Mycie, czyszczenie kostki granitowej Tychy

Skutecznie i tanio czyścimy stare plamy z kostki brukowej i granitowej, oraz innych podłoży z kamienia, cegły czy betonu. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu do specjalistycznego mycia kostki brukowej, który pozwala nam likwidację wszystkich zabrudzeń, nawet najbardziej opornych z żywic, benzyny, farby czy wapna.

Czyszczenie szklanych elewacji i fasad woj. Śląskie

Wykonujemy specjalistyczne mycie szklanych i ceglanych elewacji, a także fasad z klinkieru, betonu oraz kamienia. Korzystamy z urządzeń najlepszych marek, w tym myjek wysokociśnieniowych z opcją podgrzewania wody. Dzięki myciu na gorąco, możemy usunąć z elewacji nawet najgorsze zabrudzenia.

Czyszczenie kostki granitowej suchym lodem Tychy

W naszej ofercie posiadamy innowacyjną metodę mycia kostki granitowej w postaci technologii czyszczenia suchym lodem. To ekologiczna, ekonomiczna i niezwykle skuteczna metoda, pozwala na usuwanie najgorszych i najtrudniejszych zabrudzeń, a przy tym nie generuje żadnych toksycznych odpadów, dodatkowo dezynfekuje myte podłoże.

Mycie kostki brukowej Tychy i-czyszczeniekostkibrukowej.pl

Mieszkasz w Tychach i szukasz firmy, która szybko i skutecznie odnowi Twoją zabrudzoną kostkę brukową? Dla mieszkańców miasta Tychy w sezonie wiosennym i letnim 2020 r., przygotowaliśmy upusty cenowe, które pozwolą na skorzystanie z naszego specjalistycznego mycia kostki brukowej na preferencyjnych warunkach. Maj i czerwiec to bardzo dobre miesiące na zadbanie o  wygląd kostki brukowej przed Twoją firmą czy domem jednorodzinnym. Oferujemy mycie wysokociśnieniowe, które ekspresowo usunie najtrudniejsze zabrudzenia na parkingu Twojej posesji. Usuwamy rozlane farby z kostki brukowej oraz likwidujemy plamy po olejach i tłuszczach.  Jako nieliczni stosujemy profesjonalne urządzenia marki Karcher HDS 1000 DE z opcją grzania wody i dozownikiem chemii. Mają one bardzo wysoką wydajnością tj. 900 litrów na godzinę, dzięki czemu czyścimy nawet do 100m2 na godzinę. Zamów dziś bezpłatną wycenę.

Specjalistyczne usługi czyszczenie w zakresie:

 • czyszczenie kostki brukowej gorącą wodą Tychy, Piasek, Goczałkowice, Żywiec, Pszczyna, Bolesław, Bukowno, Olkusz, Bytom Centrum, Sławków, Siewierz, Sosnowiec, Pyrzowice, Zawiercie, Myszków;
 • mycie kostki brukowej Tychy;
 • kompleksowe sprzątanie wokół posesji, usuwanie liści;
 • mycie elewacji przemysłowych;
 • mycie elewacji szklanych;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • impregnacja kostki granitowej;
 • malowanie dachów Tychy;
 • czyszczenie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • czyszczenie dachów;
 • mycie dachów na terenie woj. Śląskiego.
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową, na terenie woj. Śląskiego.

Specjalizujemy się w skutecznym czyszczenia kostki brukowej na terenie całego  Zagłębia oraz wszystkich miast woj. Śląskiego. W ofercie posiadamy impregnację fasad i elewacji, a także spoinowanie szczelin w kostce brukowej. Używamy specjalistycznego sprzęt z górnej półki, dzięki czemu mycie kostki brukowej na podjazdach czy parkingach przy użyciu gorącej wody pod ciśnieniem jest szybkie i efektywne.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej tychy

Impregnacja kostki brukowej Śląsk Środki chemiczne do zabezpieczenia bruku

Aby utrzymać kostkę brukową w należytym stanie, należy ją regularnie czyścić, najlepiej odpowiednim do tego sprzętem. Najskuteczniej zrobić to można za pomocą myjki ciśnieniowej lub piaskowania. Metody te przy swojej skuteczności powodują jednak pęknięcia i ubytki w warstwie wcześniej położonego impregnatu. Dlatego należy ponownie nałożyć warstwę impregnatu na świeżo wyczyszczoną i wysuszoną kostkę. Uchroni nas to przed powstaniem zabrudzeń, które nie tylko są nieestetyczne ale mogą także wniknąć w kostkę, uszkadzając jej strukturę. I tu pojawia się problem wyboru właściwego impregnatu. Na rynku jest sporo różnych środków przeznaczonych do impregnacji kostki brukowej. Możemy podzielić je na dwie grupy. Takie, które dają efekt tzw. mokrej kostki i impregnaty bezbarwne. Te drugie winny być stosowane, kiedy zależy nam na zachowaniu naturalnego koloru kostki. W przypadku jednak, gdy kostka wyblakła np. na skutek działania promieniowania UV, lepiej sprawdzą się impregnaty barwiące, czyli dające efekt mokrej kostki.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Śląsk, Tychy, Pszczyna, Czechowice Dziedzice
Bezpieczna impregnacja, wysokiej jakości środkami chemicznymi

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Wysokociśnieniowe mycie kostki brukowej z zanieczyszczeń atmosferycznych. Uwaga usuwanie zabrudzeń z oleju, farby itp. podlegają indywidualnej wycenie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Impregnacja kostki brukowej. Cena tej usługi jest uzależniona od preparatu chemicznego na który się Państwo zdecydujecie. Mamy do wyboru kilka preparatów od różnych producentów. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie elewacji i dachów

PLN 25 netto*

Profesjonalne mycie elewacji z zabrudzeń atmosferycznych, mchu oraz porostów. Usuwanie graffiti z elewacji. Czyszczenie i malowanie dachów. Możliwa negocjacja ceny.

Hydrofobowa technologia impregnacji, to gwarancja trwałego efektu Usuwanie rozlanej farby z kostki brukowej suchym lodem

Mycie dachów suchym lodem Wprowadzamy do oferty innowacyjne czyszczenia kotki brukowej suchym lodem oraz nowoczesne mycie elewacji przy użyciu technologii suchego lodu. Ta pionierska technika doczyszczania, to odpowiedź na pytanie jak bezpiecznie usunąć plamy z oleju z kostki brukowej oraz wykonać skuteczną impregnację za pomocą cząsteczek silanów. Skorzystaj z naszych technologii czyszczenia kostki brukowej już teraz. Od dziś zaschnięta farba na kostce brukowej to nie problem.

Najlepsze rabaty cenowe na mycie kostki; Tychy, Pszczyna, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała. Nawet do 30% ceny regularnej.

Przedsiębiorstwo z tradycjami Prowadzimy rodzinną firmę od 2013 r. Działamy i rozwijamy się na rynku usług porządkowych, a wyróżnia nas wysoka jakość usług, którą stale podnosimy dzięki regularnym szkoleniom. Pozwalają nam to być na bieżąco z najnowszymi technologiami, obecnymi na wciąż zmieniającym się rynku myjek wysokociśnieniowych oraz specjalistycznych środków chemicznych. Stała potrzeba doskonalenia się i bogate doświadczenie, pozwala nam świadczyć nasze usługi profesjonalnego mycia i czyszczenia kostki brukowej.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim oraz małopolskim.

Specjalistyczne mycie pomników Tychy

Do naszej oferty wprowadziliśmy idealne rozwiązanie dla zabrudzonych nagrobków, rzeźb, zabytkowych pomników czy starych elewacji. Hydropiaskowanie to technologia całkowicie bezpieczna dla środowiska, co w obecnych czasach jest wyjątkowo ważne. Technika ta pozwala nam skuteczne czyszczenie silnych i opornych zabrudzeń jak mech, graffiti czy brzydki osad po opadach atmosferycznych.

Doczyszczanie szorowarkami orbitalnymi ORBOT™

Mamy idealne i skuteczne narzędzie do czyszczenia betonowych posadzek, podłóg przemysłowych oraz kostki brukowej, szczególnie w trudno dostępnych miejscach. Do tego zadania proponujemy użycie specjalistycznych szorowarek orbitalnych HOS ORBOT™ SprayBorg.  Urządzenia te posiadają opcję regulacji oprysku chemicznego oraz dostosowania docisku do podłoża. Dzięki temu możemy skutecznie i szybko oczyścić podłoże betonowe z zabrudzeń.

Mycie elewacji szklanych wodą demineralizowaną

Przeprowadzamy efektywne czyszczenie szklanych elewacji i oszkleń dzięki nowoczesnej technologi Ionic Systems, dzięki której oszczędza się nawet 70% czasu przeznaczonego na czyszczenie, w stosunku do tradycyjnie wykorzystywanych metod. Używana w tej technice woda demineralizowana jest  świetnym i tanim środkiem czyszczącym, który nie pozostawia smug.

Spoinowanie szczelin w bruku woj. Śląskie

Aby odnowić kostkę brukową nie wystarczy tylko dokładnie ją umyć. Warto również zadbać o uzupełnienie spoinowania kostki, co wpływa na stabilność kostki i uniemożliwia poruszanie się jej elementów. Oczywiście estetycznie wypełnione szczeliny w bruku pełnią również rolę estetyczną. Jeśli kostka brukowa na Twojej posesji wymaga gruntownej renowacji włącznie z uzupełnieniem spoinowania i impregnacją, skontaktuj się z nami.

FAQ

Zalecamy, aby dbać o wygląd kostki i usuwać z niej zabrudzenia raz do roku, najlepiej w okresie wiosenno-wakacyjnym. Lipiec i sierpień to miesiące, kiedy otrzymujemy najwięcej zamówień. Każdy w wysokim wakacyjnym sezonie chce mieć idealnie zadbaną, pięknie wyglądającą kostkę brukową przed domem. Co ważne, jeżeli zdecydujesz się na czyszczenie kostki brukowej w Tychach w ciepłych miesiącach, nie utrwalisz zabrudzeń na kolejny sezon. Prace można będzie wykonać szybciej i z mniejszym udziałem środków chemicznych.
Kolejnym krokiem jest uzupełnianie spoin, z których podczas czyszczenia kostki brukowej został wypłukany piasek. Konieczne jest także zaimpregnowanie powierzchni, aby ograniczyć powstawanie nowych zabrudzeń. Działania te mają na celu utrwalenie efektów czyszczenia oraz przedłużenie żywotności kostki brukowej.

Mycie kostki brukowej Tychy

Firma pełna specjalistów oferuje kompleksowe mycie kostki brukowej Tychy. Eliminujemy mchy, chwasty i porostu z kostek brukowych oraz różnych rodzajów podłoża np. z betonu czy kamiennego (granitowego). W ofercie mamy impregnację chemiczną oraz skuteczną ochronę kostki brukowej na całej jej powierzchni np. przed zanieczyszczeniami z opadów atmosferycznych. Parkingi, hale przemysłowe, place publiczne.
Zasięg Tychy oraz Osowiec, Kobiór, Bieruń, Świerczyniec

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej