Czyszczenie kostki brukowej Mysłowice

Oferujemy kompleksowe czyszczenie kostki brukowej na terenie Mysłowic i okolicznych miast. Eliminujemy przykre plamy z tarasów i powierzchni z kostki brukowej, kamienia czy gresu. Dysponujemy najnowocześniejszymi technikami usuwania zabrudzeń z kostki brukowej w woj. śląskim. Likwidujemy brud i kurz z kostki brukowej szybko, tanio i skutecznie.

Usuwanie porostów, likwidacja brudu z kostki brukowej Mysłowice

Od wielu lat myjemy podjazdy z kostki brukowej w Mysłowicach. Czyścimy parkingi, podjazdy oraz place przed dużymi firmami z kostki brukowej. Szybko i efektywnie likwidujemy ślady po opadach atmosferycznych. Potrafimy również skutecznie usunąć z kostki brukowej trawę, porosty, a także wieloletni mech. Czyszczenie kostki brukowej w Mysłowicach uzupełniamy spoinowaniem szczelin w kostce brukowej. Skorzystaj z darmowej wyceny mycia kostki brukowej.

Mycie kostki brukowej Mysłowice Janów

Mieszkańcom Mysłowic proponujemy dwuetapowy zabieg renowacji kostki brukowej. Na zabieg składa się czyszczenie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową na gorąco, a także skuteczna i kompleksowa impregnacja kostki brukowej. Zabezpieczenie podjazdu z kostki brukowej impregnatem to sposób na ochronę świeżo wyczyszczonej powierzchni przed kolejnymi zabrudzeniami. Wypróbuj czyszczenie kostki brukowej na gorąco z impregnacją w Mysłowicach.

Czyszczenie kostki brukowej Mysłowice

Wiosna i lato to czas, kiedy otrzymujemy najwięcej zleceń czyszczenia kostki brukowej w dzielnicach Mysłowic. Wykonujemy profesjonalne usuwanie zabrudzeń z podjazdów przed domami prywatnymi i firmami na terenie całego Śląska. Z naszej oferty mycia kostki brukowej pod ciśnieniem skorzystali już klienci z różnych dzielnic Mysłowic m.in. Janowa, Dziećkowic, Brzezinki czy Ławek. Dzięki najlepszej jakości myjkom ciśnieniowym marki Karcher oraz specjalistycznej i dobrze dobranej chemii jesteśmy w stanie usunąć nawet najstarsze i najtrudniejsze zabrudzenia.  Z naszą pomocą z Twojego podjazdu z kostki brukowej znikną plamy po zaschniętej farbie, cemencie, gumach do żucia czy tłuste plamy z oleju i benzyny. Dzięki dużemu doświadczeniu i sprawdzonym technikom czyszczenia kostki brukowej parking przed Twoją firmą znowu będzie wyglądał jak nowy. Dla przedsiębiorców z Mysłowic przygotowaliśmy specjalną ofertę rabatową na okres wiosenno-jesienny w 2021 roku. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o czyszczeniu kostki brukowej pod ciśnieniem w Mysłowicach.

Profesjonalne usługi w zakresie czyszczenia:

 • Mycie kostki brukowej myjkami wysokociśnieniowymi Mysłowice, Sosnowiec, Katowice, Jaworzno, Chorzów, Bieruń, Lędziny, Imielin
 • czyszczenie kostki brukowej Mysłowice;
 • kompleksowe mycie na terenie posesji, czyszczenie podjazdów z liści i gałęzi;
 • czyszczenie elewacji przemysłowych;
 • mycie szklanych elewacji;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • zabezpieczenie kostki granitowej impregnatem;
 • malowanie dachów Mysłowice;
 • oczyszczanie murów oporowych oraz cegły;
 • usuwanie zabrudzeń z rynien;
 • mycie dachów;
 • mycie dachów na terenie woj. Śląskiego.
 • oczyszczanie elewacji metodą niskociśnieniową na Śląsku

Zabieg impregnacji kostki brukowej jest coraz popularniejszy wśród przedsiębiorców i mieszkańców woj. śląskiego. W Mysłowicach przeprowadzamy impregnację elewacji najlepszymi środkami. Wykonujemy również uzupełnianie wyrw w kostce brukowej, które powstają w trakcie gruntownego czyszczenia kostki brukowej myjkami wysokociśnieniowymi. Uzupełniamy szczeliny w kostce brukowej na podjazdach piaskiem o najwyższej jakości, który gwarantuje estetyczny wygląd.

Zapraszamy do współpracy. 

czyszczenie kostki brukowej mysłowice

Ochrona kostki brukowej impregnatem w Mysłowicach. Impregnacja podjazdów z kostki brukowej

Chcesz mieć pewność, że po zabiegu specjalistycznego mycia kostki brukowej w Mysłowicach, kolejne plamy nie pojawią się po kilku tygodniach. O ile możemy uważać na wycieki oleju czy rozlaną farbę, niestety nie mamy wpływu na opady atmosferyczne, które mogą zabrudzić nasz podjazd. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie zabieg impregnacji kostki brukowej, który wykonujemy często w parze z profesjonalnym czyszczeniem podjazdów. Dzięki sprawdzonemu impregnatowi z najwyższej półki kostka brukowa przed Twoim domem lub firmą będzie skutecznie zabezpieczona przed nowymi plamami i zabrudzeniami. Co więcej, nawet jeśli zdarzyłaby się ekstremalna plama np. z oleju motoryzacyjnego, będzie ją zdecydowanie łatwiej usunąć z powierzchni kostki brukowej, która została wcześniej zaimpregnowana. Zabieg impregnacji kostki brukowej w Mysłowicach powinno powtarzać się po gruntownym czyszczeniu kostki brukowej na gorąco, metodą wysokociśnieniową. Myjki wysokociśnieniowe, chociaż bardzo skuteczne w usuwaniu zabrudzeń, niestety wypłukują również zewnętrzne warstwy impregnatu ze struktury kostki brukowej.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Mycie kostki brukowej Mysłowice
Dokładna impregnacja, sprawdzonymi środkami

Czyszczenie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Czyszczenie kostki brukowej na gorąco pod ciśnieniem to gwarancja skutecznie usuniętych plam, kurzu i wszelkich zabrudzeń. Mycie kostki brukowej z plam oleju czy innych trudnych zabrudzeń wyceniane jest indywidualnie. Możliwa negocjacja ceny

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Ochrona kostki brukowej poprzez zabieg impregnacji. Na cenę zabiegu impregnacji ma wpływ wielkość podjazdu, który ma zostać zaimpregnowany oraz rodzaj podłoża. Wykorzystujemy impregnaty najlepszych producentów. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie dachów i szklanych elewacji

PLN 25 netto*

Czyszczenie kostki brukowej z porostów i mchu. Likwidacja rysunków graffiti z kamienic i domów jednorodzinnych. Mycie i czyszczenie dachów przed zabiegiem malowania. Możliwa negocjacja ceny.

Profesjonalna impregnacja to ochrona kostki brukowej na lata Mycie kostki brukowej ze starych i tłustych plam

Likwidacja zabrudzeń z benzyny i smarów Czyszczenie kostki brukowej bez użycia wody?. To możliwe. Skorzystaj z mycia kostki brukowej suchym lodem o temperaturze -78,5 w Mysłowicach. Czyszczenie kostki brukowej zamrożonym dwutlenkiem węgla pozwala usunąć prawie każdą plamę. Metoda czyszczenia zabrudzeń suchym lodem to innowacyjna i całkowicie ekologiczna droga do nowego i czystego podjazdu.

Obsługujemy miasta; Mysłowice, Sosnowiec, Katowice, Tychy, Lędziny

Doświadczenie i profesjonalizm Do każdego zlecenia mycia kostki brukowej w Mysłowicach podchodzimy w sposób profesjonalny i przygotowujemy się do niego indywidualnie. Kompleksowe i szczegółowe oczyszczanie kostki brukowej z różnego rodzaju zabrudzeń wykonujemy od lat na terenie całego woj. Śląskiego. Aktualnie działamy na terenie całej Polski południowej. Nasze usługi oferujemy nie tylko prywatnym właścicielom nieruchomości, ale także małym i dużym przedsiębiorcom. Tak samo starannie podchodzimy do mycia kostki brukowej na podjeździe domu jednorodzinnego, jak do czyszczenia parkingu przed firmą budowlaną.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim oraz małopolskim.

Konserwacja kostki brukowej impregnatem

Proponujemy porządne i skuteczne mycie kostki brukowej z brudu na terenie wszystkich dzielnic Mysłowic, a także sąsiednich miast. Myjmy kostkę brukową na przystankach autobusowych, chodnikach, skwerach i placach publicznych. Szybko i z efektami przeprowadzamy czyszczenie kostki brukowej na podjazdach domów w Mysłowicach i na całym Śląsku.

Czyszczenie dachów przed malowaniem Mysłowice

Dach Twojego domu nie wygląda już estetycznie? Przeprowadzimy dla Ciebie zabieg mycia dachu. Wykonujemy specjalistyczne mycie dachów oraz elewacji na wysokościach różnorodnymi technikami. Zajmujemy się również czyszczeniem szklanych elewacji z użyciem wody destylowanej, dzięki czemu powierzchnia po myciu pozostaje wolna od zacieków.

Mycie wysokociśnieniowe parkingów Mysłowice

Na terenie Mysłowic oferujemy profesjonalne czyszczenie parkingów i placów przy pomocy myjek wysokociśnieniowych na gorąco. W połączeniu ze specjalistycznymi środkami czyszczącymi jesteśmy w stanie w krótkim czasie wykonać mycie parkingów z kostki brukowej na dużych obszarach. Usuwamy zabrudzenia z olejów i ślady po oponach szybko i skutecznie.

Hydropiaskowanie maszyn i pomników Mysłowice

Proponujemy usługę czyszczenia maszyn przemysłowych oraz pomników i nagrobków metodą piaskowania na mokro. Technika ta pozwala na bezpyłowe usuwanie trudnych zabrudzeń z powierzchni zabytkowych metalowych, żeliwnych czy kamiennych obiektów. Skorzystaj z bezpiecznego i szybkiego usuwania zabrudzeń metodą hydropiaskowania.

FAQ

Do tego rodzaju zabrudzeń do czyszczenia kostki brukowej w Mysłowicach wykorzystujemy nowoczesną technologię czyszczenia suchym lodem. Suchy lód występuje tutaj jako zamrożony dwutlenek węgla w postaci granulatu, który jest wyrzucany w zabrudzenia z prędkością 500km/h.
Tak. Przeprowadzamy zarówno mycie elewacji budynków, jak i szklanych witryn. Posiadamy uprawnienia alpinistyczne oraz sprzęt potrzebny do czyszczenia elewacji na wysokościach.

 

Mycie chodników z kostki brukowej na Śląsku

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w myciu kostki brukowej na podjazdach, parkingach, placach i chodnikach w Mysłowicach i na całym Śląsku. Usuwamy zabrudzenia z rynien, myjemy dachy oraz elewacje budynków. Dysponujemy nowoczesną i przyjazną środowisku techniką usuwania zabrudzeń suchym lodem, która sprawdza się w przypadku najtrudniejszych zabrudzeń.

Zasięg Mysłowice oraz Lędziny, Imielin, Chełm Śląski
Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi. 

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Nysa, Olkusz, Opole, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej