Czyszczenie kostki brukowej Będzin - Ciśnieniowe mycie

Oferujemy skuteczne i tanie czyszczenie kostki brukowej dla mieszkańców Będzina i okolicznych miejscowości. Korzystamy zarówno z chemicznych technik usuwania plam z kostki brukowej, cegły, bruku i innych powierzchni, jak i metody wysokociśnieniowego czyszczenia kostki na ciepło. Metoda mycia kostki brukowej każdorazowo dobierana jest podczas darmowej wyceny.

Usuwanie plam oleju z kostki brukowej woj. Śląskie

Likwidujemy trudne do usunięcia tłuste plamy z oleju, smarów, farb i żywic z kostki brukowej, parkingów i placów publicznych. Profesjonalnie dobierzemy odpowiednie metody czyszczenia kostki do stopnia i rodzaju zabrudzeń. Usuniemy najbardziej oporne zabrudzenia i przywrócimy kostce brukowej dawny wygląd. Jeżeli szukasz sprawdzonej ekipy od kostki, zadzwoń do nas już dziś.

Mycie elewacji domu i fasad szklanych, tynkowanych

Specjalizujemy się w fachowym myciu elewacji domu na wysokościach metodą niskociśnieniową lub wysokociśnieniową. Usuwamy zabrudzenia atmosferyczne z elewacji szklanych w obiektach komercyjnych przy użyciu karbonowych tyczek nawet do 12m wysokości oraz innowacyjnego i wyjątkowo efektywnego systemu IONIC™. W razie potrzeby dysponujemy technikami alpinistycznymi.

Mycie kostki brukowej Będzin i-czyszczeniekostkibrukowej.pl

Jeśli szukasz firmy, które kompleksowo zajmie się kostką brukową przed Twoim domem lub firmą, nie mogłeś lepiej trafić. Dla mieszkańców miasta Będzin, na sezon wiosna/lato 2020 r., przygotowaliśmy wyjątkowe rabaty cenowe na czyszczenie kostki brukowej. Maj i czerwiec to idealne miesiące na zadbanie o kostkę brukową dzięki naszej usłudze mycia wysokociśnieniowego, które ekspresowo zlikwiduje nawet najtrudniejsze zabrudzenia na terenie Twojej posesji. Usuwamy plamy ze smarów z bruku oraz likwidujemy ślady po benzynie i olejach. Jako jedna z niewielu firm na rynku wykorzystujemy w swojej pracy urządzenie marki Karcher HDS 1000 DE z opcją grzania wody i dozownikiem specjalistycznej chemii. Urządzenie to plasuje się w czołówce myjek, ponieważ jej wydajność to nawet 900 litrów na godzinę. W ten sposób w ciągu godziny możemy wyczyścić nawet 100m2 Twojej kostki brukowej. W przeciwieństwie do innych firm, nie tylko moczymy kostkę, ale naprawdę ją czyścimy! Skontaktuj się z nami w sprawie darmowej wyceny.

Specjalistyczne usługi czyszczenie w zakresie:

 • czyszczenie kostki brukowej Będzin
 • mycie oraz impregnacja kostki brukowej Będzin;
 • kompleksowe sprzątanie wokół posesji, usuwanie liści – Zagłebie;
 • mycie elewacji w zakładach przemysłowych;
 • mycie elewacji szklanych;
 • mycie elewacji i fasad domów Będzin;
 • czyszczenie elewacji oraz fasad budynków;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • impregnacja kostki granitowej;
 • malowanie dachów Będzin;
 • czyszczenie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • czyszczenie dachów;
 • mycie dachów i fasad budynków w domach jednorodzinnych;
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową, na terenie Zagłębia Dąbrowskiego.

Nieprzerwanie od wielu lat wykonujemy kompleksowe usługi czyszczenia kostki brukowej oraz mycia elewacji w domach jednorodzinnych, na terenie wszystkich miast Zagłębia oraz woj. Śląskiego. Stosujemy impregnację elewacji z kamienia oraz spoinowanie szczelin wynikłych z mycia kostki brukowej. Używamy najnowszego sprzętu, który umożliwia czyszczenie kostki brukowej przy użyciu wysokiego ciśnienia gorącej wody na skwerach miejskich, gdzie mamy ograniczony dostęp do prądu oraz wody.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej będzin

Impregnacja kostki brukowej Będzin Środki chemiczne do zabezpieczenia bruku

Czyszczenie kostki brukowej przy pomocy myjki wysokociśnieniowej lub z wykorzystaniem techniki piaskowania, niestety powoduje powstawanie ubytków w zewnętrznej warstwie impregnatu położonej na kostce brukowej przed naszym domem. Jeżeli po profesjonalnym czyszczeniu kostki brukowej nie przeprowadzimy dokładnej impregnacji,  kostka może w stopniowo ulegać zabrudzeniu i nie być tak odporna na warunki atmosferyczne, jakbyśmy tego oczekiwali. Ponadto trudne zabrudzenia takiej jak smary, oleje, farby mogą wniknąć w strukturę kostki i stale ją odbarwić.  Obecnie na rynku dostępny jest cały szereg impregnatów przeznaczonych do kostki brukowej. Najprościej podzielić je na impregnaty, które wywołują efekt podobny do mokrej kostki brukowej oraz impregnaty całkowicie bezbarwne. Jeśli zależy nam na ochronieniu kostki brukowej, a jednocześnie utrzymaniu jej naturalnego wyglądu, najlepiej zdecydować się na impregnat bezbarwny. Jeśli jednak kostka straciła swój dawny wygląd, posiada wiele przebarwień, wtedy polecany jest impregnat barwiący do kostki brukowej, który nadaje efekt mokrej kostki.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Będzin
Bezpieczna impregnacja, wysokiej jakości środkami chemicznymi

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Wysokociśnieniowe mycie kostki brukowej z zanieczyszczeń atmosferycznych. Uwaga usuwanie zabrudzeń z oleju, farby itp. podlegają indywidualnej wycenie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Impregnacja kostki brukowej. Cena tej usługi jest uzależniona od preparatu chemicznego na który się Państwo zdecydujecie. Mamy do wyboru kilka preparatów od różnych producentów. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie elewacji i dachów

PLN 25 netto*

Profesjonalne mycie elewacji z zabrudzeń atmosferycznych, mchu oraz porostów. Usuwanie graffiti z elewacji. Czyszczenie i malowanie dachów. Możliwa negocjacja ceny.

Hydrofobowa technologia impregnacji, to gwarancja trwałego efektu Usuwanie rozlanej farby z kostki brukowej suchym lodem

Mycie suchym lodem Innowacyjna technologia czyszczenia kotki brukowej suchym lodem oraz mycie elewacji przy użyciu technologii suchego lodu jest już dostępne w Będzinie. Ta całkowicie ekologiczna i bezpieczna dla środowiska metoda doczyszczania, pozwala nam udzielić odpowiedzi na pytanie jak usunąć plamy z oleju z kostki brukowej oraz wykonać profesjonalną impregnację przy użyciu cząsteczek silanów. Od dziś plamy z oleju na podłodze nie stanowią już problemu.

Obsługujemy miasta; Będzin, Sławków, Dąbrowa Górnicza, Bukowno, Olkusz, Czeladź, Bytom, Jaworzno, Piekary Śląskie.

Firma z tradycjami Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które działa na rynku usług porządkowych od wielu lat. Na tle konkurencji wyróżniamy się wysoką jakością świadczonych przez nas usług, które doskonalimy, odbywając kolejne szkolenia w tematyce najnowszych technologi dostępnych na rynku myjek wysokociśnieniowych oraz środków chemicznych do sprzątania specjalistycznego na parkingach, prywatnych posesjach, czy oczyszczeniu chodników. Nasze zaangażowanie pozwala nam oferować profesjonalne mycie i czyszczenie kostki brukowej.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim oraz małopolskim.

Ekologiczne czyszczenie kostki brukowej Będzin

Niezależnie od rodzaju zabrudzeń optymalnym sposobem na  czyszczenie kostki brukowej jest skorzystanie ze sprzętów dedykowanego do takich zadań. W ten sposób eliminuje się potrzebę korzystania ze szkodliwej chemii. Wiemy, że dla właścicieli domków jednorodzinnych, dbających o ekologię miasta Będzin to ważny aspekt. Dlatego do usuwania zabrudzeń organicznych najczęściej stosujemy myjki wysokociśnieniowe, które są niezastąpione podczas mycia kostki brukowej na gorąco. Zadowalający efekt murowany.

Usuwanie graffiti z elewacji domu i murów

Wykonujemy profesjonalne, a przede wszystkim skuteczne usuwanie graffiti z elewacji budynków. Ze względu na ryzyko uszkodzenia elewacji przy częstym usuwaniu graffiti za pomocą silnych środków chemicznych, po jej dokładnym oczyszczeniu zalecamy wykonanie specjalistycznej impregnacji antygraffiti. Dzięki temu zabezpieczeniu szpecące ozdoby na murach można usuwać przy pomocy ciepłej wody.

Mycie, czyszczenie dachów przed malowaniem

W naszej ofercie posiadamy usługę specjalistycznego mycia dachów oraz udrażniania rynien.  Czyszczenie dachów odbywa się przy użyciu myjek wysokociśnieniowych marki Karcher, które świetnie radzą sobie ze śladami po opadach atmosferycznych, kwaśnych deszczach czy zielonym osadem z mchu. Regularne czyszczenie dachu pozwala na zachowanie pokrycia dachowego w dobrym stanie, czynność niezbędna do wykonania przed malowaniem dachu lub elewacji domu.

Hydropiaskowanie zabytkowych pomników

Oferujemy ekologiczny sposób na dokładne oczyszczanie pomników, nagrobków, rzeźb parkowych i zabytkowych, rzeźbionych elewacji. Piaskowanie na mokro ogranicza pylenie aż o 99% i pozwala na bardzo efektywnie i skuteczne usuwanie silnych i wyjątkowo uciążliwych zabrudzeń. Usuniemy ptasie odchody, graffiti, ślady po mchu. Ta metoda pozwoli na przywrócenie poprzedniego wygląduTwojej zabrudzonej powierzchni.

FAQ

Standardowo kostkę brukowa czyścimy obowiązkowo jeden raz w roku na wiosnę. Wykonanie tej usługi przed sezonem, daje nam gwarancję, iż zabrudzenia po zimie nie będą się utrwalać przez kolejne miesiące. Warto skorzystać z okazji i od razu wykonać impregnację kostki brukowej. 
W trakcie użytkowania, ale także mycia kostki brukowej piasek w znacznym stopniu jest wypłukiwany. Należy pamiętać o tym, by bezwzględnie uzupełnić jego braki. Działanie takie pozwoli to na zabezpieczenie bruku przed niekontrolowanym przesuwaniem się, co poprawia jego żywotność.
Usuwanie plam z oleju z kostki brukowej to zadanie trudne, aczkolwiek możliwe do wykonania. Ważne by mieć świadomość, że plamy całkowicie nie znikną. Istnieje możliwość zmniejszenia ich intensywności nawet o 90%.
Cena mycia kostki brukowej z lekkich zabrudzeń to koszt od 10 zł za 1/m2. Wszystko ostatecznie zależy jednak od tego, kiedy było ostatnie jej mycie i jakie mamy obecnie zanieczyszczenia. Najtrudniejsze do usunięcia i najdroższe jest likwidowanie zabrudzeń po budowlanych, takich jak tynk, beton, gdzie koszt usługi wynosi 25 zł za 1/m2.

Mycie kostki brukowej Będzin

Oferujemy profesjonalne czyszczenie kostki brukowej w Będzinie. O naszej jakości świadczy wieloletnia stała współpraca z zarządcami nieruchomości na terenie woj. śląskiego. Jesteśmy do Waszej dyspozycji codziennie przez 365 dni w roku. Zasięg Będzin oraz okolice Czeladź, Strzyżowice, Grodków, Psary, Sarnów, Preczów, Wojkowice Kościelne

Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy odpowiedzi Twoje pytania dotyczące profesjonalnego mycia kostki brukowej. 

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, BrzegChorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kęty, Kluczbork, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Oświęcim, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej