Czyszczenie kostki brukowej Strzelce Opolskie

Zapewniamy profesjonalne czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni, w tym kostki brukowej, granitu, płytek kamionkowych, podłóg marmurowych itp. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać bezpłatną wycenę! Dysponujemy sprzętem najwyższej klasy, która pozwala nam na likwidację nawet starych plam.

Oczyszczanie kostki brukowej z mchu i chwastów

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które mogą zaoferować bezpłatną wycenę przez telefon. Nasi technicy przedstawią oszacowanie kosztów czyszczenia kostki brukowej przed Twoim domem w Strzelcach Opolskich. Likwidujemy porosty, mchy i chwasty z tarasów i podjazdów.

Gruntowne mycie kostki brukowej Strzelce Opolskie

Bez względu na to, jak brudy jest parking czy podjazd z kostki brukowej przed Twoją firmą, dzięki naszej pracy znów będzie wyglądał jak nowy! Używamy najnowszych technologii mycia ciśnieniowego na gorąco, aby usunąć brud i stare plamy z oleju, smaru czy benzyny. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci zadbać o kostkę brukową raz a dobrze.

Czyszczenie placów i podjazdów z kostki brukowej woj. Opolskie

Każdy właściciel nieruchomości chce, aby okolice jego własności wyglądały ładnie i estetycznie. Jeśli Twój podjazd z kostki brukowej w Strzelcach Opolskich jest pełen plam, mamy na to sposób. Zajmujemy się gruntownym czyszczeniem kostki brukowej na parkingach, przystankach autobusowych, placach publicznych, tarasach i podjazdach. Dzięki fachowemu podejściu i sprzętowi najwyższej klasy usuwamy nawet stare i trudne zabrudzenia takie jak roztopiony plastik, zaschnięty klej, ślady po oponach czy rozlana farba. Usługę czyszczenia kostki brukowej uzupełniamy zabiegiem ochronnym poprzez zastosowanie najlepszej jakości impregnatów. Technikę mycia kostki brukowej na terenie miasta Strzelce Opolskie dobieramy zawsze do  rodzaju zabrudzeń i stanu powierzchni, która ma zostać poddana gruntownemu oczyszczaniu.

Profesjonalne usługi mycia w zakresie:

 • Czyszczenie kostki brukowej pod ciśnieniem Strzelce Opolskie, Ibzicko, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice, Tarnów Opolski
 • mycie kostki brukowej Strzelce Opolskie;
 • gruntowne mycie posesji, likwidacja liści, gałęzi i brudu;
 • mycie elewacji przemysłowych;
 • oczyszczanie elewacji szklanych;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • czyszczenie kostki granitowej impregnatem;
 • malowanie dachów Strzelce Opolskie;
 • mycie murów oporowych oraz cegły;
 • renowacja rynien;
 • mycie dachów;
 • czyszczenie dachów woj. opolskie,
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową na Opolszczyźnie.

Oferujemy zarówno profesjonalne czyszczenie, jak i impregnację Państwa kostki brukowej w przystępnych cenach. Nasi pracownicy są zawsze zadbani i certyfikowani, a także posiadają duże doświadczenie w tym zakresie. Gwarantujemy również wysoką jakość obsługi i satysfakcję! Pokryta impregnatem kostka brukowa pozwala na zabezpieczenie podjazdu przed nowymi zabrudzeniami i zdecydowanie ułatwia proces czyszczenia kostki w przyszłości.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej strzelce opolskie

Zabezpieczeniem impregnatem placów z kostki brukowej Strzelce Opolskie Skuteczne impregnaty do ochrony kostki brukowej

Za każdym razem, gdy czyścimy kostkę brukową, polecamy nałożyć warstwę ochronną, która uchroni powierzchnię przed zabrudzeniem. Jeśli tego nie zrobimy, brud wniknie głęboko w kamień i będzie wymagał dużego wysiłku, aby go usunąć. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów usługę impregnacji kostki brukowej. Z nami możesz cieszyć się idealnym, czystym chodnikiem i podjazdem.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Mycie kostki brukowej Strzelce Opolskie
Profesjonalna ochrona, najlepszymi impregnatami

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Usunięcie zabrudzeń z kostki brukowej jest możliwe. Skorzystaj ze sprawdzonego mycia kostki brukowej myjkami wysokociśnieniowymi z opcją pracy na gorąco. W ten sposób likwidujemy plamy z cementu, oleju czy tłuszczu. Możliwa negocjacja ceny

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Zabezpiecz podjazd z kostki brukowej przed Twoją firmą poprzez specjalistyczną impregnację. Ochrona i estetyka w jednym. Do ochrony kostki brukowej wybieramy tylko sprawdzone środki. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie dachów i elewacji Strzelce Opolskie

PLN 25 netto*

Zadbamy o wygląd dachu i elewacji w Twojej firmie. Likwidacja rysunków graffiti z budynków w Strzelcach Opolskich. Oczyszczanie i renowacja dachów w woj. opolskim już dostępna. Możliwa negocjacja ceny.

Sprawdzony sposób impregnacji kostki brukowej, ochrona na lata. Mycie kostki brukowej z trudnych i tłustych plam.

Czyszczenie kostki brukowej bez użycia wody Oferujemy nowoczesne rozwiązanie, które jest przyjazne dla środowiska i nie zaszkodzi Twojej kostce brukowej. Oferujemy również najlepsze efekty czyszczenia na rynku, koniec z obawami o plamy i zabrudzenia. Skorzystaj z czyszczenia kostki brukowej zamrożonym dwutlenkiem węgla już teraz. Metoda ta nie wymaga użycia wody ani silnych środków chemicznych. Co więcej, jest w pełni ekologiczna, ponieważ wykorzystywany dwutlenek węgla pochodzi z odzysku.

Obsługujemy miasta: Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Krapkowice, Tarnów Opolski

Wiele lat doświadczenia Od kilku lat z sukcesami dbamy o podjazdy, place i skwery publiczne przed domami jednorodzinnymi, firmami oraz budynkami użyteczności publicznej. Stanowimy zgrany zespół, który uzupełnia się w pracy wieloletnim doświadczeniem oraz ogromem wiedzy. Podejmujemy się nawet spraw beznadziejnych. W 90% przypadków jesteśmy w stanie usunąć nawet najgorsze plamy i zabrudzenia.

Myjemy kostkę brukową oraz oczyszczamy elewacje i dachy w całej Polski południowej tj. w województwach opolskim, śląskim, oraz małopolskim.

Zabezpieczenie kostki brukowej Strzelce Opolskie

Jesteśmy w pełni licencjonowaną firmą specjalizującą się w czyszczeniu kostki brukowej w Strzelcach Opolskich. Posiadamy myjki ciśnieniowe najnowszej generacji, które usuną nawet najcięższe zabrudzenia z każdej kostki brukowej – dzięki nim odzyskasz atrakcyjny wygląd podjazdu przed domem. Bez względu na wielkość czy stan mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie w bardzo konkurencyjnej cenie. Naszą misją jest dbanie o szczegóły, abyś nie musiał się o nie martwić.

Czyszczenie dachów Opolskie

Pozwól naszym ekspertom zająć się wszystkimi Twoimi potrzebami w zakresie sprzątania — oferujemy szeroki zakres usług, które pomogą Ci w utrzymaniu nieruchomości: od dachów po przeszklone fasady. Posiadamy uprawnienia alpinistyczne, więc żadna wysokość nie jest nam straszna. Skorzystaj z kompleksowego mycia dachów w Strzelcach Opolskich.

Czyszczenie kostki brukowej suchym lodem

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, które są przyjazne dla środowiska, zrównoważone, a przede wszystkim skuteczne. Dzięki naszemu unikalnemu systemowi mycia kostki brukowej suchym lodem możesz mieć pewność, że nie szkodzi środowisku ani reputacji Twojej firmy. Plamy? Nie ma problemu! Skontaktuj się z nami.

Usuwanie graffiti z pomników i elewacji Strzelce Opolskie

Od wielu lat usuwamy graffiti ze ścian i budynków. Najlepsze i najnowocześniejsze techniki oraz odpowiednie rozwiązania sprawiają, że usuwamy nawet najbardziej uporczywe i stare plamy i zabrudzenia. Potrafimy usunąć graffiti ze ścian i budynków, a także chodników. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać darmową wycenę.

FAQ

Tak, nasza firma posiada w ofercie usługę mycia szklanych witryn oraz elewacji, również na wysokościach.
Wszystko zależy od tego, jak głęboko substancja wniknęła w strukturę kostki brukowej. Jako jedna z nielicznych firm mamy w swojej ofercie usługę specjalistycznego usuwania najtrudniejszych plam z kostki brukowej.

Czyszczenie kostki brukowej z mchu

Kostka brukowa musi być utrzymywana w czystości i wolna od chwastów. W naszej firmie dbamy o to, aby Twoja kostka brukowa była zawsze w dobrym stanie i świetnie wyglądała. Usuwamy z podjazdów, ścieżek przydomowych oraz chodników porosty, trawy oraz inne nieestetyczne chwasty. Spoiny uzupełniamy piaskiem najwyższej jakości.
Zasięg Strzelce Opolskie oraz Kamień Śląski, Izbicko, Adamowice, Jemielnica, Błotnica Strzelecka, Gogolin, Zdzieszowice

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, BrzegChorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kęty, Kluczbork, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Oświęcim, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej