Czyszczenie kostki brukowej Jaworzno

Mieszkańcom miasta Jaworzno oferujemy gruntowne czyszczenie kostki brukowej metodą ciśnieniową. Usuwamy oporne plamy z powierzchni ceglanych, kamiennych, gresowych oraz innych. Gwarantem naszej skuteczności jest szereg technik czyszczenia kostki brukowej, którymi dysponujemy, a także sumienna i wysoce wykwalifikowana kadra techników, którym niestraszne nawet wieloletnie zabrudzenia.

Usuwanie mchu, czyszczenie osadu z kostki brukowej w Jaworznie

Naszą pracę przy myciu kostki brukowej wykonujemy od A do Z. Efektywnie usuwamy z parkingów i podjazdów z kostki brukowej osady po opadach atmosferycznych, a także liczne porosty, chwasty i mech. Przywracamy zabrudzonym spoinom nowy, czysty wygląd, który utrzyma się przez długie lata. Metodę czyszczenia spoin w kostce brukowej dobieramy do konkretnego przypadku, po dokonaniu darmowej wyceny.

Ekspresowe mycie kostki brukowej Jaworzno

W Jaworznie przeprowadzamy zabieg impregnacji kostki brukowej najlepszymi preparatami dostępnymi na rynku. Impregnacja kostki brukowej to świetny sposób na zadbanie o podjazd z kostki brukowej na dłuższy czas. Ochrona kostki brukowej impregnatem pozwala uchronić naszą własność przed kolejnymi zabrudzeniami. Co więcej, w razie ich wystąpienia będą one stanowczo łatwiejsze do usunięcia, ponieważ nie wnikną głęboko w strukturę kostki brukowej.

Czyszczenie kostki brukowej Jaworzno

Okres wakacyjny to najlepszy moment na zadbanie o wygląd naszego ogrodu i terenów przydomowych. Masz już dość tych starych plam z oleju i benzyny, które kolejny rok zdobią Twój podjazd? Znalazłeś się we właściwym miejscu. W te wakacje dla przedsiębiorców oraz mieszkańców Jaworzna i okolicznych miast przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę rabatową. Nasza promocyjna usługa obejmuje ciśnieniowe czyszczenie kostki brukowej z zabrudzeń oraz zabieg impregnacji powierzchni kostki brukowej.  Dbamy o skwery, podjazdy oraz parkingi z kostki brukowej w śląskich miastach od wielu lat. W swojej karierze usuwaliśmy już najróżniejsze zabrudzenia. Począwszy od osadów atmosferycznych, przez ptasie odchody, po zaschnięte farby z cementu czy farby.  Dzięki bogatemu doświadczeniu i wyjątkowo skutecznym technikom mycia kostki brukowej usuniemy wszelkie zabrudzenia z Twojego podjazdu. Działamy szybko i skutecznie. Do codziennej pracy podczas zleceń czyszczenia kostki brukowej w Jaworznie wykorzystujemy najlepszej jakości sprzęt m.in. myjki wysokociśnieniowe z opcją podgrzewania wody. Dysponujemy również innowacyjną technologią usuwania zabrudzeń zamrożonym dwutlenkiem węgla, która wyklucza wykorzystanie wody.

Specjalistyczne zabiegi mycia w zakresie:

 • Wysokociśnieniowe czyszczenie kostki brukowej gorącą wodą Jaworzno, Sosnowiec, Mysłowice, Chrzanów, Trzebinia, Bukowno, Bieruń, Lędziny, Tychy
 • mycie kostki brukowej Jaworzno;
 • dokładne czyszczenie na terenie posesji, usuwanie liści i gałęzi;
 • mycie elewacji przemysłowych;
 • oczyszczanie elewacji ze szkła;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • ochrona kostki granitowej impregnatem;
 • malowanie dachów Jaworzno;
 • sprzątanie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • mycie dachów;
 • czyszczenie dachów na terenie woj. Śląskiego.
 • oczyszczanie elewacji metodą niskociśnieniową na Śląsku

Ochrona kostki brukowej oraz profesjonalne mycie podjazdów z kostki brukowej na terenie woj. śląskiego to nasza pasja. Mieszkańcom Jaworzna oferujemy zabieg ochrony kamiennej elewacji impregnatem oraz wypełnianie szczelin, które ulegają wypłukaniu podczas dokładnego czyszczenia kostki brukowej pod ciśnieniem. Do uzupełniania spoin w ścieżkach czy podjazdach z kostki stosujemy piasek wysokiej. Skorzystaj z czyszczenia szklanych elewacji oraz kostki brukowej z naszą firmą.

Zapraszamy do współpracy. 

czyszczenie kostki brukowej jaworzno

Impregnacja podjazdów z kostki brukowej Jaworzno Ochrona kostki brukowej

Impregnacja kostki brukowej po jej kompleksowym oczyszczaniu to idealny sposób na to, aby nie tylko podnieść jej walory estetyczne, ale także skutecznie ochronić ją przed kolejnymi zabrudzeniami. Dzięki dobrze rozprowadzonemu impregnatowi wysokiej jakości podjazdy i parkingu z kostki brukowej stają się bardziej odporne na ślady po opadach atmosferycznych. Co więcej, zaimpregnowana kostka brukowa lepiej znosi skrajne temperatury i lepiej reaguje na mrozy czy letnie upały. Dla mieszkańców Jaworzna przygotowaliśmy atrakcyjną cenowo ofertę gruntownego czyszczenia kostki brukowej w połączeniu z zabiegiem impregnacji. Istnieje również możliwość zabezpieczenia wybranym impregnatem tylko tych fragmentów podjazdu, które są najbardziej narażone na brud i plamy. Poprawnie przeprowadzona impregnacja kostki brukowej pozwala na zabezpieczenie podjazdów, przystanków autobusowych czy stacji benzynowych przed trudnymi zabrudzeniami, które w późniejszym czasie mogą być problematyczne w usunięciu. Skorzystaj z zabiegu ochrony kostki brukowej impregnatem. Dysponujemy zarówno impregnatami bezbarwnymi, jak i takimi, które zmienią lub podkreślą kolor Twojej kostki brukowej w Jaworznie.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Jaworzno
Perfekcyjna impregnacja, najlepszymi preparatami

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Mycie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową na gorąco jest najlepszym sposobem na usuwanie śladów po opadach atmosferycznych z podjazdów i parkingów. Likwidacja brzydkich plam z oleju czy farby wyceniane jest indywidualnie. Możliwa negocjacja ceny

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Zabezpieczenie kostki brukowej impregnatem. Na cenę zabiegu impregnacji kostki brukowej wpływa rodzaj powierzchni, która ma zostać poddana zabiegowi oraz oczywiście jej wielkość i gatunek impregnatu. Proponujemy kilka środków najlepszych producentów. Możliwa negocjacja ceny.

Czyszczenie dachów i elewacji budynków

PLN 25 netto*

Dokładne mycie elewacji z kurzu, błota czy mchu. Usuwanie graffiti z powierzchni zabytkowych budynków i kamienic. Malowanie i czyszczenie dachów na Śląsku. Możliwa negocjacja ceny.

Wodoodporna metoda impregnacji to zabezpieczenie na długie lata Czyszczenie kostki brukowej z trudnych plam suchym lodem

Usuwanie plam z benzyny i oleju Mycie podjazdów z kostki brukowej zamrożonym dwutlenkiem jest już dostępne dla przedsiębiorców w Jaworznie. Suchy lód o temperaturze -78,5 to sposób na usuwanie najgorszych zabrudzeń bez użycia wody i silnych środków czyszczących. Wykorzystujemy technologię mycia kostki brukowej suchym lodem w Jaworznie do najtrudniejszych i najstarszych zabrudzeń. Wydaje Ci się, że plamy na Twoim podjeździe są nie do usunięcia i będą tam już na zawsze? Nic bardziej mylnego. Skorzystaj z czyszczenia kostki brukowej zamrożonym dwutlenkiem węgla już teraz.

Obsługujemy miasta; Jaworzno, Bukowno, Chrzanów, Sosnowiec, Tychy, Lędziny.

Firma z zasadami Nasza firma to rodzinne przedsiębiorstwo, które rozwija się prężnie od lat. Na początku naszej działalności wykonywaliśmy zlecenia tylko w obrębie województwa śląskiego. Obecnie przeprowadzamy realizacje w całym kraju, a nawet za jego granicami. Czyścimy kostkę brukową z zabrudzeń różnorodnymi technikami, które doskonaliliśmy przez lata pracy. Działamy zarówno dla osób prywatnych, jak i dużych firm w Jaworznie. Dzięki naszej pracy kostka brukowa przed Twoim domem lub firmą odzyska dawny, atrakcyjny wygląd w krótkim czasie i niskiej cenie.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim oraz małopolskim.

Mycie dachów przed malowaniem Jaworzno

Chcesz przygotować dach Twojego domu lub przedsiębiorstwa do malowania? Skorzystaj z mycia dachów i szklanych elewacji, które wykonujemy w Jaworznie. Dysponujmy uprawnieniami alpinistycznymi, a także innowacyjną technologią Ionic Systems, która pozwala nam na bezinwazyjne mycie szklanych elewacji wodą destylowaną.

Czyszczenie pomników i maszyn Jaworzno

Mieszkańcom Jaworzna oferujemy nowoczesne czyszczenie maszyn przemysłowych i urządzeń technologicznych bez użycia wody. Wykorzystujemy do tego innowacyjną technologię mycia suchym lodem. Szybkie, ekologiczne i wysoko wydajne czyszczenie linii produkcyjnych i urządzeń przemysłowych zamrożonym dwutlenkiem węgla jest już dostępne w Jaworznie.

Usuwanie graffiti z elewacji budynków Śląsk

Nieplanowane graffiti może oszpecić nowo wyremontowany budynek lub zniszczyć zabytkową elewację. Z myślą o takich sytuacjach wprowadziliśmy do naszego portfolio usługę specjalistycznego usuwania rysunków graffiti i niechcianych grafik z elewacji zabytkowych budynków w Jaworznie. Likwidujemy graffiti z kamienic, bloków i innych powierzchni nie uszkadzając czyszczonych elementów.

Zabezpieczenie kostki brukowej impregnatem

Wykonujemy gruntowne oczyszczanie kostki brukowej z zabrudzeń na terenie Jaworzna i okolicznych miast. Czyścimy kostkę brukową na parkingach, skwerach, przystankach komunikacyjnych i terenach centrów handlowych. Szybko i skutecznie myjemy kostkę brukową metodą wysokociśnieniową przy użyciu gorącej wody. Pozbywamy się brudu z podjazdów raz, a skutecznie.

FAQ

Kostka brukowa powinna być impregnowana każdorazowo po kompleksowym czyszczeniu kostki brukowej pod ciśnieniem. W ten sposób zabezpieczamy ją przed kolejnymi zabrudzeniami.
Tak. Wykonujemy czyszczenie szklanych elewacji i dachów z wykorzystaniem nowoczesnej techniki mycia wodą destylowaną. Daje to najlepszy efekt bez pozostawiania smug.
Wszystko zależy od rodzaju i ilości zabrudzeń na kostce brukowej. Standardowe czyszczenie kostki brukowej w Jaworznie kosztuje od 10zl/m2.

Maszynowe czyszczenie podłóg w Jaworznie

Nasza firma to połączenie wysoko wykwalifikowanych specjalistów i najnowocześniejszych technik czyszczenia kostki brukowej dostępnych obecnie na rynku. Usuwamy graffiti z budynków, czyścimy szklane elewacje, usuwamy mech i gałęzie z dachów i rynien. Działamy kompleksowo i likwidujemy najgorsze zabrudzenia z podjazdów, skwerów czy publicznych placów. W ofercie posiadamy gruntowne czyszczenie kostki brukowej pod ciśnienie razem z impregnacją najlepszej jakości preparatami.

Zasięg Jaworzno oraz Balin, Luszowice, Chrzanów, Libiąż
Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi. 

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, BrzegChorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Kęty, Kluczbork, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Oświęcim, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej