Czyszczenie, mycie kostki brukowej w Krakowie

W sposób ekonomiczny i skuteczny myjemy kostkę brukową w Krakowie np. z zabrudzeń atmosferycznych. Metodę czyszczenia dobieramy odpowiednio do rodzaju zabrudzeń. Jako uzupełnienie proponujemy zabieg impregnacji, który pozwala na zabezpieczenie kostki przed ponownym powstaniem zabrudzeń oraz wnikaniem zanieczyszczeń w pory. Dobrze przeprowadzona impregnacja skutecznie chroni kostkę na lata.

Eliminacja mchu, porostów z kostki bukowej woj. Małopolskie

Skutecznie likwidujemy zabrudzenia organiczne w postaci mchu, chwastów i porostów z powierzchni kostki brukowej. W szybki sposób przywracamy kostce brukowej jej dawny, atrakcyjny wygląd. W naszej ofercie posiadamy różne techniki eliminacji mchu ze spoin kostki np. wypalanie które jest zarówno skuteczne jak i w pełni ekologiczne. Na dużych powierzchniach jak parkingi, skwery czy place miejskie stosujemy specjalistyczne środki biobójcze.

Czyszczenie szklanych elewacji Kraków

W naszej ofercie znajduje się mycie wysokościowe elewacji szklanych, z cegły, klinkieru, betonu oraz kamienia. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych z opcją grzania wody jesteśmy w stanie wyczyścić każde zabrudzenia począwszy od zabrudzeń atmosferycznych, przez graffiti, po ślady z oleju, farb i smarów. Działamy szybko, skutecznie i w zgodzie z ekologią.

Mycie kostki brukowej Kraków i-czyszczeniekostkibrukowej.pl

Czyszczenie kostki brukowej Kraków to mycie bruku przed Twoją posesją lub na terenie Twojej firmy , które wymaga specjalistycznego czyszczenia. Dla mieszkańców Małopolski od wielu lat przygotowujemy specjalne upusty cenowe na sezon wiosenny,  pozwolą one na skorzystanie z naszej wyjątkowej oferty mycia kostki brukowej nawet najbardziej wymagającym klientom, dla których cena usług ma znaczenie. Ile kosztuje mycie kostki brukowej w okół domu? Czy warto to robić samemu? Czerwiec oraz lipiec to najlepsze miesiące na wykonanie dogłębnego oczyszczenia kostki brukowej z wykorzystaniem myjki wysokociśnieniowej i powierzenie tego wyspecjalizowanej firmie sprzątającej. Nasza technologia pozwoli na usunięcie najtrudniejszych plam z kostki brukowej wokół Twojej firmy. Czyścimy tłuste plamy na kostce brukowej oraz likwidujemy ślady po olejach i smarach.  W grupie naszych specjalistycznych urządzeń posiadamy wyjątkową Karcher HDS 1000 DE z opcją podgrzewania wody i dozownikiem przeznaczonym do środków chemicznych. Ten rodzaj myjek wysokociśnieniowych wyróżnia się wydajnością dochodzącą do 900 litrów na godzinę , co umożliwia umycie nawet do 100m2 kostki brukowej na godzinę.

Specjalistyczne usługi czyszczenie w zakresie:

 • czyszczenie kostki brukowej gorącą wodą Kraków, Balice, Kraków Płaszów, Kraków Nowa Huta, Dębniki, Wieliczka, Skawina, Chrzanów, Trzebinia, Bolesław, Bukowno, Olkusz, Bytom Centrum, Sławków, Siewierz, Sosnowiec, Pyrzowice, Zawiercie, Myszków;
 • mycie kostki brukowej Kraków;
 • kompleksowe sprzątanie wokół posesji, usuwanie liści;
 • mycie elewacji przemysłowych;
 • mycie elewacji szklanych;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • impregnacja kostki granitowej;
 • malowanie dachów Kraków;
 • czyszczenie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • czyszczenie dachów;
 • mycie dachów na terenie woj. małopolskiego.
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową, na terenie woj. małopolskiego.

Od lat świadczymy usługi specjalistycznego mycia kostki brukowej na terenie Krakowa oraz woj. małopolskiego. W ofercie posiadamy fachową impregnację elewacji z kamienia oraz spoinowanie utworzonych podczas mycia przerw w kostce. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pozwala na czyszczenie kostki brukowej przy zastosowaniu wysokiego ciśnienia wody na skwerach miejskich, gdzie jest limitowany dostęp do wody lub prądu.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej kraków

Impregnacja kostki brukowej Kraków Środki chemiczne do zabezpieczenia bruku

Najlepszym sposobem na zabezpieczenie zewnętrznej warstwy kostki brukowej oraz zwiększenie jej poziomu mrozoodporności jest oczywiście impregnat. Kostka brukowa powinna zostać pokryta impregnatem wszędzie tam, gdzie jest najbardziej narażona na wystąpienie uciążliwych zabrudzeń np. z plam oleju, smaru czy farby.  Oczywistym wnioskiem jest więc to, że kostka brukowa na podjazdach czy tarasach powinna być obowiązkowo zabezpieczona wysokiej jakości impregnatem. Przed przystąpieniem do impregnacji kostki brukowej powinno się jednak odpowiednio ją wyczyścić. Dobrym pomysłem może być wykorzystanie innowacyjnej technologii czyszczenia suchym lodem, która od niedawna dostępna jest na terenie Krakowa. Warto pamiętać, że każdy proces czyszczenia kostki brukowej, czy to przez piaskowanie, czyszczenie suchym lodem czy myjkę wysokociśnieniową, doprowadza do ubytków w położonej wcześniej warstwie impregnatu. Dlatego impregnacja kostki brukowej zalecana jest po każdorazowym czyszczeniu powierzchni kostki.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Kraków
Bezpieczna impregnacja, wysokiej jakości środkami chemicznymi

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Wysokociśnieniowe mycie kostki brukowej z zanieczyszczeń atmosferycznych. Uwaga usuwanie zabrudzeń z oleju, farby itp. podlegają indywidualnej wycenie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Impregnacja kostki brukowej. Cena tej usługi jest uzależniona od preparatu chemicznego na który się Państwo zdecydujecie. Mamy do wyboru kilka preparatów od różnych producentów. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie elewacji i dachów

PLN 25 netto*

Profesjonalne mycie elewacji z zabrudzeń atmosferycznych, mchu oraz porostów. Usuwanie graffiti z elewacji. Czyszczenie i malowanie dachów. Możliwa negocjacja ceny.

Hydrofobowa technologia impregnacji, to gwarancja trwałego efektu Usuwanie rozlanej farby z kostki brukowej suchym lodem

Czyszczenie kotki suchym lodem Innowacyjna i jedyna w swoim rodzaju technologia czyszczenia kotki brukowej suchym lodem oraz mycie elewacji przy użyciu technologii suchego lodu jest już dostępne w Krakowie. Ta specjalna technika doczyszczania w końcu pozwala na na bezpieczne usuwanie rozlanej farby i oleju z kostki brukowej oraz na wykonanie profesjonalnej impregnacji kostki brukowej. Od dziś nawet najstarsze i najgorsze plamy na kostce brukowej nie będą stanowiły problemu.

Obsługujemy miasta; Kraków, Trzebinia, Balice, Skawina, Chrzanów, Miechów, Bochnia, Wieliczka, Tarnów.

Innowacyjna firma Jesteśmy firmą z tradycjami, działającą od 2013 r., a wyróżnikiem naszej marki jest wysoki poziom wiedzy na temat świadczonych przez nas usług czyszczenia kostki brukowej i granitowej. Każdego roku wprowadzamy do naszej oferty najnowocześniejszy sprzęt, dostępny na rynku myjek wysokociśnieniowych oraz środków chemicznych do sprzątania specjalistycznego na parkingach, terenach firmowych i prywatnych posesjach. Działamy po to, abyś był pewien, że dzięki nam Twoja kostka brukowa odzyska dawny wygląd.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach małopolskim, śląskim, świętokrzyskim.

Mycie wysokociśnieniowe kostki Kraków

Szukasz skutecznej metody mycia kostki brukowej? Silne zabrudzenia z tłuszczu, smaru czy farby najłatwiej usunąć, używając do tego gorącej wody. Dlatego posiadamy w ofercie specjalistyczne myjki wysokociśnieniowe Karcher z opcją grzania wody. Dzięki temu sprzętowi proces czyszczenia jest sprawny, wyjątkowo wydajny  i mało inwazyjny. Wykonujemy czyszczenie parkingów, hal przemysłowych, placów zabaw oraz skwerów.

Czyszczenie szorowarkami orbitalnymi ORBOT™

Do najbardziej odpornych zabrudzeń w trudno dostępnych miejscach, wykorzystujemy szorowarki orbitalne HOS ORBOT™ SprayBorg.  Urządzenia te wyróżniają się na tle konkurencji m.in sposobem, w który zostały zaprojektowany oraz  wysoką zdolnością likwidacji i absorbowania zabrudzeń. Dzięki regulacji docisku do podłoża mycie kostki brukowej następuję w całkowicie kontrolowany sposób.

Mycie zabytkowych elewacji Kraków

Usuwamy stare i uciążliwe zabrudzenia atmosferyczne i plamy z pomników, nagrobków, rzeźb parkowych oraz zabytkowych elewacji.  Likwidujemy graffiti. Wykonujemy profesjonalne renowacje przy użyciu ekologicznej metody hydropiaskowania. Skutecznie i w krótkim czasie przywracamy zniszczonym powierzchniom dawny, atrakcyjny wygląd, nie niszcząc ich wyjątkowego charakteru.

Spoinowanie szczelin w bruku woj. małopolskie

Dokładne uzupełnianie szczelin w kostce  brukowej pozwala na skuteczne zabezpieczenie wszystkich elementów kostki przed przemieszczaniem się. Odpowiednio dobieramy metodę spoinowania do rodzaju uszczelnianego podłoża tak, aby materiał, który został umieszczony w szczelinach nie tylko pracował jako klin, wzmacniając całą płaszczyznę, ale również po to, aby idealnie się prezentował.

FAQ

Podstawowym zadaniem każdej firmy, która podejmuje się czyszczenia kostki brukowej jest usunięcie z jej powierzchni zabrudzeń atmosferycznych oraz chemicznych, które powstały w wyniku działania na nią oleju, kleju oraz innych środków. Pod wpływem odpowiednich preparatów, jak i poprzez działanie sprzętów generujących wodę pod ciśnieniem, można uzyskać idealnie czystą, pięknie wyglądającą kostkę brukową.
Aby czyszczenie kostki brukowej w Krakowie przyniosło efekty na dłuższy czas, trzeba powierzchnię zabezpieczyć odpowiednimi impregnatami. Ograniczą one powstawanie zabrudzeń, wnikanie zanieczyszczeń w pory, a także wzrost chwastów i mchu w spoinach. Kostka będzie chroniona przez lata.

Mycie kostki brukowej Kraków

Nasz zespół techników proponuje gruntowne doczyszczanie kostki brukowej w Krakowie. Likwidujemy mech oraz zielone porosty z bruków oraz różnych rodzajów kostki znajdującej się wokół domu. Opcjonalnie zapewniamy impregnację kostki za pomocą chemicznych środków, co zabezpiecza strukturę jej powierzchni na długi czas. Czyścimy duże parkingi samochodowe, zakłady przemysłowe, place handlowe i towarowe.
Zasięg Kraków oraz Balice, Skawina, Mogilany, Wieliczka, Kokotów, Alwernia, Michałowice, Ojców, Myślenice, Niepołomice, Krzeszowice.

Masz jakieś pytania? Chętnie udzielmy na nie odpowiedzi – zadzwoń do nas!

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, BrzegChorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kęty, Kluczbork, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Oświęcim, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej