Mycie, czyszczenie kostki brukowej Ruda Śląska

Nasza firma specjalizuje się w usuwaniu starych i trudnych zabrudzeń np. z granitu, marmuru, betonu czy kamienia. Każdego dnia wykorzystujemy do tego najnowsze technologie i sprzęt z najwyższej półki np. myjki wysokociśnieniowych z opcją podgrzewania wody, dzięki którym nawet ślady po oleju i smarach pozostają wspomnieniem.

Czyszczenie szklanych elewacji i fasad Ruda Śląska

Wprowadziliśmy do naszej oferty mycie elewacji szklanych, z cegły, klinkieru, betonu czy kamienia. W ten sposób skutecznie usuwamy ślady opadów atmosferycznych z elewacji szklanych w biurowcach, wykorzystując tyczki karbonowe do 12m wysokości oraz wodę demineralizowaną, która pozwala na mycie bez smug.

Renowacja i naprawa kostki granitowej Ruda Śląska

Po zakończonym specjalistycznym myciu kostki brukowej, polecamy zabieg impregnacji kostki profesjonalnymi środkami. Stosowane przez nas środki impregnujące wpływają pozytywnie na wygląd kostki oraz jej wytrzymałość w trudnych warunkach. Zabieg impregnacji to idealne uzupełnienie zabiegu czyszczenia kostki brukowej na ciepło.

Mycie kostki brukowej Ruda Śląska i-czyszczeniekostkibrukowej.pl

Poszukujesz sprawdzonej firmy, która tym razem skutecznie usunie tłuste plamy z oleju i benzyny z kostki brukowej przed Twoją firmą? Jesteśmy tu dla takich zadań. Specjalnie dla mieszkańców miasta Ruda Śląska mamy specjalną ofertę rabatową na specjalistyczne czyszczenie kostki brukowej i granitowej w sezonie wiosna/lato 2020. Najnowsze technologie, w najlepszej cenie. Wiosna to świetny okres na kompleksowe czyszczenie kostki brukowej, która dzięki naszym myjkom  wysokociśnieniowy, w krótkim czasie odzyska dawny, estetyczny wygląd. Czyścimy tłuste ślady na kostce brukowej oraz likwidujemy plamy po olejach i smarach.  W grupie naszych specjalistycznych sprzętów znajduje się wyjątkowy Karcher HDS 1000 DE z opcją podgrzewania wody i dozownikiem specjalistycznej chemii. Ten rodzaj myjek wysokociśnieniowych wyróżnia się  niesamowitą wydajnością osiągającą nawet 900 litrów na godzinę , co pozwala naszej firmie na mycie nawet do 100m2 kostki brukowej na godzinę.

Specjalistyczne usługi czyszczenie w zakresie:

 • czyszczenie kostki brukowej gorącą wodą Ruda Śląska, Ruda Śląska Wirek, Kochłowice, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Bolesław, Bukowno, Olkusz, Bytom Centrum, Sławków, Siewierz, Sosnowiec, Pyrzowice, Zawiercie, Myszków;
 • mycie kostki brukowej Ruda Śląska;
 • kompleksowe sprzątanie wokół posesji, usuwanie liści;
 • mycie elewacji przemysłowych;
 • mycie elewacji szklanych;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • impregnacja kostki granitowej;
 • malowanie dachów Ruda Śląska;
 • czyszczenie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • czyszczenie dachów;
 • mycie dachów na terenie woj. Śląskiego.
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową, na terenie woj. Śląskiego.

Profesjonalne usługi mycia kostki brukowej na parkingach galerii handlowych i domów jednorodzinnych na terenie całego Zagłębia oraz woj. Śląskiego. Przeprowadzamy skuteczną impregnację elewacji i fasad oraz likwidujemy szczeliny powstałe przy myciu kostki brukowej. Wykorzystujemy najnowszy sprzęt dostępny na rynku,co pozwala na doczyszczanie kostki brukowej przy użyciu wysokiego ciśnienia wody na placach miejskich, gdzie mamy ograniczony dostęp do prądu oraz wody.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej ruda śląska

Impregnacja kostki brukowej Środki chemiczne do zabezpieczenia bruku

Jeśli chcemy przedłużyć żywot kostki brukowej na naszych posesjach, zapewnić jej atrakcyjny wygląd i odporność na warunki atmosferyczne, powinniśmy stosować odpowiednio dobrane impregnaty. Każdą impregnację powinno poprzedzić czyszczenie kostki brukowej. Najlepiej jeśli jest to mycie wysokociśnieniowe. Ten rodzaj czyszczenia podobnie jak piaskowanie pozwala pozbyć się warstw starego impregnatu, a przy tym odsłania szczeliny i nierówności powierzchni kostki. Szczególną uwagę należy zwrócić na miejsca bardzo zabrudzone, np. olejem samochodowym, smarami czy innymi tłuszczami. Skupić się także trzeba na powierzchniach, które  są często eksploatowane, jak podjazdy, ścieżki piesze i tarasy. Impregnacja skutecznie zapobiega wnikaniu nowych zanieczyszczeń, w tym słabych kwasów i soli odladzającej.  Znacznie ogranicza powstawanie przebarwień i wykwitów. Nie pozwala rozprzestrzeniać się pleśni i innym grzybom, a także eliminuje zarastanie mchem. Wszystkie te efekty możemy osiągnąć stosując właściwy środek impregnujący po myciu kostki brukowej. Jego wybór zależy od tego, jaki cel chcemy osiągnąć.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Ruda Śląska
Bezpieczna impregnacja, wysokiej jakości środkami chemicznymi

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Wysokociśnieniowe mycie kostki brukowej z zanieczyszczeń atmosferycznych. Uwaga usuwanie zabrudzeń z oleju, farby itp. podlegają indywidualnej wycenie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Impregnacja kostki brukowej. Cena tej usługi jest uzależniona od preparatu chemicznego na który się Państwo zdecydujecie. Mamy do wyboru kilka preparatów od różnych producentów. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie elewacji i dachów

PLN 25 netto*

Profesjonalne mycie elewacji z zabrudzeń atmosferycznych, mchu oraz porostów. Usuwanie graffiti z elewacji. Czyszczenie i malowanie dachów. Możliwa negocjacja ceny.

Hydrofobowa technologia impregnacji, to gwarancja trwałego efektu Usuwanie rozlanej farby z kostki brukowej suchym lodem

Skuteczne mycie suchym lodem Najnowocześniejsza metoda czyszczenia kostki brukowej czyli czyszczenie kotki brukowej suchym lodem oraz mycie elewacji przy użyciu technologii suchego lodu, są już dostępne w Rudzie Śląskiej. Ta ekologiczna i skuteczna technika doczyszczania, odpowiada na pytanie jak bez uszkodzenia podłoża usunąć zaschniętą farbę z kostki brukowej oraz wykonać profesjonalną impregnację za pomocą cząsteczek silanów. Plamy z oleju i smarów nie będą już więcej problemem na Twojej kostce brukowej.

Obsługujemy miasta; Ruda Śląska, Kochłowice, Zabrze, Gliwice, Bukowno, Olkusz, Czeladź, Bytom, Jaworzno, Piekary Śląskie.

Rodzinna firma Nasza firma to rodzinne przedsiębiorstwo na rynku od 2013 r. Pragniemy aby rozwój naszej marki szedł w parze z wysoką jakością świadczonych usług. Stale się rozwijamy poprzez regularnie szkolenia, które podnoszą nasze kwalifikacje w temacie technologi dostępnych na rynku myjek wysokociśnieniowych oraz środków chemicznych do sprzątania specjalistycznego na parkingach czy placach miejskich. Wszystko to pozwala nam świadczyć usługę specjalistycznego mycia kostki brukowej i granitowej.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim oraz małopolskim.

Mycie kostki brukowej na gorąco Ruda Śląska

W przypadku kostki brukowej i granitowej, najlepiej jest usuwać trudne zabrudzenia przy użyciu specjalistycznego sprzętu z opcją podgrzewania wody. Zastosowanie przez naszą firmę myjek wysokociśnieniowych na gorącą wodę zdecydowanie usprawnia proces czyszczenia i sprawia, że jest on nie tylko bardziej wydajny, ale i wyjątkowo ekonomiczny.

Mycie wysokociśnieniowe ramp przeładunkowych Ruda Śląska

Przeładunek towarów podczas kolejnych dostaw może zakończyć się wypadkiem, przez co rampa i otaczająca ją kostka brukowa lub posadzka betonowa mogą zostać zanieczyszczone farbą, cementem czy innymi substancjami. Z myślą o takich sytuacjach oferujemy mycie pod ciśnieniem na gorąco oraz specjalistyczne czyszczenie szorowarkami orbitralnymi HOS Orbot Spray Borg.

Mycie i malowanie dachów woj. Śląskie

W ofercie posiadamy kompleksową renowacje dachów w budynkach jednorodzinnych i większych obiektach. Począwszy od profesjonalnego mycia ciśnieniowego i odtłuszczania pokrycia dachowego, po mechaniczne usuwanie rdzy, impregnację dachówki oraz szybkie i niezwykle estetyczne malowanie dachu. Usługę uzupełniamy o udrażnianie rynien.

Czyszczenie posadzek w magazynach i halach przemysłowych

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Technologię mycia dobieramy odpowiednio do gatunku zabrudzonej powierzchni oraz do rodzaju zabrudzeń. To właśnie indywidualne i nowoczesne podejście, gwarantuje uzyskanie najlepszego efektu i oszczędność czasu. Oferujemy specjalistyczne mycie posadzek w halach przemysłowych, magazynach i fabrykach. Czyścimy posadzki betonowe, żywicze oraz kostki brukowe i granitowe.

Mycie kostki brukowej Ruda Śląska

Czyszczenie kostki brukowej przez specjalistów w Rudzie Śląskiej. Likwidujemy mchy i porosty z bruków oraz plamy i zabrudzenia z różnych rodzajów kostki np. betonowej czy też granitowej (kamiennej). Zabezpieczamy kostkę brukową i elewację dzięki impregnacji na całej jej powierzchni np. przed zabrudzeniami atmosferycznymi. Parkingi, hale przemysłowe, place publiczne.
Zasięg Rudą Śląska oraz Kochłowice, Paniówki, Chudów

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Rybnik, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej