Czyszczenie kostki brukowej Żory

Mieszkańcom i właścicielom przedsiębiorstw w Żorach proponujemy kompleksowe czyszczenie kostki brukowej. Usuwamy brzydkie plamy z placów z kostki brukowej, kostki granitowej, gresu czy innych powierzchni. Dysponujemy sprzętem najwyższej klasy, która pozwala nam na likwidację nawet wieloletnich i tłustych plam z podjazdów i skwerów z kostki brukowej.

Oczyszczanie kostki brukowej z mchu i chwastów

Dzięki naszej pomocy kostka brukowa przed Twoim domem w Żorach będzie wyglądać jak nowa. Nie moczymy kostki brukowej, ale naprawdę usuwamy z niej plamy i dokładnie czyścimy. Zajmujemy się również czyszczeniem spoin w kostce brukowej, usuwaniem chwastów, likwidacją mchu i innych porostów.

Gruntowne mycie kostki brukowej Żory

W Żorach przeprowadzamy kompleksowe mycie i czyszczenie kostki brukowej metodą mycia pod ciśnieniem na gorąco. Dodatkowo usługę tę uzupełniamy zabiegiem impregnacji podjazdów i placów z kostki brukowej. Impregnacja kostki brukowej pozwala na ochronę powierzchni kostki przed nowymi zabrudzeniami i zdecydowanie zwiększa jej walory estetyczne.

Czyszczenie placów i podjazdów z kostki brukowej Śląsk

Wrzesień i początek wiosny to bardzo dobry moment na zajęcie się terenami wokół domów i firm. Mieszkańcom Żor i miast okolicznych proponujemy wysoce skuteczne mechaniczne mycie kostki brukowej. Czyścimy kostkę brukową przy użyciu najlepszych myjek ciśnieniowych na rynku. W pierwszej kolejności stosując czyszczenie kostki brukowej na gorąco, usuwamy lekkie i powierzchowne zabrudzenia. Jeśli Twój podjazd z kostki brukowej w Żorach jest tylko lekko zabrudzony przez ziemie, piasek czy opady atmosferyczne – taki sposób czyszczenia w zupełności wystarczy. Zajmujemy się jednak także specjalistycznym myciem kostki brukowej, które polega na usuwaniu najtrudniejszych zabrudzeń takich jak plamy z oleju, smarów, tłuszczu czy farby lub cementu. Nasi technicy dzięki wieloletniej pracy przy myciu kostki brukowej w Żorach poradzą sobie nawet z najstarszymi plamami, którym nie podołały tradycyjne metody czyszczenia. Technikę mycia kostki brukowej na terenie miasta Żory dobieramy zawsze do  rodzaju zabrudzeń i stanu powierzchni, która ma zostać poddana gruntownemu oczyszczaniu.

Profesjonalne usługi mycia w zakresie:

 • Czyszczenie kostki brukowej pod ciśnieniem Knurów, Żory, Wodzisław Śląski, Gliwice, Racibórz, Jastrzębie-Zdrój
 • mycie kostki brukowej Żory;
 • gruntowne mycie posesji, likwidacja liści, gałęzi i brudu;
 • oczyszczanie elewacji szklanych;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • mycie kostki granitowej impregnatem;
 • malowanie dachów Żory;
 • mycie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • mycie dachów;
 • czyszczenie dachów woj. śląskie,
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową na Śląsku

Po specjalistycznym myciu kostki brukowej w Żorach warto skorzystać z profesjonalnego zabiegu ochronnego. Mowa o impregnacji kostki brukowej. Warto pamiętać, że gruntowne oczyszczanie kostki brukowej np. metodą wysokociśnieniową powoduje ubytki w poprzednich warstwach impregnatu na kostce brukowej. Dlatego tak ważna jest renowacja kostki  brukowej po oczyszczaniu. Ogromnym plusem zabezpieczenia placów z kostki brukowej impregnatem, jest fakt, że dzięki warstwie ochronnej kolejne zabrudzenia nie wnikają tak głęboko w strukturę kostki i łatwiej je usunąć.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej żory

Zabezpieczeniem impregnatem placów z kostki brukowej Żory Skuteczne impregnaty do ochrony kostki brukowej

Kostka brukowa przed Twoją firmą nie wygląda już jak dawniej? A może męczy Cię widok tłustych plam przed samym wejściem do Twojego domu? Specjalistyczne czyszczenie kostki brukowej pod ciśnieniem niestety wiąże się z  uszkodzeniem wierzchnich warstw impregnatu. Jakie są zalety impregnacji kostki brukowej w Żorach? Jedną z nich jest czas, przez który będziesz mógł cieszyć się piękną i odporną na zabrudzenia kostką brukową. Wzrasta on o nawet kilka lat. Co więcej, dzięki impregnacji kostka brukowa będzie odporna na mróz oraz wysokie temperatury. Kostka brukowa, która została pokryta impregnatem, jest również bardziej odporna na porosty i mech, co zdecydowanie wpływa pozytywnie na jej wygląd.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Mycie kostki brukowej Żory
Profesjonalna ochrona, najlepszymi impregnatami

Czyszczenie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Mycie kostki brukowej pod wysokim ciśnieniem z użyciem gorącej wody to prosty sposób efektywne pozbycie się brzydkich plam z kostki brukowej na placach, parkingach i podjazdach. Likwidacja plam z benzyny czy oleju wyceniamy indywidualnie. Możliwa negocjacja ceny

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Ochrona kostki brukowej impregnatem. Na pełną kwotę zabiegu impregnacji ma wpływ wielkość terenu z kostką brukową oraz rodzaj impregnatu. Do ochrony kostki brukowej wybieramy tylko sprawdzone środki. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie dachów i elewacji Żory

PLN 25 netto*

Szybkie czyszczenie dachów oraz ścian i elewacji budynków z mchów, śladów po opadach czy innych zabrudzeń. Likwidacja rysunków graffiti z budynków w Żorach. Oczyszczanie i renowacja dachów na Śląsku. Możliwa negocjacja ceny.

Sprawdzony sposób impregnacji kostki brukowej, ochrona na lata. Czyszczenie kostki brukowej z trudnych i tłustych plam.

Czyszczenie kostki brukowej bez użycia wody Dla przedsiębiorców i mieszkańców Żor przygotowaliśmy ofertę ekologicznego czyszczenia kostki brukowej. Dysponujemy nowoczesną technologią mycia kostki brukowej przy użyciu suchego lodu. Suchy lód to zamrożony dwutlenek węgla o wyjątkowo niskiej temperaturze. Wyrzucany przez specjalną dyszę z prędkością 500km/h na godzinę dociera do najbardziej uporczywych zabrudzeń i dzięki procesowi sublimacji, skutecznie je likwiduje. Likwidacja plam suchym lodem sprawdzi się nie tylko w czyszczeniu kostki brukowej czy elewacji budynków, ale także w myciu delikatnych powierzchni.

Obsługujemy miasta: Rybnik, Żory, Racibórz, Wodzisław Śląski, Gliwice

Wiele lat doświadczenia Naszą firmę rozwijamy od wielu lat w rodzinnym gronie. Ofertę czyszczenia kostki brukowej na terenie Żor i okolicznych miast przeprowadzamy rzetelnie, dokładnie i terminowo. Świadczymy usługi zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych. Technikę mycia kostki brukowej na podjazdach wybieramy po dotarciu na miejsce wykonania realizacji. Mycie kostki brukowej w Żorach wykonujemy od wczesnej wiosny, do późnej jesieni.

Myjemy kostkę brukową oraz oczyszczamy elewacje i dachy w całej Polski południowej tj. w województwach śląskim, oraz małopolskim.

Zabezpieczenie kostki brukowej Żory

Dzięki naszej pomocy podjazd przed Twoim domem lubi firmą odzyska atrakcyjny i świeży wygląd. W kilka godzin dzięki myjkom ciśnieniowym najnowszej generacji usuniemy z każdego placu, skweru czy parkingu nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Skutecznie usuwamy plamy po smarach, olejach, benzynie i cemencie.

 

Czyszczenie dachów Śląsk

Zajmujemy się oczyszczaniem dachów, rynien i elewacji w Żorach oraz całym woj. śląskim. Myjemy szklane elewacji przy użyciu technologii Ionic System oraz wody destylowanej. Metoda ta daje gwarancję wyjątkowej czystości, połysku oraz zapewnia całkowity brak smug. Dysponujemy technikami alpinistycznymi, dlatego mycie elewacji i dachów na wysokościach nie stanowi dla nas problemu.

Czyszczenie kostki brukowej suchym lodem

Skorzystaj z ekologicznej metody mycia kostki brukowej suchym lodem. Usuniemy zabrudzenia z kostki brukowej przed Twoim przedsiębiorstwem w Żorach bez użycia wody ani silnej chemii. Wystarczy zamrożony dwutlenek węgla, aby bez generowania odpadów zlikwidować wszystkie plamy z kostki brukowej. Zapytaj o usługę już teraz.

Czyszczenie kostki brukowej z traw i mchu Żory

Elementem czyszczenia kostki brukowej w Żorach jest usuwanie mchów, porostów, chwastów i traw ze szczelin w kostce. Dysponujemy profesjonalną chemią biobójcza oraz technologią skutecznego wypalania chwastów. Każdorazowo po czyszczeniu kostki brukowej, szczeliny w spoinach uzupełniamy najlepszej jakości piaskiem.

FAQ

Koszt czyszczenia elewacji w Żorach zaczyna się od 20 zł za 1/m2 przy standardowych zabrudzeniach typu mech czy osady atmosferyczne. Dokładna cena ustalana jest po obejrzeniu przez naszych techników miejsca, które ma być poddane czyszczeniu.

 

Z naszego wieloletniej praktyki wynika, że najczęściej trudne do usunięcia plamy udaje się zlikwidować w 90%. W ten sposób kostka brukowa na podjeździe zyskuje nowy wygląd. Efekt gruntownego mycia kostki brukowej zależy jednak od rodzaju zabrudzeń oraz wybranej techniki czyszczenia.

Mycie wysokociśnieniowe parkingów Żory

Duże parkingi przy dworcach kolejowych czy punktach usługowych są bardzo narażone na różnego rodzaju zabrudzenia np. ślady opon, przyklejone gumy do żucia czy plamy z oleju lub smaru. Nasza firma oferuje czyszczenie parkingów i dużych obszarów pokrytych betonem czy kostką brukową ze wszystkich zabrudzeń.
Zasięg Żory oraz Suszec, Szczejkowice, Warszowice, Rudziczka

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie.

mycie-kostki-brukowej