Mycie kostki brukowej Kęty

Nasza firma proponuje mieszkańcom Kęt mycie kostki brukowej przy zastosowaniu nowoczesnych metod czyszczenia. Jednorazowe działanie spowoduje likwidację irytujących zabrudzeń z ceglanych, kamiennych i granitowych powierzchni. Stosujemy nowoczesne sposoby czyszczenia kostki brukowej przy użyciu my-jek ciśnieniowych wysokiej jakości z możliwością podgrzewania wody.

Wypalanie porostów, likwidacja mchu z kostki brukowej na terenie Kęt

Oferowana przez nas usługa czyszczenia kostki brukowej nie ogranicza się do mycia parkingów czy pod-jazdów. Skutecznie usuwamy także ze spoin między elementami bruku czy granitu kępki traw, porostów, mchów czy innych roślin. Po takim czyszczeniu przestrzenie między kostkami brukowymi odzyskują po-nownie należyty wygląd. Różnorodne metody, którymi dysponujemy, umożliwiają likwidację mchów i innych porostów z podjazdów, tarasów czy pokryć dachowych.

Skuteczne oczyszczanie kostki brukowej w Kętach

Nasza praca to nie tylko zmoczenie wodą Twojego podjazdu. To staranne oczyszczenie z zabrudzeń. Ofe-rujemy profesjonalną impregnację świeżo umytej kostki brukowej. Ochroni ona Twój taras, podjazd czy inną powierzchnię przed pojawieniem się kolejnych plam oraz zacieków i osadów po opadach atmosfe-rycznych. Nie zwlekaj z decyzją i już teraz zleć zabieg impregnacji w Kętach.

Kompleksowe czyszczenie kostki brukowej Kęty

Wiosna i miesiące wakacyjne to idealny czas na zatroszczenie się o kostkę brukową, którą przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych nieco zaniedbaliśmy. Z myślą o przedsiębiorcach i mieszkańcach Kęt nasza firma przygotowała rabat na czyszczenie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową. Oferta ta obejmuje także impregnację wymytej powierzchni. Impregnację wykonujemy przy użyciu środków najlepszej jakości. Nie tylko chronią one kostkę przed kolejnymi zabrudzeniami, ale też radykalnie poprawiają estetykę zaimpregnowanych powierzchni. Od wielu lat nasza firma działa na terenie Śląska i Małopolski. Wykonujemy usługi mycia kostki brukowej na rozległych terenach przemysłowych, w siedzibach firm i prywatnych posesjach w Kętach. Oferujemy różne techniki czyszczenia bruku. Klient ma duży wybór i bez problemu znajdzie ofertę korzystną dla siebie. Nasi pracownicy to profesjonaliści z wieloletnim stażem, poradzą więc sobie nawet z uporczywymi plamami z cementu, gipsu czy zaschniętą przed laty farbą. Zlikwidują  zabrudzenia ze smarów czy olejów. Do czyszczenia używamy myjek ciśnieniowych najlepszej firmy z opcją podgrzewania wody. Większość naszych środków czyszczących jest obojętnych dla środowiska. Z silnej chemii korzystamy tylko po uprzednim testowaniu łagodniejszych środków czyszczących.

Profesjonalne usługi w zakresie czyszczenia:

 • Mycie kostki brukowej myjkami wysokociśnieniowymi Kęty, Bielsko-Biała, Kobiernice, Kozy, Osiek, Międzybrodzie Bialskie, Żywiec, Szczyrk
 • Czyszczenie kostki brukowej Kęty;
 • kompleksowe mycie na terenie posesji, czyszczenie podjazdów z liści i gałęzi;
 • czyszczenie elewacji przemysłowych;
 • mycie szklanych elewacji;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • ochrona kostki granitowej impregnatem;
 • czyszczenie hal przemysłowych w Kętach;
 • mycie murów oporowych oraz cegły;
 • usuwanie zabrudzeń z rynien;
 • mycie i malowanie dachów;
 • mycie dachów na terenie woj. Śląskiego.
 • czyszczenie elewacji metodą niskociśnieniową na Śląsku.

Konserwacja kostki brukowej oraz jej specjalistyczne czyszczenie na terenie woj. małopolskiego to nasza praca od wielu lat. Regularnie nasi klienci polecają nas znajomym. Mieszkańcom Kęt przedstawiamy ofertę impregnacji kamiennej elewacji oraz uzupełnianie szczelin, które powstały w trakcie specjalistycznego mechanicznego mycia kostki brukowej. Do spoinowania kostki brukowej wykorzystujemy piasek o najlepszych właściwościach, który od lat pozyskujemy z zaufanego i sprawdzonego źródła. Z naszą pomocą elewacja budynku Twojej firmy będzie wyglądała jak nowa.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej Kęty

Impregnacja podjazdów z kostki brukowej w Kętach Sprawdzone impregnaty do ochrony kostki brukowej

Aby kostka brukowa na długo zachowała estetyczny wygląd, każde jej czyszczenie winno być uzupełnione impregnacją. Niestety dogłębne mycie bruku pod ciśnieniem powoduje usunięcie wierzchnich warstw impregnatu. Jakie zadanie spełnia impregnacja kostki brukowej?

Impregnat zabezpiecza powierzchnię brukowanej powierzchni przed nieuchronnymi zabrudzeniami. Jeśli dobrze dobierze się impregnat, to ochroni on nasz podjazd przed zaciekami atmosferycznymi, plamami z oleju czy benzyny. Impregnacji kostki brukowej w Kętach winno przeprowadzić się po każdorazowym jej myciu pod wysokim ciśnieniem. Impregnacja to najlepszy sposób na ochronę świeżo umytej kostki brukowej przed nowym zaplamieniem. Zapewni nam to spokój na długi czas. Nasza firma oferuje impregnaty bezbarwne, a także kolorowe. W zależności od życzenia klienta.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Mycie kostki brukowej Bielsko-Biała
Dokładna impregnacja, najlepszymi dostępnymi środkami

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Wysokociśnieniowa metoda mycia kostki brukowej to sposób na trwałą likwidację śladów po opadach atmosferycznych z powierzchni podjazdów czy parkingów. Nasza firma indywidualnie wycenia czyszczenie utrwalonych zabrudzeń z oleju czy smarów. Dopuszczamy negocjację ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Cenę zabiegu impregnacji kostki brukowej ustalamy, biorąc pod uwagę wielkość powierzchni wybruko-wanej oraz rodzaj środka do impregnacji. Zabieg impregnacji wykonujemy przy użyciu najlepszych prepa-ratów dostępnych na rynku. Negocjujemy ceny.

Czyszczenie elewacji i dachów budynków

PLN 25 netto*

Dogłębne mycie elewacji i dachów budynków z osadu i kurzu, a także pozbycie się mchu. Usuwanie graffiti z powierzchni nieruchomości w Ketach. Mycie dachów i ich malowanie na terenie całego Śląska. Ceny mogą być negocjowane.

Wodoodporna metoda impregnacji, to gwarancja efektu na lata Mycie kostki brukowej z zaschniętej farby suchym lodem

Czyszczenie kostki brukowej z plam z oleju i smarów. Używamy nowej technologii czyszczenia kostki brukowej w Kętach. Nie stosujemy wody. Proponujemy mycie za pomocą suchego lodu. Mając temperaturę -78,5 stopni Celsjusza suchy lód skutecznie likwiduje nawet bardzo trudne plamy z powierzchni podjazdów wyłożonych kostką brukową. Suchy lód doskonale zda egzamin przy czyszczeniu powierzchni z betonu, jaj i elewacji ze szkła. Tą obojętną dla środowiska naturalnego metodę mycia kostki brukowej oferujemy mieszkańcom Kęt i okolic już teraz.

Świadczymy nasze usługi na terenie takich miast jak: Kęty, Żywiec, Bielsko-Biała, Szczyrk, Kozy

Firma z doświadczeniem. Nasze przedsiębiorstwo jest firmą rodzinną, która prowadzimy od lat. Usługę czyszczenia powierzchni wyłożonych kostka brukową w Kętach i w całym województwie śląskim wykonujemy szybko i skutecznie, a także tanio. Naszymi klientami są zarówno właściciele prywatnych posesji, których podjazdy wymagają renowacji, jak i duże przedsiębiorstwa. Metodę czyszczenia kostki brukowej dobieramy, kierując się ro-dzajem czyszczonej nawierzchni, a także specyfiką zabrudzeń, które mają zostać usunięte. Kostkę bruko-wą w Kętach czyścimy od okresu wczesnej wiosny do zimy, pod warunkiem braku opadów śniegu.

Czyszczenie elewacji budynków oraz mycie kostki brukowej wykonujemy na terenie województw Polski południowej, w tym woj. opolskiego, śląskiego i małopolskiego.

Ochrona kostki brukowej Kęty

W naszej ofercie posiadamy czyszczenie kostki brukowej za pomocą myjek wysokociśnieniowych. Pracujemy na podjazdach, parkingach , skwerach, a także przystankach tramwajowych i autobusowych. Z taka samą starannością realizujemy usługę przed domami prywatnymi, jak i na stacji benzynowej. Używane przez nas myjki ciśnieniowej z opcją podgrzewania wody dają gwarancję osiągnięcia zamierzonego efektu.

Czyszczenie dachów w woj. śląskim

Nasza firma oferuje kompleksowe czyszczenie dachów w Kętach i na terenie całego województwa śląskiego. Usługa obejmuje także usuwanie liści i gałęzi nagromadzonych w rynnach. Mycie pokrycia dachowego na życzenie klienta łączymy z gruntownym malowaniem dachu . Kolor ustala zleceniodawca. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, metodę czyszczenia dopasowujemy do rodzaju pokrycia dachowego. Dokładnie czyścimy dachy oraz elewacje w Kętach.

Usuwanie graffiti ze ścian budynków Kęty

Dysponując nowatorskimi metodami likwidacji trudnych do usunięcia, starych zabrudzeń likwidujemy graffiti z murów i ścian budynków. W Kętach takie prace wyceniamy indywidualnie. Wybór metody i środków czyszczących ma miejsce w trakcie wstępnej wyceny zlecenia. Skorzystaj z pomocy naszych fachowców już teraz.

Czyszczenie kostki brukowej z mchu

Plamy i zacieki na  kostce brukowej to nie jedyne zmartwienie właścicieli podjazdów i parkingów. Nasza firma eliminuje mchy, chwasty i inne rośliny, które wrastają w powierzchnie pokryte kostką brukową i je szpecą. Rośliny, które zdominowały duże powierzchnie, niszczymy chemią biobójczą. Działa ona bardzo szybko i w krótkim czasie nasz parking czy podjazd zyskuje piękny wygląd.

FAQ

Z naszego doświadczenia wynika, że likwidacja trudnych zabrudzeń z kostki brukowej jest możliwa w 90% przypadków. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
Jak najbardziej. Proponujemy tę usługę jako uzupełnienie czyszczenia kostki brukowej naszym klientom w Kętach.

Mycie kostki brukowej na terenie Kęt i okolic

Nasi technicy to specjaliści najwyższej klasy. Szybko i skutecznie przeprowadzą czyszczenie podjazdów wyłożonych  kostką brukową w Kętach. Usuwamy mchy, porosty i chwasty zarówno z kostki granitowej, jak i kamieni ozdobnych oraz innych nawierzchni na tarasach. Oferujemy także impregnację kostki brukowej, która zabezpieczy podjazdy i parkingi przed kolejnymi zanieczyszczenia i plamami, nadając im estetyczny i świeży wygląd.
Zasięg Kety oraz Kozy, Pisarzowice, Kobiernice, Wilamowice, Nowa Wieś, Międzybrodzie Bialskie

Zadzwoń do nas! Chętnie odpowiemy na pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bytom, Będzin, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej