Czyszczenie kostki brukowej Mikołów

Nasza firma proponuje właścicielom firm i domów jednorodzinnych w Mikołowie kompleksowe czyszczenie kostki brukowej na podjazdach i parkingach. Usuwamy także trudne zabrudzenia z tarasów z granitu, kostki brukowej, gresu czy kamienia ozdobnego. Nasz wysokiej jakości sprzęt pozwala nam w krótkim czasie pozbyć się nawet tych zabrudzeń, które szpecą kostkę od lat.

Usuwanie mchu i porostów z kostki brukowej

Dzięki naszym staraniom zaniedbany podjazd z kostki brukowej odzyska swój dawny wygląd i będzie cieszyć Twoje oczy przez długie lata. Nasi technicy od lat czyszczą i eliminują plamy z kostki brukowej, a nie tylko ją moczą. Nadajemy także nowy wygląd spoinom między kostką brukową. Usuwamy z kostki brukowej trawy,, mech, porosty oraz wszelkie niechciane chwasty.

Dokładne mycie kostki brukowej Mikołów

Mieszkańcom Mikołowa oraz okolicznych miast proponujemy usługę kompleksowego mycia kostki brukowej przy pomocy myjek wysokociśnieniowych najlepszej firmy na rynku. Proponujemy także zabieg impregnacji kostki brukowej jako drugi etap renowacji podjazdów z kostki. Dzięki temu tworzymy zaporę chroniącą przed wnikaniem brudu w świeżo wyczyszczoną kostkę.

Czyszczenie placów i podjazdów z kostki brukowej na Śląsku

Jesień to cały czas dobry moment na poświęcenie kilku chwil kostce brukowej na firmowym parkingu czy przed naszym domem w Mikołowie. Nasza firma proponuje firmom i osobom prywatnym z terenu Mikołowa usługę gruntownego czyszczenia kostki brukowej najlepszymi myjkami wysokociśnieniowymi na rynku. Dzięki naszym wyszkolonym technikom oraz urządzeniom wysokiej klasy jesteśmy w stanie wyeliminować nawet najtrudniejsze do usunięcia zabrudzenia. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku usług porządkowych w Mikołowie pozwala nam na dobranie skutecznej techniki czyszczenia kostki brukowej do rodzaju zabrudzeń, które mają zostać usunięte. Likwidujemy nie tylko osady po opadach atmosferycznych czy soli chodnikowe, ale także plamy zdecydowanie bardziej oporne na wszelkie zabiegi takie jak zaschnięty cement czy ślady hamowania opon. Wszyscy wiedzą, że najłatwiej usunąć zabrudzenia przy pomocy gorącej wody, dlatego dysponujemy również myjkami wysokociśnieniowymi z opcją mycia na gorąco. Dzięki temu bez większego trudu usuwamy większość zabrudzeń z kostki brukowej w Mikołowie.

Polecamy swoje usługi mieszkańcom Mikołowa i okolicznych miejscowości.

Specjalistyczne usługi oczyszczania w zakresie:

 • Czyszczenie kostki brukowej metodą ciśnieniową Mikołów, Ruda Śląska, Zabrze, Wodzisław Śląski, Gliwice, Katowice, Tychy, Łaziska Górne, Łaziska Dolne
 • czyszczenie kostki brukowej Mikołów;
 • szybkie czyszczenie posesji, likwidacja liści, gałęzi i mchu;
 • czyszczenie elewacji przemysłowych;
 • usuwanie brudu z elewacji szklanych i witryn;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • zabezpieczenie kostki granitowej impregnatem;
 • odnowa i malowanie dachów Mikołów;
 • mycie murów oporowych oraz cegły;
 • oczyszczanie rynien;
 • mycie dachów na wysokościach;
 • czyszczenie dachów w woj. śląskim;
 • czyszczenie elewacji metodą niskociśnieniową Śląsk

Od wielu lat współpracujemy z przedsiębiorcami na terenie całego województwa śląskiego. Możemy pochwalić się tym, że nasi klienci do nas wracają i są zadowoleni ze stale poszerzającej się oferty naszych usług w ramach czyszczenia kostki brukowej w Mikołowie. Jeśli zmagasz się z trudnymi plamami na kostce brukowej, skontaktuj się z nami. Dokonamy darmowej indywidualnej wyceny oraz przedstawimy atrakcyjną cenowo ofertę na gruntowną renowację kostki brukowej.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej mikołów

Impregnacja podjazdów z kostki brukowej w Mikołowie Najlepsze impregnaty do ochrony kostki brukowej

Chyba niewiele rzeczy wyprowadza z równowagi tak, jak nowa plama na świeżo umytej kostce brukowej. Tyle pracy poszło na marne. Nasza firma ma jednak na to sposób. Mowa o impregnacji świeżo umytej kostki brukowej przed Twoim domem! Niestety czyszczenie kostki pociąga za sobą powstanie uszkodzeń  we wcześniej położonej warstwie impregnatu. Ochrona impregnatem kostki brukowej w Mikołowie ma jednak wiele plusów. Po pierwsze zdecydowanie wpływa pozytywnie na wygląd zniszczonej czasem kostki brukowej. Co więcej, dzięki impregnacji kostki brukowej ograniczamy powstawanie kolejnych mchów, porostów i chwastów. Dobrej jakości impregnat do podjazdów z kostki brukowej chroni zabezpieczone powierzchnie przed kolejnymi zabrudzeniami, a nawet jeśli takowe powstaną, nie wnikają one głęboko w strukturę kostki, przez co są łatwe do usunięcia. Impregnacja kostki brukowej w Mikołowie pozwala również na zwiększenie odporności kostki brukowej przed zmianami warunków atmosferycznych.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Mikołów
Skuteczna ochrona, najlepszymi dostępnymi impregnatami

Mycie kostki brukowej Mikołów

PLN 14 netto*

Najbardziej skuteczne mycie kostki brukowej w Mikołowie dzięki rewelacyjnym myjkom ciśnieniowym i najlepszym środkom czyszczącym. Nasi technicy usuwają trudne plamy z benzyny i oleju. Tę usługę wyceniamy indywidualnie, dopuszczając negocjację ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Ochrona kostki brukowej to najlepszy sposób na ochronę naszego podjazdu czy firmowego parkingu. Do impregnacji kostki brukowej wykorzystujemy najnowszej generacji impregnaty. Cena usługi może być negocjowana.

Mycie dachów i elewacji Mikołów

PLN 25 netto*

Proponujemy szybkie i skuteczne mycie dachów, elewacji budynków oraz szklanych elewacji i witryn sklepowych. Zajmujemy się również usuwaniem rysunków graffiti. Myjemy i czyścimy dachy na wysokościach. Cena usługi może być negocjowana.

Hydrofobowa ochrona kostki brukowej. Mycie kostki brukowej z opornych i trudnych do usunięcia plam

Czyszczenie kostki brukowej suchym lodem Oprócz czyszczenia kostki brukowej metodą wysokociśnieniową w Mikołowie, mamy również w ofercie bardziej ekologiczną technikę usuwania trudnych zabrudzeń. Naszym klientom proponujemy usługę czyszczenia kostki brukowej suchym lodem. Suchy lód to zamrożony dwutlenek węgla w postaci granulatu o bardzo niskiej temperaturze. Dzięki procesowi sublimacji proces czyszczenia jest bezodpadkowy i nie używa się w nim wody. Co więcej, czyszczenie suchym lodem nie wymaga także używania silnych środków chemicznych.

Obsługujemy miasta : Mikołów, Wodzisław Śląski, Tychy, Katowice, Łaziska Górne, Łaziska Dolne

Firma z tradycjami Prowadzimy rodzinne przedsiębiorstwo, które od lat obsługuje osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa w Mikołowie, oraz na terenie całego woj. śląskiego. Stale doskonalimy nasze metody usuwania zabrudzeń z kostki brukowej i testujemy nowe rozwiązania. Metodę mycia kostki brukowej wybieramy na miejscu realizacji zlecenia w oparciu o warunki tam panujące. Zlecenia na czyszczenie kostki brukowej w Mikołowie przyjmujemy od wczesnej wiosny, do późnej jesieni, a nawet bezśnieżnej zimy.

Czyścimy kostkę brukową oraz usuwamy zabrudzenia z elewacji budynków na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim, oraz małopolskim.

Ochrona kostki brukowej Mikołów

Przez większość roku likwidujemy zabrudzenia z podjazdów, placów, przystanków autobusowych czy skwerów miejskich w Mikołowie. Pracujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Zapewniamy ochronę kostki brukowej na tarasach i podjazdach dzięki zabiegowi impregnacji kostki brukowej najlepszymi środkami.

Czyszczenie dachów Śląsk

Zajmujemy się nie tylko myciem kostki brukowej w Mikołowie, ale również myciem dachów na wysokościach. Nasi technicy posiadają uprawnienia alpinistyczne. Skorzystaj z kompleksowej usługi renowacji dachów, która obejmuje czyszczenie rynien z liści, mchu czy gałęzi, mycie dachów oraz szklanych elewacji.

Czyszczenie kostki brukowej suchym lodem

Nowe i szybkie mycie kostki brukowej w Mikołowie jest możliwe. Skorzystaj z nowoczesnej techniki mycia kostki brukowej zamrożonym dwutlenkiem węgla. Metoda ta gwarantuje usunięcie nawet najgorszych zabrudzeń jak np. zaschnięta farba, a przy tym nie wiąże się z użyciem silnych środków chemicznych, a nawet wody.

Likwidacja porostów i chwastów z kostki brukowej

Domowe sposoby usuwania porostów i mchu z kostki brukowej nigdy się nie sprawdza. Wystarczą dwa tygodnie, aby kolejne chwasty „ozdobiły” nasz podjazd. Dlatego polecamy skorzystanie z pomocy naszych techników, którzy w sposób specjalistyczny usuną szpecące podjazd czy parking chwasty, porosty oraz mech. Dysponujemy różnorodnymi technikami w tym wypalaniem.

FAQ

Tak. To jedna z tych metod, gdzie do czyszczenia nie używa się żadnych środków chemicznych, ani nawet wody, której brakuje przecież na całym świecie.
Tak. Zajmujemy się czyszczenie kostki granitowej, brukowej, a także kresu oraz innych powierzchni na podjazdach czy tarasach.

 

Mycie wysokociśnieniowe parkingów Mikołów

Na terenie Mikołowa oraz okolicznych miast wykonujemy mycie wysokociśnieniowe parkingów przy dużych przedsiębiorstwach, oraz galeriach handlowych czy punktach komunikacyjnych. Dzięki dobrze dobranym środkom czyszczącym oraz technikom mycia kostki brukowej usuwamy nawet trudniejsze zabrudzenia jak np. ślady po hamowaniu opon czy rozlanym oleju.
Zasięg Mikołów oraz Łaziska Górne, Wyry, Gostyń, Orzesze, Ornontowice

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, BrzegChorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kęty, Kluczbork, Kraków, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Oświęcim, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej