Mycie kostki brukowej Bielsko-Biała i okolice

W Bielsku-Białej przeprowadzamy kompleksowe czyszczenie kostki brukowej. Likwidujemy uporczywe zabrudzeni powierzchni granitowych, ceglanych, kamiennych oraz innych. Dobór odpowiednich technik mycia kostki brukowej oraz wykorzystywanie najnowocześniejszych urządzeń np. myjek wysokociśnieniowych, które podgrzewają wodę, to gwarant pozbycia się tłustych i nieestetycznych plam z kostki brukowej.

Eliminacja porostów, usuwanie mchu z kostki brukowej w okolicach Bielska-Białej

Jako fachowcy w czyszczeniu kostki brukowej działamy kompleksowo. Skutecznie likwidujemy z podjazdów i ścieżek z kostki brukowej chwastów, mchu, czy denerwujących porostów. Efektywnie oczyszczamy spoiny między kostka brukową, nadając im nowy, estetyczny wygląd. O tym jaką metodę wybierzemy do oczyszczania szczelin w kostce brukowej, decydujemy po dokonaniu wstępnej oceny na miejscu realizacji zlecenia.

Szybkie mycie kostki brukowej Żywiec

Aby kostka brukowa na podjeździe prezentowała się efektownie, warto rozszerzyć gruntowne mycie kostki brukowej w Żywcu o specjalistyczną impregnację. Impregnacja kostki brukowej to nowy sposób na zadbanie o kostkę brukową przed Twoim domem. Dzięki profesjonalnemu zabezpieczeniu kostki brukowej impregnatem, zmniejszamy szansę na powstanie plam, które w przyszłości mogą być trudne do usunięcia. Impregnacja kostki brukowej pozwala zachować jej piękny wygląd przez dłuższy czas.

Mycie kostki brukowej Bielsko-Biała

Pogoda dopisuje, wakacje za pasem, a kostka brukowa przed Twoim domem straszy gości? Wychodząc z domu nie chcesz więcej oglądać plam ze smarów, czy śladów po rozlanej farbie sprzed kilku lat? Na szczęście mamy dla Ciebie rozwiązanie. W tegorocznym sezonie wiosna/lato 2021 dla klientów z okolic Bielska-Białej przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę mechanicznego czyszczenia kostki brukowej wraz z kompleksową impregnacją. Od wielu lat w całym województwie śląskim konserwujemy i oczyszczamy podjazdy z kostki brukowej zarówno u osób prywatnych, jak i w większych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Nie straszne nam najgorsze plamy. Myjemy kostkę brukową, powierzchnie granitowe, kamienne, gresowe oraz inne, które znajdują się na śląskich tarasach. Dzięki naszym wykwalifikowanym technikom oraz sprzętowi z najwyższej półki, odzyskasz swój piękny podjazd w jeden dzień! Do pracy używamy m.in myjek wysokociśnieniowych marki Karcher z opcją podgrzewania wody, a także szorowarek marki ORBOT. Czyszczenie kostki brukowej w Bielsku-Białej wykonujemy od wczesnej wiosny, do późnej jesieni przy użyciu najlepszych środków czyszczących. Jeśli to tylko możliwe, do mycia kostki brukowej z różnego rodzaju zabrudzeń, wybieramy ekologiczne środki czyszczące.

Profesjonalne usługi mycia w zakresie:

 • Ciśnieniowe mycie kostki brukowej gorącą wodą Żywiec, Szczyrk, Bielsko-Biała, Skoczów, Wisła, Ustroń, Kęty
 • czyszczenie kostki brukowej Bielsko-Biała;
 • szczegółowe sprzątanie na terenie posesji, likwidacja liści i brudu;
 • czyszczenie elewacji przemysłowych;
 • mycie elewacji ze szkła;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • konserwacja kostki granitowej impregnatem;
 • malowanie dachów Żywiec;
 • oczyszczanie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • czyszczenie dachów;
 • mycie dachów na terenie woj. Śląskiego
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową na Śląsku

Konserwacja kostki brukowej oraz jej specjalistyczne czyszczenie na terenie woj. śląskiego to nasza praca od wielu lat. Regularnie nasi klienci polecają nas znajomym. Mieszkańcom Bielska-Białej przedstawiamy ofertę impregnacji kamiennej elewacji oraz uzupełnianie szczelin, które powstały w trakcie specjalistycznego mechanicznego mycia kostki brukowej. Do spoinowania kostki brukowej wykorzystujemy piasek o najlepszych właściwościach, który od lat pozyskujemy z zaufanego i sprawdzonego źródła. Z naszą pomocą elewacja budynku Twojej firmy będzie wyglądała jak nowa.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej bielsko-biała

Impregnacja powierzchni z kostki brukowej Bielsko-Biała Środki ochronne stosowane do kostki brukowej

Kostka brukowa, która pokryto odpowiednio dobranym impregnatem może nie tylko znacząco zyskać na wyglądzie, ale także mieć solidną ochronę przed zabrudzeniami. Zabezpieczenie powierzchni na tarasie czy na podjeździe impregnatem, to również zwiększona odporność materiału na warunki atmosferyczne np. gwałtowne opady gradu czy wysokie mrozy w okresie zimowym. Jeśli nie chcesz decydować się na pokrycie impregnatem całości kostki brukowej przed Twoim domem, wybierz te fragmenty, które są najbardziej narażone na powstanie plam lub są najczęściej używane. Nasi klienci najczęściej decydują się na impregnacji kostki brukowej w Bielsku-Białej przed wjazdem do garażu, na podjazdach, na ścieżkach wokół domu czy przed wjazdem do siedziby firmy. Zabieg impregnacji  kostki brukowej najlepiej wykonać po zakończonym procesie oczyszczania kostki brukowej z brudu, kurzu i plam. Nie da się ukryć, że zabieg mechanicznego mycia kostki brukowej powoduje starcie części wcześniej położonego impregnatu, dlatego odnowienie warstwy impregnatu na kostce brukowej po czyszczeniu jest wręcz wskazane. Dysponujemy różnego rodzaju produktami do ochrony kostki brukowej w tym impregnatami nabłyszczającymi oraz zmieniającymi kolor kostki brukowej.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Mycie kostki brukowej Bielsko-Biała
Dokładna impregnacja, najlepszymi dostępnymi środkami

Czyszczenie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Czyszczenie kostki brukowej pod wysokim ciśnieniem jest najłatwiejszym sposobem na likwidację osadów atmosferycznych z powierzchni podjazdów. Usuwanie starych plam z oleju czy cementu wyceniane jest indywidualnie. Możliwa negocjacja ceny

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Ochrona kostki brukowej impregnatem. Na cenę impregnacji kostki brukowej wpływa wielkość powierzchni, która ma zostać poddana zabiegowi oraz rodzaj impregnatu. Oferujemy kilka produktów polecanych producentów. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie dachów i elewacji budynków

PLN 25 netto*

Gruntowne czyszczenie elewacji z pyłów, mchu czy kurzu. Usuwanie graffiti z powierzchni zabytkowych budynków i kamienic. Malowanie i czyszczenie dachów na Śląsku. Możliwa negocjacja ceny.

Wodoodporna metoda impregnacji, to gwarancja efektu na lata Mycie kostki brukowej z zaschniętej farby suchym lodem

Likwidacja plam ze smarów i olejów Innowacyjne i ekologiczne czyszczenie kostki brukowej w Bielsku-Białej przy użyciu technologii mycia suchym lodem. Suchy lód o temperaturze -78,5 stopnia pozwala na likwidację najgorszego rodzaju zabrudzeń z każdej powierzchni. Od szklanych elewacji po kostkę brukową na parkingu. Zamrożony dwutlenek węgla w postaci suchego lody wykorzystujemy do najtrudniejszych zabrudzeń, którym nie podołają tradycyjne metody mycia kostki brukowej w Bielsku-Białej.

Obsługujemy miasta; Bielsko-Biała, Ustroń, Skoczów, Kęty, Żywiec, Wisła, Cieszyn

Firma z tradycjami Prowadzimy rodzinny biznes, w który wkładamy całe nasze serce. Usługę mycia kostki brukowej w województwie śląskim wykonujemy od wielu lat z ogromnymi sukcesami. Naszymi wiernymi klientami są za równo duże przedsiębiorstwa jak i lokalni przedsiębiorcy. Tak samo szczegółowo przystępujemy do mycia kostki brukowej przed domem jednorodzinnym naszych sąsiadów, jak i na wielkim terenie dużej firmy logistycznej. Nasza praca sprawia nam przyjemność, dlatego czyszczenie kostki brukowej na w Bielsku-Białej wykonujemy najlepiej w okolicy.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim oraz małopolskim.

Konserwacja kostki brukowej Bielsko-Biała

W naszej ofercie posiadamy mycie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową na skwerach, podjazdach, parkingach i przed prywatnymi domami w Bielsku-Białej. Czyszczenie kostki brukowej myjkami z opcją podgrzewania wody pod ciśnieniem pozwala zdecydowanie zyskać na czasie. Co więcej, metoda ta jest wyjątkowo skuteczna i daje nam możliwość eliminacji nawet najbardziej uporczywych i starych zabrudzeń z kostki brukowej.

Skuteczne i szybkie mycie dachów woj. śląskie

Wykonujemy dokładne i ekonomiczne czyszczenie dachów w Bielsku-Białej razem z oczyszczaniem rynien z liści, gałęzi czy mchu. Nasi wykwalifikowani pracownicy po dokonaniu oględzin pokrycia dachowego, dobierają stosowną technikę czyszczenia, biorąc pod uwagę rodzaj pokrycia dachowego oraz typ napotkanych zabrudzeń. Gruntowne mycie elewacji budynków, czyszczenie, parkingów i dachów.

Hydropiaskowanie pomników i maszyn Bielsko-Biała

W Bielsku-Białej przeprowadzamy kompleksowe czyszczenie maszyn, urządzeń przemysłowych oraz zabytkowych monumentów przy użyciu suchego lodu. Oprócz tego metodą hydropiaskowania oczyszczamy maszyny produkcyjne w przemyśle gumowym, lakierniczym, spożywczym, drukarskim czy drzewnym. Skutecznie usuwamy zabrudzenia z urządzeń przemysłowych oraz zaniedbanych pomników na Śląsku.

Usuwanie mchu z kostki brukowej w Bielsku-Białej

Elementem szczegółowego czyszczenia kostki brukowej na parkingu czy podjeździe jest wyrastających ze spoin chwastów, trwa, mchów i porostów. W likwidacji mchu z kostki brukowej stosujemy m.in. metodę wypalania, która jest szybka, skuteczna, a przede wszystkim najbardziej ekologiczna. Na większych powierzchniach kostki brukowej działamy z profesjonalną chemię biobójczą, która jest w stanie szybko uporać się z problemem porostów i traw w szczelinach kostki brukowej.

FAQ

Największy wpływ na cenę zabiegu impregnacji kostki brukowej ma wielkość powierzchni, która ma zostać poddana ochronie, oraz rodzaj impregnatu, który zostanie wybrany przez klienta. Część osób decyduje się na impregnację kostki brukowej tylko w jej najbardziej newralgicznych miejscach, które są najbardziej narażone na zabrudzenia. Standardowa impregnacja kostki brukowej kosztuje od 5 zł/m2.

 

Tak. Klientom oferujemy nie tylko kompleksowe czyszczenie kostki brukowej, ale także dokładne mycie dachów oraz elewacji budynków. Wykonujemy również mycie szklanych, ceglanych oraz kamiennych elewacji. Skutecznie likwidujemy graffiti z murów budynków.

 

Oczywiście wszystko zależy od rodzaju zabrudzeń, które muszą zostać usunięte. W przypadku tradycyjnych zabrudzeń atmosferycznych na kostce brukowej, cena za mycie rozpoczyna się od 10 zl/m2. W przypadku trudniejszych zabrudzeń jak większe plamy z olejów, smarów czy np. zaschnięta rozlana farba – wykonujemy indywidualną wycenę po wstępnych oględzinach.
Oczywiście. Gruntowne oczyszczanie spoin między kostką brukową to stały element naszej usługi mycia kostki brukowej w Bielsku-Białej. Skutecznie likwidujemy porostu, chwasty, trawy i inne niechciane rośliny ze szczelin między kostką brukową. Utworzone podczas zabiegu czyszczenia ubytki uzupełniamy piaskiem wysokiej jakości.

 

Czyszczenie kostki brukowej w Bielsku-Białej

Wyspecjalizowany zespół techników przeprowadza gruntowne mycie kostki brukowej Bielsko-Biała. Usuwamy chwasty i trawy z brukowanych placów, podjazdów oraz innych gatunków kostki np. granitowej. Wykonujemy zabieg impregnowania kostki brukowej oraz dbamy o ochronę powierzchni z kostki brukowej kolejnymi plamami, które mogą powstać w przyszłości. Stacje benzynowe, hale przemysłowe, parkingi, przystanki komunikacyjne, podjazdy prywatne. Zasięg Bielsko-Biała oraz Wilkowice, Łodygowice, Bystra, Brenna, Jaworze, Jasienica, Skoczów, Czechowice-Dziedzice, Goczałkowice-Zdrój, Międzybrodzie Żywieckie, Żywiec.

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bytom, Będzin, BrzegChorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kęty, Kluczbork, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Oświęcim, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej