Czyszczenie kostki brukowej w Chorzowie

Szybkie i skuteczne czyszczenie kostki brukowej w atrakcyjnych cenach dla mieszkańców Chorzowa. Definitywnie pozbędziemy się zabrudzeń z kostki granitowej, powierzchni kamiennych, cegieł czy innych tworzyw. Do efektywnego mycia kostki brukowej w Chorzowie wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt z najwyższej półki w tym myjki wysokociśnieniowe z opcją czyszczenia na gorąco. Z nami Twój podjazd zyska nowy wygląd.

Specjalistyczne mycie kostki brukowej w Chorzowie

Domowe sposoby to za mało na wieloletnie zabrudzenia na kostce brukowej. Nie wystarczy płyn do naczyń i druciana szczotka, aby skutecznie usunąć plamy z oleju czy benzyny. Mieszkańcom Chorzowa, którzy chcą uchronić świeżo wyczyszczoną kostkę brukową przed kolejnymi zabrudzeniami, oferujemy zabieg impregnacji kostki brukowej najlepszymi środkami na rynku. Zadbaj o swój podjazd z kostki brukowej na długie lata.

Usuwanie porostów, wypalanie mchu z kostki brukowej Chorzów

Kompleksowe czyszczenie kostki brukowej z naszą firmą to coś więcej niż zwykłe mycie podjazdów. Wykonujemy również oczyszczanie spoin między kostką granitową, brukową czy gresem. Raz a dobrze pozbywamy się mchów, porostów, chwastów i traw, które zabrudzają parkingi, skwery i podjazdy. Wykorzystujemy różne techniki czyszczenia spoin w kostce brukowej.

Czyszczenie kostki brukowej Chorzów, Śląsk

Wakacje to okres, kiedy wszyscy mamy trochę więcej czasu. Najchętniej spędzamy go na wyjazdach lub w przydomowych ogrodach. Co, jednak jeśli kostka brukowa w ogrodzie straszy, zamiast zachwycać? Skorzystaj z profesjonalnego mycia kostki brukowej metodą wysokociśnieniową w Chorzowie. Dla chętnych mieszkańców aglomeracji śląskiej przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet czyszczenia kostki brukowej razem z zabiegiem impregnacji. Od dawna na Śląsku przeprowadzamy czyszczenie kostki brukowej nie tylko na prywatnych posesjach, ale także na parkingach podziemnych czy placach miejskich. Mamy wieloletnie doświadczenie w likwidacji najbardziej opornych zabrudzeń z powierzchni tarasów i podjazdów zbudowanych z kostki brukowej. Do realizacji zleceń w Chorzowie używamy m.in. myjek wysokociśnieniowych, które mają możliwość podgrzewania wody. Mycie kostki brukowej pod ciśnieniem na gorąco znacząco skraca czas czyszczenia dużych powierzchni, a dodatkowo ułatwia likwidację tłustych i starych zabrudzeń. Skorzystaj ze skutecznego mycia kostki brukowej z najlepszą firmą na Śląsku. Rewelacyjny efekt gwarantowany.

Profesjonalne usługi oczyszczania w zakresie:

 • Mycie kostki brukowej metodą ciśnieniową Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Świętochłowice, Gliwice, Katowice, Piekary Śląskie, Sosnowiec
 • czyszczenie kostki brukowej Chorzów;
 • kompleksowe czyszczenie posesji, likwidacja liści, gałęzi i kurzu;
 • czyszczenie elewacji przemysłowych;
 • mycie elewacji szklanych i witryn;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • zabezpieczenie kostki granitowej impregnatem;
 • malowanie dachów Świętochłowice;
 • oczyszczanie rynien;
 • zabieg mycia dachów;
 • czyszczenie dachów w woj. śląskim;
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową Śląsk

Odnowa kostki brukowej oraz gruntowne mycie kostki brukowej w Chorzowie to nasza praca od wielu lat. Jesteśmy polecani przez naszych klientów od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie pokazuje, że specjalistyczny sprzęt, odpowiednie środki czyszczące oraz fachowa wiedza daje najlepsze efekty w procesie mycia kostki brukowej. Czyszczenie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową powoduje ubytki w spoinach. Dlatego dla mieszkańców Chorzowa przewidujemy usługę spoinowania kostki brukowej piaskiem wysokiej jakości.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej chorzów

Impregnacja parkingów z kostki brukowej Chorzów Skuteczne impregnaty do zabezpieczenia kostki brukowej

Ochrona kostki brukowej impregnatem to zabieg, który często jest wybierany przez naszych klientów w Chorzowie razem z dokładnym czyszczeniem kostki brukowej myjkami wysokociśnieniowymi. Niestety bardzo często mycie kostki  brukowej pod ciśnieniem i to na gorąco, powoduje powstawanie ubytków w starych warstwach impregnatu. Dlatego każdorazowo po dogłębnym oczyszczaniu kostki brukowej, zabieg impregnacji powinien zostać powtórzony. Tylko w ten sposób możemy być pewni, że nasz podjazd z kostki brukowej będzie zabezpieczony przed nowymi, uporczywymi zabrudzeniami. Odpowiedni dobrany środek impregnujący pozwala na ochronę powierzchni kostki brukowej przed plamami z opadów atmosferycznych, a także przed wnikaniem w struktury kostki substancji takich jak oleje, benzyna czy smar. Wybierz usługę czyszczenia kostki brukowej z impregnacją w Chorzowie.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Mycie kostki brukowej Chorzów
Nowoczesna ochrona skutecznymi impregnatami

Czyszczenie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Czyszczenie kostki brukowej pod wysokim ciśnieniem to sposób na likwidację zabrudzeń po opadach z powierzchni skwerów czy chodników. Usuwanie starych plam ze smarów czy oleju wyceniamy indywidualnie. Możliwa negocjacja ceny

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Ochrona kostki brukowej najlepszymi impregnatami. Na cenę zabiegu wpływa rodzaj zastosowanego impregnatu, a także wielkość podjazdu czy parkingu, który ma zostać poddany zabiegowi. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie dachów i szklanych elewacji

PLN 25 netto*

W Chorzowie i całym woj. śląskim wykonujemy mycie dachów myjkami wysokociśnieniowymi. Przeprowadzamy także czyszczenie szklanych elewacji wodą demineralizowaną. Możliwa negocjacja ceny.

Wodoodporna ochrona kostki brukowej. Czyszczenie kostki brukowej z trudnych i tłustych plam z olejów i smarów

Mycie kostki brukowej z tłustych plam Mycie kostki brukowej bez użycia wody. Zdecyduj się na czyszczenie kostki brukowej suchym lodem o temperaturze -78,5. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi granulki zamrożonego dwutlenku węgla wyrzucane są w zabrudzone powierzchnie z prędkością 500 km/h. Szybkie i ekologiczne czyszczenie kostki brukowej z trudnych plam jest już dostępne dla mieszkańców Chorzowa i całej aglomeracji śląskiej. Skorzystaj ze skutecznego i bezodpadowego mycia kostki brukowej już teraz.

Obsługujemy miasta; Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Katowice.

Firma z doświadczeniem Prowadzimy rodzinną firmę, która stale zdobywa nowe umiejętności i testuje nowoczesne technologie, które potem wykorzystuje w procesie czyszczenia kostki brukowej. Metodę doczyszczania kostki brukowej wybieramy po zapoznaniu się z rodzajem powierzchni, która ma być czyszczona oraz zabrudzeniami, które powinny zostać usunięte. Satysfakcja naszych klientów to nasz priorytet, dlatego myjemy kostkę brukową na Śląsku od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Czyścimy kostkę brukową oraz usuwamy zabrudzenia z elewacji budynków na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim, oraz małopolskim.

Impregnacja kostki brukowej w Chorzowie

Do realizacji zleceń mycia i impregnacji kostki brukowej w Chorzowie podchodzimy odpowiedzialnie i terminowo. Kalendarz realizacji zleceń dostosowujemy do naszych klientów. Czyścimy kostkę brukową z plam oleju, benzyny, zaschniętej farby czy cementu nie tylko u osób prywatnych, ale także na terenach dużych firm i przedsiębiorstw.

Mycie dachów w woj. śląskim

Mycie kostki brukowej to nie jedyna nasza usługa w Chorzowie. Zajmujemy się również czyszczeniem dachów i rynien z osadów atmosferycznych, traw czy mchu. Oczyszczamy rynny z liści, gałęzi i porostów, a także malujemy zniszczone pokrycia dachowe. Kompleksowe mycie elewacji, dachów i podjazdów.

Gruntowne doczyszczanie posadzek Chorzów

Nasze usługi porządkowe oferujemy nie tylko właścicielom domów jednorodzinnych, ale także dużym przedsiębiorstwo. Oferujemy naszym klientom doczyszczanie posadzek betonowych oraz granitowych na terenie hal i magazynów. Hydrofobizacja fasad, które narażone są na oddziaływanie wody.

Mycie kostki brukowej w Chorzowie z osadów

Opady atmosferyczne potrafiła pozostawić po sobie nieatrakcyjne ślady, które widać na kostce brukowej. Proponujemy kompleksowe mycie kostki brukowej z plam razem z oczyszczaniem spoin. Uwalniamy spoiny w kostce brukowej z porostów, mchów, traw czy innych chwastów. Uzupełnianie spoin najlepszym piaskiem.

FAQ

Tak. Sami polecamy zabieg impregnacji kostki brukowej naszym klientom w Chorzowie jako rozszerzenie wysokociśnieniowego mycia kostki brukowej. Naszym zdaniem dobrze dobrany impregnat to nie tylko skuteczna ochrona kostki brukowej, ale także świetny efekt wizualny.
Suchy lód, który wykorzystujemy do oczyszczania kostki brukowej z najgorszych plam, podchodzi z odzyskanego dwutlenku węgla. Nie ma więc negatywnego wpływu na nasze środowisko naturalne.

 

Tak. Wykonujemy zarówno czyszczenie elewacji budynków, jak i dachów metodą wysokociśnieniową. Naszym klientom oferujemy także mycie szklanych elewacji i witryn bez pozostawiania smug.

Maszynowe czyszczenie podłóg

Przeprowadzamy skuteczne oczyszczanie parkingów podziemnych, hal produkcyjnych, przystanków autobusowych czy hal magazynowych z najróżniejszych zabrudzeń. Wykorzystujemy do tego najnowocześniejsze szorowarki dostępne na rynku, które pozwalają nam osiągnąć najlepszy możliwy efekt. Maszynowe czyszczenie podłóg w Chorzowie już dostępne.
Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej