierzchnie szklane wodą destylowaną i bez użycia jakichkolwiek detergentów czy innych substancji mogących uszkodzić budynek wykorzystujemy do zadań specjalnych. Jest to element naszej usługi mycia dachów i elewacji w Nysie.

Czyszczenie kostki brukowej suchym lodem

Plamy z chodnika, takie jak brud, będą gromadzić się na Twojej kostce brukowej. Dlatego nasza firma oferuje ekologiczny środek czyszczący do tego typu powierzchni. Metoda suchego lodu usunie wszelkie plamy z kostki brukowej, nie generując przy tym żadnego rodzaju odpadów. Co więcej, nie wykorzystujemy w tej metodzie wody ani środków chemicznych.

Czyszczenie kostki brukowej z traw i mchu Nysa

Oprócz gruntownego czyszczenia kostki brukowej zajmujemy się również usuwaniem z niej porostów, mchów i chwastów. Wiemy, jak kłopotliwa i żmudna może być walka z zarastającymi kostkę brukową roślinami. Dlatego dysponujemy szeregiem technik, które pozwalają nam na eliminację tego problemu.

FAQ

Tak, zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem kostki brukowej zarówno w Nysie, jak i miastach postronnych. Nasze usługi świadczymy we wszystkich województwach Polski południowej.
Z naszego doświadczenia wynika, że trudne do usunięcia plamy udaje się zlikwidować w 90% przypadków. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie.

Mycie wysokociśnieniowe parkingów Nysa

Specjalizujemy się w sprzątaniu dużych parkingów z kostki brukowej, które często narażone są na różnego rodzaju zabrudzenia. Nasza firma oferuje sprawny i szybki proces czyszczenia, który pozostawi Twoją kostkę brukową w najlepszym stanie. Usuwamy ślady po oponach, zaschnięte plamy z cementu, a także plamy z oleju i smaru.
Zasięg Nysa oraz Paczków, Otmuchów, Radzikowice, Skorochów, Wyszków Śląski, Głuchołazy, Prudnik, Mieszkowice

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, BrzegChorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kęty, Kluczbork, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Olkusz, Opole, Oświęcim, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej