Mycie kostki brukowej Bytom i Śląsk

Mieszkańcom Bytomia oferujemy kompleksowe mycie kostki brukowej nowoczesnymi technikami czyszczenia. Raz a porządnie eliminujemy denerwujące plamy z granitowych, kamiennych oraz ceglanych powierzchni. Zastosowanie najnowocześniejszych metod czyszczenia kostki brukowej oraz zastosowanie myjek wysokociśnieniowych z najwyższej półki z opcją podgrzewania wody to recepta na usunięcie nawet najgorszych plam z kostki brukowej w Bytomiu.

Wypalanie porostów, likwidacja mchu z kostki brukowej na terenie Bytomia

Nasza usługa czyszczenia kostki brukowej w Bytomiu to nie tylko mycie podjazdów czy parkingów. Zajmujemy się także usuwaniem ze spoin między kostką brukową czy granitową niechcianych porostów, mchów, traw czy innych chwastów. Skutecznie czyścimy spoiny w kostce brukowej i nadajemy im nowy, estetyczny wygląd. Dysponujemy różnorodnymi technikami likwidacji porostów i mchów z tarasów, podjazdów czy pokryć dachowych.

Skuteczne oczyszczanie kostki brukowej Bytom

Z nami Twój podjazd z kostki brukowej nie zostanie tylko zmoczony wodą, ale w końcu porządnie oczyszczony. Dodatkowo do opcji mycia kostki brukowej oferujemy również profesjonalną impregnacją kostki brukowej, która uchroni Twój podjazd, taras czy inny obszar przed kolejnymi plamami oraz osadami po opadach atmosferycznych. Skorzystaj z impregnacji kostki brukowej w Bytomiu już teraz.

Czyszczenie kostki brukowej Bytom

Wiosna i okres wakacyjny to najlepsze terminy na zadbanie o kostkę brukową, która przez dłuższy okres nie była czyszczona. Specjalnie z myślą o mieszkańcach i przedsiębiorcach w Bytomiu przygotowaliśmy specjalny rabat na mycie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową wraz z impregnacją kostki brukowej. Do impregnacji kostki brukowej wykorzystujemy preparaty najwyższej jakości, które nie tylko chronią kostkę brukową przed kolejnymi zabrudzeniami, ale także zdecydowanie poprawiają wygląd zaimpregnowanego podjazdu. Od dawna w aglomeracji śląskiej zajmujemy się myciem kostki brukowej zarówno na dużych terenach przemysłowych, obszarach firmowych, a także prywatnych posesjach w Bytomiu. Nasza oferta czyszczenia kostki brukowej jest bogata. Dysponujemy różnorodnymi technikami, pośród których nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Pracownicy naszej firmy mają wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu kostki brukowej z nawet najgorszy plam takich jak plamy z olejów, smarów, cementu, gipsu czy zaschniętej przed latami rozlanej farby. Do pracy wykorzystujemy m.in. myjki wysokociśnieniowe marki Karcher z opcją podgrzewania wody oraz specjalistyczne środki czyszczące, najczęściej w wersji ekologicznej. Dobro środowiska naturalnego jest dla nas ważne, dlatego przed użyciem silnej chemii testujemy inne możliwe metody czyszczenia kostki brukowej w Bytomiu.

Fachowe usługi czyszczenia w zakresie:

 • Czyszczenie kostki brukowej metodą ciśnieniową Bytom, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie, Radzionków, Ruda Śląska, Wieszowa
 • mycie kostki brukowej Bytom;
 • szczegółowe czyszczenie posesji, usuwanie liści, gałęzi i brudu;
 • mycie elewacji przemysłowych;
 • czyszczenie elewacji szklanych;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • ochrona kostki granitowej impregnatem;
 • malowanie dachów Radzionków;
 • mycie murów oporowych oraz cegły;
 • konserwacja rynien;
 • mycie dachów;
 • mycie dachów na terenie aglomeracji śląskiej.
 • czyszczenie elewacji metodą niskociśnieniową na Śląsku

Renowacja kostki brukowej oraz jej gruntowe specjalistyczne czyszczenie w obrębie woj. śląskiego to nasza pasja od wielu lat. Stale jesteśmy polecani przez naszych klientów ich znajomym. Kolejne zlecenia wykonywane przez naszych techników pokazują, że nie ma plam na podjeździe z kostki brukowej, które byłyby nam straszne. Oprócz czyszczenia kostki brukowej w Bytomiu zajmujemy się także spoinowaniem szczelin w kostce brukowej, które mogą powstać podczas mycia kostki brukowej pod ciśnieniem. Do tego celu wykorzystujemy specjalistyczny piasek, który pochodzi z zaufanego źródła i jest używany przez naszych pracowników z powodzeniem od wielu lat.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej bytom

Impregnacja podjazdów z kostki brukowej Bytom Sprawdzone impregnaty do ochrony kostki brukowej

Impregnacja kostki brukowej to zabieg, który powinien być wykonywany po gruntownym myciu kostki brukowej pod ciśnieniem w Bytomiu. Niestety dokładne czyszczenie kostki brukowej pod ciśnieniem to bardzo duże ryzyko usunięcia wierzchnich warstw impregnatu. Czym jest impregnacja kostki brukowej? Ochrona kostki brukowej impregnatem pozwala na zabezpieczenie jej powierzchni przed kolejnymi zabrudzeniami. Dobrze dobrany impregnat pozwala na ochronę podjazdu z kostki brukowej przed kolejnymi zabrudzeniami atmosferycznymi, plamami z benzyny czy oleju. Zabieg impregnacji kostki brukowej w Bytomiu należy wykonać każdorazowo po wysokociśnieniowym myciu kostki brukowej. W ten sposób chronimy świeżo umytą kostkę brukową przed nowymi plamami, a tym samym gwarantujemy sobie spokój na długie lata. Impregnaty, które stosujemy, mogą być bezbarwne lub w kolorze dobranym do preferencji klienta.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Bytom
Skuteczna ochrona, najlepszymi dostępnymi impregnatami

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Mycie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową jest najprostszą drogą do trwałego usunięcia osadów atmosferycznych z powierzchni parkingów czy pojazdów. Czyszczenie starych zabrudzeń ze smarów czy oleju wyceniamy indywidualnie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Konserwacja kostki brukowej impregnatem. Na cenę zabiegu ma wpływ wielkość podjazdu z kostki brukowej, a także wybrany produkt do impregnacji. Do impregnacji kostki brukowej wykorzystujemy najlepsze preparaty na rynku. Możliwa negocjacja ceny.

Czyszczenie dachów i elewacji budynków

PLN 25 netto*

Gruntowne mycie dachów oraz elewacji budynków z osadu, mchu czy kurzu. Likwidacja graffiti z powierzchni budynków w Bytomiu. Mycie i malowanie dachów na Śląsku. Możliwa negocjacja ceny.

Hydrofobowy sposób ochrony kostki brukowej, impregnacja na lata Czyszczenie kostki brukowej ze starych i tłustych plam z olejów i benzyny

Czyszczenie kostki brukowej z plam oleju i smarów Nowa technologia czyszczenia kostki brukowej bez użycia wody w Bytomiu. Skorzystaj z mycia kostki brukowej suchym lodem. Suchy lód o temperaturze -78,5 stopnia daje możliwość skutecznego usuwania nawet najtrudniejszych plam z powierzchni podjazdów z kostki brukowej. Suchy lód sprawdzi się przy czyszczeniu zarówno szklanych elewacji, jak i betonowych powierzchni. Ekologiczna metoda czyszczenia kostki brukowej dostępna jest od teraz dla mieszkańców Bytomia i okolic.

Obsługujemy miasta; Bytom, Zabrze, Gliwice, Radzionków, Piekary Śląskie, Ruda Śląska

Firma z doświadczeniem Nasza firma to przedsiębiorstwo rodzinne, które prowadzimy wspólnie od lat. Ofertę czyszczenia kostki brukowej w Bytomiu i całym województwie przeprowadzamy szybko, tanio i skutecznie. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, których podjazdy przed domami wymagają czyszczenia, jak i duże firmy. Technikę mycia kostki brukowej dobieramy do rodzaju czyszczonej powierzchni oraz gatunku usuwanych zabrudzeń. Czyszczenie kostki brukowej w Bytomiu wykonujemy od wczesnej wiosny nawet do bezśnieżnej zimy.

Myjemy kostkę brukową oraz czyścimy elewacje budynków na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim, oraz małopolskim.

Ochrona kostki brukowej Bytom

W naszym portfolio posiadamy mycie kostki brukowej techniką wysokociśnieniową na parkingach, podjazdach, skwerach, przystankach autobusowych i tramwajowych. Tak samo szczegółowo przystępujemy do mycia kostki brukowej na stacji benzynowej, jak i przed prywatnym domem. Mycie kostki z użyciem specjalistycznych myjek wysokociśnieniowych, które podgrzewają wodę to gwarancja skuteczności i rewelacyjnego efektu.

Czyszczenie dachów w woj. śląskim

Oferujemy kompleksowe mycie dachów w Bytomiu i całym woj. śląskim razem z usuwaniem z rynien nagromadzonych liści i gałęzi. Usługę mycia pokrycia dachowego możemy uzupełnić gruntownym malowaniem dachu na wybrany kolor. Technikę czyszczenia dostosowujemy do rodzaju dachówki. Dokładne elewacji budynków, czyszczenie dachów oraz malowanie dachów w Bytomiu.

Usuwanie graffiti ze ścian budynków Bytom

Dzięki nowoczesnym technikom czyszczenia i likwidacji nawet uporczywych i starych plam jesteśmy w stanie zlikwidować graffiti ze ścian i murów budynków. Zabieg usuwania graffiti w Bytomiu podlega indywidualnej wycenie. Środki czyszczące oraz metoda usuwania rysunków jest dobierana podczas wstępnej wyceny usługi.

Czyszczenie kostki brukowej w Bytomiu z mchu

Tłuste i stare plamy na kostce brukowej to nie jedyny problem. Elementem czyszczenia kostki brukowej od A do Z powinno być także zadbanie o spoiny w kostce brukowej. Zajmujemy się usuwaniem chwastów, trwa, mchów i innych roślin, które wrastają w kostkę brukową. Na dużych obszarach porośniętych mchami i chwastami wykorzystujemy sprawdzoną chemię biobójczą, która w ekspresowym tempie likwiduje problem zarośniętych spoin w kostce brukowej.

FAQ

Koszt mycia elewacji oraz dachów rozpoczyna się od 20 zł/mkw. Wpływ na cenę zabiegu ma zarówno rodzaj zabrudzeń (zabrudzenia atmosferyczne, graffiti, mech), jak i rodzaj powierzchni, która ma zostać umyta. Inny będzie koszt czyszczenia zabytkowej elewacji z rysunków graffiti, a inny mycia szklanej elewacji z plam po opadach.
Tak. Impregnacja kostki brukowej to często wybierany przez naszych klientów wariant uzupełniający, dla mycia kostki brukowej w Bytomiu. Dzięki dobrze wykonanemu czyszczeniu kostki brukowej i dobremu impregnatowi nawet 10-letnia kostka brukowa może wyglądać jak nowa.

 

Suchy lód, który wykorzystujemy do najtrudniejszych plam na kostce brukowej, pochodzi z odzyskanego dwutlenku węgla i występuje w formie zamrożonego granulatu. Suchy lód ma temperaturę -78,5 stopnia i nie pozostawia po sobie żadnych odpadów, co zdecydowanie ułatwia proces czyszczenia kostki brukowej.
Tak. Naszym klientom oferujemy mycie szklanych powierzchni oraz elewacji przy użyciu wody destylowanej. Dzięki nowoczesnemu systemowi Ionic System jesteśmy w stanie zadbać o szklane elewacje i umyć je bez żadnych zacieków.

Mycie kostki brukowej Bytom i Radzionków

Nasi pracownicy to specjaliści w swoim fachu. Przeprowadzamy skuteczne i szybkie czyszczenie podjazdów i kostki brukowej w Bytomiu i Radzionkowie. Likwidujemy porosty, mech i chwasty z kostki brukowej, granitowej, kamieni ozdobnych oraz innych powierzchni tarasowych. Dzięki zabiegowi impregnacji kostki brukowej w Bytomiu zabezpieczymy Twój podjazd lub parking przed kolejnymi uporczywymi plamami i nadamy mu świeży, estetyczny wygląd.
Zasięg Bytom oraz Radzionków, Piekary Śląskie, Kozłowa Góra, Brzeziny Śląskie

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Będzin, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej