Czyszczenie, mycie kostki brukowej Zawiercie

Zajmujemy się kompleksową renowacją kostki brukowej w Zawierciu. Każdorazowo technikę mycia kostki dobieramy podczas darmowej wyceny. Jako dodatek proponujemy zabieg impregnacji, który skutecznie zabezpiecza kostkę przed nowymi zanieczyszczeniami. Profesjonalnie wykonana impregnacja skutecznie zabezpiecza kostkę na lata oraz poprawia jej wygląd.

Specjalistyczne mycie elewacji i fasad Zawiercie

Posiadamy w ofercie usługę dokładnego czyszczenie murów z cegły, klinkieru, betonu oraz kamienia. Skutecznie eliminujemy osady z opadów atmosferycznych z elewacji szklanych w biurowcach. Wykorzystujemy do tego tyczki karbonowe nawet do 12m wysokości oraz innowacyjny systemu IONIC™, co pozwala na bezsmugowe mycie szklanych elementów fasad.

Skuteczne mycie dachów woj. Śląskie

Wykonujemy szybkie i tanie mycie dachów oraz udrażnianie rynien w woj. Śląskim. Nasi specjaliści dobierają odpowiednią metodę czyszczenia do rodzaju pokrycia dachu oraz stopnia zanieczyszczenia. Usuwamy ślady z opadów, zielony nalot z mchu oraz inne, trudniejsze zabrudzenia. Posiadamy również uprawnienia alpinistyczne.

Mycie kostki brukowej Zawiercie i-czyszczeniekostkibrukowej.pl

Jeśli Twoja kostka brukowa nie wygląda już estetycznie i potrzebuje kompleksowego czyszczenia, dobrze trafiłeś? Specjalnie z myślą o mieszkańcach miasta Zawiercie, w sezonie letnim 2020 r., przygotowaliśmy atrakcyjne upusty cenowe na usługę czyszczenia kostki brukowej i granitowej. Maj i czerwiec to najlepsze miesiące, by wykonać mycie wysokociśnieniowe, które ekspresowo i z rewelacyjnym efektem rozprawi się z zabrudzeniami na parkingu Twojej firmy. Usuwamy rozlane smary z kostki brukowej oraz likwidujemy ślady po olejach i tłuszczach.  Jako jedna z niewielu firm na rynku wykorzystujemy urządzenia marki Karcher HDS 1000 DE z opcją podgrzewania wody i dozownikiem przeznaczonym na specjalistyczną chemię, które pozwalają na umycie nawet 100mkw kostki brukowej podczas jednej godziny. My nie moczymy kostki brukowej – przywracamy jej poprzedni wygląd! Zamów dziś bezpłatną wycenę.

Specjalistyczne usługi czyszczenie w zakresie:

 • czyszczenie kostki brukowej gorącą wodą Zawiercie, Myszków, Szczekociny, Łazy, Pilica, Sławków, Siewierz, Sosnowiec, Pyrzowice, Zawiercie, Myszków;
 • mycie kostki brukowej Zawiercie;
 • kompleksowe sprzątanie wokół posesji, usuwanie liści;
 • mycie elewacji przemysłowych;
 • mycie elewacji szklanych;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • impregnacja kostki granitowej;
 • malowanie dachów Zawiercie;
 • czyszczenie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • czyszczenie dachów;
 • mycie dachów na terenie woj. Śląskiego.
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową, na terenie woj. Śląskiego.

Od wielu lat świadczymy usługi w zakresie doczyszczania kostki brukowej na terenie miast Zagłębia oraz woj. Śląskiego. Przeprowadzamy skuteczną impregnację elewacji oraz spoinowanie szczelin, utworzonych w procesie czyszczenia. Korzystamy z najlepszego sprzętu na rynku, który pozwala na czyszczenie kostki granitowej pod ciśnieniem na placach miejskich, gdzie mamy ograniczony dostęp do prądu oraz wody.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej zawiercie

Impregnacja kostki brukowej Środki chemiczne do zabezpieczenia bruku

Impregnaty, z którymi mamy do czynienia w codziennym życiu, zawsze mają do spełnienia jeden cel. Jest to poprawienie funkcjonowania i eksploatacji impregnowanych powierzchni. W przypadku kostki brukowej chodzi o wzmocnienie jej warstwy zewnętrznej oraz zwiększenie mrozoodporności. Impregnacja jest niezwykle potrzebna w miejscach, które są szczególnie narażone na zabrudzenia trudnymi do usunięcia tłuszczami i olejami. Także kostka na podjazdach, gdzie ruch pojazdów jest bardzo intensywny, winna być regularnie czyszczona i impregnowana. Jako środek czyszczący doskonale sprawdza się suchy lód, nowatorskie rozwiązanie jeśli chodzi o kostkę brukową. Innymi formami czyszczenia kostki brukowej lub granitowej jest mycie wysokociśnieniowe lub piaskowanie. Wszystkie te sposoby niszczą stare warstwy impregnatu, a to powoduje konieczność nałożenia nowych. Działanie czynników zewnętrznych i codzienne użytkowanie powodują niszczenie kostki, co wpływa na pogorszenie się jej wyglądu. Impregnacja spowoduje, że wygląd kostki brukowej zdecydowanie się poprawi i dłużej zostanie zachowana w dobrym stanie.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Zawiercie
Bezpieczna impregnacja, wysokiej jakości środkami chemicznymi

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Wysokociśnieniowe mycie kostki brukowej z zanieczyszczeń atmosferycznych. Uwaga usuwanie zabrudzeń z oleju, farby itp. podlegają indywidualnej wycenie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Impregnacja kostki brukowej. Cena tej usługi jest uzależniona od preparatu chemicznego na który się Państwo zdecydujecie. Mamy do wyboru kilka preparatów od różnych producentów. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie elewacji i dachów

PLN 25 netto*

Profesjonalne mycie elewacji z zabrudzeń atmosferycznych, mchu oraz porostów. Usuwanie graffiti z elewacji. Czyszczenie i malowanie dachów. Możliwa negocjacja ceny.

Hydrofobowa technologia impregnacji, to gwarancja trwałego efektu Usuwanie rozlanej farby z kostki brukowej suchym lodem

Mycie suchym lodem Wprowadziliśmy usługędoczyszczenia kotki brukowej suchym lodem oraz specjalistyczne mycie elewacji przy użyciu technologii suchego lodu. Ta nowoczesna metoda doczyszczania jest już dostępna dla mieszkańców Zawiercia i pozwala odpowiedzieć na pytanie jak naprawdęusunąć rozlaną farbę z kostki brukowej oraz rzeczywiście skutecznie zabezpieczyć kostkę brukową, wykorzystując cząsteczki silanów. Od dziś zaschnięty cement na kostce brukowej to nie problem.

Obsługujemy miasta; Zawiercie, Myszków, Będzin, Sławków, Bukowno, Olkusz, Czeladz, Bytom, Jaworzno, Piekary Śląskie.

Firma z tradycjami Nasza rodzinna firma działa na rynku usług porządkowych od 2013 r. Wyróżnia nas dbałość o detale i wysoka jakość świadczonych usług, którą wdrażamy poprzez regularnie szkolenia dotyczące najlepszych modeli dostępnych na rynku myjek wysokociśnieniowych oraz środków chemicznych do sprzątania specjalistycznego przy parkingach i placach publicznych. Dzięki takiemu podejściu, jakość naszych usług idzie w parze z wysokim zadowoleniem naszych klientów.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim oraz małopolskim.

Chemiczne usuwanie plam z kostki brukowej Zawiercie

Walczysz z trudnymi plamami na kostce brukowej przed Twoją firmą? Oferujemy specjalistyczne chemiczne czyszczenie i doczyszczanie kostki brukowej, granitowej, cegły, bruku i innych powierzchni. Usługę uzupełniamy profesjonalną impregnacją podłoża, co zabezpiecza je przed kolejnymi zabrudzeniami i zwiększa jego atrakcyjność.

Maszynowe mycie podłóg ORBOT™ woj. Śląskie

Oferujemy gruntowne maszynowe mycie dużych obszarów w halach przemysłowych, garażach podziemnych, parkingach, galeriach handlowych. Wykorzystujemy najnowocześniejsze szorowarki orbitralne ORBOT, które zapewniają świetny efekt czyszczenia. Dodatkowo polecamy usługi doczyszczania i konserwacji powierzchni w zakładach przemysłowych i fabrykach.

Mycie wysokociśnieniowe ramp przeładunkowych Zawiercie

Podczas przeładunku towarów zdarzają się wypadki, w wyniku których rampa i otaczająca ją kostka brukowa czy posadzka z betonu zostają zabrudzone, najczęściej przez substancje, które zdecydowanie trudno usunąć. Dlatego właśnie oferujemy czyszczenie wysokociśnieniowe na ciepło, doczyszczanie chemiczne lub piaskowanie na mokro. W ten sposób ekspresowo przywrócimy rampę do pracy.

Hydropiaskowanie części maszyn woj. śląskie

Oferujemy czyszczenie części maszyn przemysłowych oraz całych linii produkcyjnych przy użyciu techniki hydropiaskowania w halach przemysłowych, zakładach przemysłu motoryzacyjnego, spożywczego, lakierniczego, energetycznego, gumowego, drukarskiego, oraz drzewnego. Korzystamy ze sprawdzonych środków chemicznych, dzięki którym doczyszczamy nawet najgorsze zabrudzenia.

FAQ

Czas realizacji usługi, dotyczącej czyszczenia kostki brukowej zależy od stopnia jej zabrudzenia oraz od metrażu. Standardowo przy domach jednorodzinnych, usługę mycia kostki brukowej realizuje się w 1 – 2 dni roboczych, co w firmach przekłada się to na 500 m/2 na dzień. 
Zamawiając usługę na czyszczenie kostki brukowej, należy się liczyć z wydatkiem około 10 zł za 1/m2. Ostateczna cena zależy jednak od ilości metrów kwadratowych, gdyż profesjonalne firmy sprzątające chętnie dają duże rabaty cenowe przy większych powierzchniach. Reguła ta dotyczy nie tylko usług realizowanych dla firm z powiatu zawierciańskiego, ale również dla osób prywatnych.
Likwidacja rozlanej farby z kostki brukowej to zadanie możliwe do wykonania. Ważne, by stosować specjalistyczne preparaty oraz urządzenie z opcją podgrzewania wody. Istnieje możliwość zmniejszenia intensywności plamy nawet o 90%.

Mycie kostki brukowej Zawiercie

Fachowe mycie kostki brukowej Zawiercie wykonywane przez specjalistów w swojej dziedzinie. Likwidujemy zanieczyszczenia organiczne z kostki brukowej i innych podłoży np. betonowych czy kamiennych (granitowej). Usługi uzupełniamy chemiczną impregnacją oraz specjalistycznym zabezpieczeniem podłoża z kostki brukowej po to, aby uchronić ją przed porastaniem nowym mchem. Parkingi, hale przemysłowe, place publiczne.
Zasięg Zawiercie oraz Siewierz, Poręba, Myszków, Kroczyce, Markowizna, Łazy, Niegownice, Lgota Murowana, Kroczyce

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tychy, Wadowice, Zabrze, Żory

mycie-kostki-brukowej