Profesjonalne mycie elewacji Olkusz

Posiadamy w ofercie czyszczenie elewacji z cegły, klinkieru, betonu oraz kamienia. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych z opcją grzania wody jesteśmy w stanie wyczyścić każde zabrudzenia. Specjalizujemy się w myciu elewacji szklanych z wykorzystaniem wody demineralizowanej.

Czyszczenie kostki granitowej metodą mechaniczną Bukowno

Szybko i sprawnie usuwamy stare zabrudzenia na kostce brukowej i innych podłożach z kamienia, cegły czy betonu. Wykorzystanie najnowszych technologii i profesjonalnego sprzętu do specjalistycznego mycia kostki brukowej umożliwia nam usunięcie każdego brudu, nawet pochodzącego z żywic, benzyny, smarów czy śladów po olejach.

Usuwanie graffiti z murów i elewacji woj. Małopolskie

Przy pomocy specjalistycznych środków biodegradowalnych, które są przyjazne dla środowiska likwidujemy graffiti z różnego rodzaju elewacji. Usługę usuwania graffiti uzupełniamy zabezpieczeniem murów przy pomocy bezbarwnych lakierów antygraffiti, które pozwalają na stworzenie łatwo zmywalnej i wysoce odpornej powłoki chroniącej.

Mycie kostki brukowej Olkusz, Bukowno i-czyszczeniekostkibrukowej.pl

Przyszedł czas na zadbanie o wygląd podjazdu przed Twoim domem lub parkingu przed Twoją firmą? Jeśli masz dość starych i mało estetycznych plam na kostce brukowej, dobrze trafiłeś. Specjalnie z myślą o naszych mieszkańcach, w sezonie letnim 2020 r., uruchomiliśmy wyjątkową ofertę rabatową, która obejmuje dokładne i wnikliwe czyszczenie kostki brukowej Olkusz i okolica. Wiosna to idealny czas, który można wykorzystać na mycie wokół domu, to nasze – wysokociśnieniowe skutecznie zwalczy najbardziej odporne na czyszczenie zabrudzenia na parkingu Twojej posesji. Czy wiesz, że my usuwamy ślady opon z kostki brukowej oraz czyścimy plamy z olejów i benzyny zaledwie w kilka godzin od przyjazdu na Twoją posesję?  Jako specjaliści w swojej dziedzinie do pracy wykorzystujemy profesjonalne maszyny Karcher 900l/h z opcją grzania wody oraz możliwością wykorzystywania specjalistycznej chemii. Ten niesamowity duet pozwala na kompleksowe i gruntowne czyszczenie nawet 150 mkw kostki brukowej podczas jednej godziny pracy, to czyni naszą usługę niezwykle konkurencyjną. Zaufaj naszym specjalistom i zadbaj o swoją kostkę! Bezpłatna wycena w jeden dzień roboczy.

Specjalistyczne usługi czyszczenie w zakresie:

 • czyszczenie kostki brukowej gorącą wodą Olkusz, Bukowno Centrum, Sławków, Bolesław, Wolbrom, Trzyciąż, Jerzmanowice, Zawiercie, Ogrodzieniec, Myszków;
 • mycie kostki brukowej Olkusz;
 • kompleksowe sprzątanie wokół posesji, usuwanie liści;
 • mycie elewacji przemysłowych;
 • mycie elewacji szklanych;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • impregnacja kostki granitowej;
 • malowanie dachów Olkusz;
 • czyszczenie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • czyszczenie dachów;
 • mycie dachów na terenie woj. małopolskiego.
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową, na terenie woj. małopolskiego.

Od lat dzięki naszej doświadczonej załodze czyścimy kostkę brukową terenie Olkusza oraz woj. małopolskiego. Polecamy usługę zabezpieczania elewacji z kamienia oraz uzupełnianie szczelin w kostce brukowej i innych podłożach. Do pracy wykorzystujemy sprzęt o najlepszych parametrach, który pozwala na doczyszczanie kostki granitowej metodą wysokociśnieniową na parkingach czy placach publicznych.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej olkusz

Impregnacja kostki brukowej Olkusz Środki chemiczne do zabezpieczenia bruku

Wejście do budynku niezależnie czy jest to dom czy siedziba firmy powinno zapraszać do środka. Brudne chodniki, schody lub poprzerastane mchem i chwastami podjazdy zmniejszają wizualną atrakcyjność frontowej części budynku. Dlatego warto zadbać o profesjonalne czyszczenie kostki brukowej, oraz jej późniejszą dokładną impregnację.  Impregnacja kostki brukowej pozwoli nam zwiększyć jej odporność na plamy i trudne zabrudzenia oraz zwiększy jej wytrzymałość w okresie zimowym. Pierwszym krokiem do przywrócenia kostce brukowej dawnego wyglądu powinno być jej dokładne wyczyszczenie czy to przy użyciu myjki wysokociśnieniowej czy też przy pomocy techniki piaskowania. Jeśli kostka brukowa została zanieczyszczona przez rozrastający się mech, należy się go bezwzględnie pozbyć.  Należy pamiętać o tym, że środek do impregnacji kostki brukowej można nakładać na jej powierzchnię, dopiero po zakończonym myciu kostki i jej całkowitym wyschnięciu.  Impregnacja kostki brukowej powinna odbywać się tylko przy odpowiednich warunkach pogodowych i nie w pełnym słońcu.  Czas schnięcia preparatów wynosi minimum 12 godzin, zaleca się jednak nieużywanie impregnowanych powierzchni przez 24 godziny.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Olkusz
Bezpieczna impregnacja, wysokiej jakości środkami chemicznymi

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Wysokociśnieniowe mycie kostki brukowej z zanieczyszczeń atmosferycznych. Uwaga usuwanie zabrudzeń z oleju, farby itp. podlegają indywidualnej wycenie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Impregnacja kostki brukowej. Cena tej usługi jest uzależniona od preparatu chemicznego na który się Państwo zdecydujecie. Mamy do wyboru kilka preparatów od różnych producentów. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie elewacji i dachów

PLN 25 netto*

Profesjonalne mycie elewacji z zabrudzeń atmosferycznych, mchu oraz porostów. Usuwanie graffiti z elewacji. Czyszczenie i malowanie dachów. Możliwa negocjacja ceny.

Hydrofobowa technologia impregnacji, to gwarancja trwałego efektu Usuwanie rozlanej farby z kostki brukowej suchym lodem

Innowacyjne mycie suchym lodem Od teraz ta niesamowita technologia czyszczenia kotki brukowej suchym lodem jest już dostępna dla mieszkańców Olkusza. W ofercie również mycie elewacji przy użyciu technologii suchego lodu, które daje niesamowite efekty. Ta ekologiczna metoda doczyszczania, to nowoczesna odpowiedzieć na pytanie jak skutecznie ale i bezpiecznie pozbyć się rozlanej farby z kostki brukowej oraz wykonać efektywną impregnację z wykorzystaniem cząsteczek silanów. Nie musisz się więcej martwić o wygląd Twojej kostki brukowej, zostaw to nam.

Obsługujemy miasta; Olkusz, Bukowno, Bolesław, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sławków,  Czeladź, Bytom, Jaworzno, Piekary Śląskie.

Nowoczesna firma Jesteśmy rodzinną firmą, która od 2013 r., prężnie działa na rynku usług porządkowych. Stale wdrażamy najnowsze technologie oraz odbywamy kolejne szkolenia dotyczące innowacji dostępnych na rynku myjek wysokociśnieniowych, technik czyszczenia oraz specjalistycznej chemii do profesjonalnego sprzątania przy posesjach, oczyszczeniu bruków. Wszystko to po to, aby nasze usługi dotyczące czyszczenia i mycia kostki brukowej były konkurencyjne i na najwyższym poziomie.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim oraz małopolskim.

Doczyszczanie maszynowe szorowarkami ORBOT Olkusz

Oferujemy fachowe doczyszczanie posadzek w halach przemysłowych, fabrykach i magazynach, które noszą ślady plam z oleju, tłuszczów i smarów. Dysponujemy specjalistycznymi szorowarkom orbitralnym ORBOT, które w szybko, a przede wszystkim skutecznie likwidują ślady po najtrudniejszych do usunięcia zabrudzeniach bez użycia wody i silnej chemii.

Mycie wysokociśnieniowe ramp przeładunkowych woj. małopolskie

Podczas przeładunku towarów czasem zdarzają się wypadki, w wyniku których rampa i otaczająca ją kostka brukowa lub posadzka betonowa ulegają zabrudzeniu różnymi substancjami, często bardzo trudnymi do usunięcia tradycyjnymi metodami. Oferujemy czyszczenie wysokociśnieniowe na gorąco, czyszczenie chemiczne lub hydro-piaskowanie. Szybko przywrócimy rampę do pracy.

Specjalistyczne mycie pomników Olkusz

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dlatego wprowadziliśmy do oferty sposób na szczegółowe i efektywne mycie nagrobków, rzeźb oraz zabytkowych pomników i starych elewacji. Piaskowanie na mokro to metoda ekologiczna i bezpieczna dla środowiska, która umożliwia szybkie i dokładne usuwanie silnych i wyjątkowo uciążliwych zabrudzeń jak ślady po graffiti, mech czy osad po opadach atmosferycznych. Dzięki tej metodzie stary i zniszczony pomnik odzyska dawny wygląd.

Mycie i zabezpieczanie dachów woj. małopolskie

Wykonujemy szybkie i wysoce efektywne mycie dachów metodą ciśnieniową.  Wybór techniki i środków czyszczących dokonywany jest odpowiednio do zastanego stanu pokrycia dachowego oraz rodzaju dachu w ramach darmowej wyceny.  Jako uzupełnienie usługi oferujemy pokrycie dachówki środkiem, który neutralizuje rozrost mchu, porostów i grzybów, co zdecydowanie wpływa na dobry stan zużycia dachu w przyszłości.

FAQ

Orientacyjnie, cena czyszczenia kostki brukowej kosztuje około 10 zł za jeden metr kwadratowy przy zabrudzeniach biologicznych typu mech, porosty, trawa. 20 zł to cena usługi za 1/m2, kiedy usuwamy plamy oleju i silne zabrudzenia atmosferyczne. Duże przemysłowe powierzchnie realizowane są w hurtowej cenie oscylującej około 5 zł za 1 m/2. Każde zlecenie na mycie bruku w powiecie olkuskim podlega  indywidualnej wycenie.
Kostkę brukową Olkusz oczyszczamy myjkami wysokociśnieniowymi najlepiej z opcją podgrzewania wody. Mycie kostki brukowej na gorąco to podstawa, by usługę wykonać szybko i bez zbędnych problemów. Jeżeli sytuacja tego wymaga, nanosimy specjalistyczny środek zasadowy, który rozpuszcza zabrudzenia. Ważne, by odczekać minimum 15 min po naniesieniu chemii na powierzchnię kostki brukowej.
Tak, pierwszą rzeczą, jaką powinniśmy wykonać, jest pozamiatanie podjazdu i usunięcie z niego wszelkich zanieczyszczeń typu luźne kamienie a w przypadku remontu wywiezienie pozostałości po budowie. Tak przygotowaną powierzchnię solidnie zamiatamy, a następnie włączamy myjkę wysokociśnieniową Karcher HDS 1000 DE i rozpoczynamy czyszczenie kostki brukowej na gorąco.
Bardzo często zdarza się widzieć plamy oleju na przydomowych parkingach. Impregnacja nowej kostki brukowej u producenta, to coraz częstsze zjawisko. Proces ten pomaga w zabezpieczeniu przed silnymi zabrudzeniami z oleju. Jeśli już do nich jednak dojdzie, powinniśmy w trakcie mycia używać gorącej wody i zasadowych środków chemicznych do kostki brukowej. 

Mycie kostki brukowej Olkusz

Profesjonalny zespół specjalistów oferuje czyszczenie kostki brukowej Olkusz, Bukowno. Szybko i sprawie usuwamy mchy, porosty i chwasty z kostki brukowej i przywracamy jej dawny wygląd. Oferujemy ochronę kostki brukowej dzięki impregnacji na całej jej powierzchni, co umożliwia zabezpieczenie przed  ponownym porastaniem mchem. Rampy przeładunkowe, hale przemysłowe, place publiczne.
Zasięg Olkusz oraz Bolesław, Bukowno, Klucze, Wolbrom, Sułoszowa, Jerzmanowice

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Opole, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej