Czyszczenie kostki brukowej Gliwice i okolice

Zajmujemy się myciem kostki brukowej oraz usuwaniem starych i problematycznych zabrudzeń z cegły, granitu, kamienia i innych powierzchni. Zastosowanie nowoczesnych metod czyszczenia i specjalistycznych urządzeń jak np. myjki wysokociśnieniowe podgrzewające wodę, pozwala nam na likwidację tłustych plam z olejów, smarów czy innych tłuszczów.

Mechaniczne mycie kostki brukowej Tarnowskie Góry

W naszej ofercie oprócz gruntownego mycia kostki brukowej, znajduje się także usługa impregnacji podjazdów z kostki. To świetne uzupełnienie zabiegu czyszczenia kostki brukowej na Śląsku. Impregnacja kostki brukowej pozwala ochronić powierzchnię podjazdu, a co więcej zdecydowanie wpływa na wygląd nawet kilkuletniej kostki brukowej. Impregnacja kostki brukowej to profesjonalna ochrona kostki przed kolejnymi zabrudzeniami, nawet tymi najtrudniejszymi np. z oleju.

Likwidacja mchu, porostów z kostki bukowej Gliwice

Oferujemy usługę szybkiego usuwania mchów, porostów i chwastów z kostki brukowe, granitowej oraz innych powierzchni na tarasach czy podjazdach. Skutecznie likwidujemy niechciane elementy ze spoin. Technikę czyszczenia spoin w kostce dobieramy każdorazowo na miejscu zlecenia, do zastanej sytuacji i rodzaju zanieczyszczeń. Używamy m.in ekologicznego i bezpiecznego wypalania, a także usuwania mechanicznego.

Mycie kostki brukowej Gliwice i-czyszczeniekostkibrukowej.pl

Przyszła wiosna i chcesz w końcu konkretnie zadbać o swój podjazd z kostki brukowej? Masz dość nieestetycznych plam z oleju, benzyny czy rozlanej przez przypadek farby przed wejściem do Twojej firmy? Jesteś w odpowiednim miejscu. W sezonie wiosna/lato 2021 specjalnie dla mieszkańców i przedsiębiorców w Gliwicach przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę czyszczenia kostki brukowej wraz z impregnacją. Zajmujemy się nie tylko myciem kostki brukowej, ale także czyszczeniem kostki granitowej, cegły, a także najbardziej wymyślnych powierzchni tarasowych. Wiosna to idealny moment na porządki, które przez dłuższy czas odkładaliśmy na drugi plan.  Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznemu sprzętowi, nie poznasz kostki brukowej przed swoim domem! Eliminujemy plamy ze smaru z kostki brukowej, a także likwidujemy ślady po oleju czy farbie. W swojej codziennej pracy wykorzystujemy m.in. wysokiej jakości sprzęt marki Karcher HDS 1000 DE z opcją podgrzewania wody. Środki chemiczne, które stosujemy w trakcie wykonywania zleceń dobieramy odpowiednio do rodzaju zabrudzeń oraz ich ilości. Staramy się, aby wykorzystywane przez nas substancje czyszczące były jak najbardziej ekologiczne.  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w myciu kostki brukowej w Gliwicach, jesteśmy w stanie zmienić wygląd nawet 100mkw kostki brukowej w ciągu jednej godziny. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

Specjalistyczne usługi czyszczenie w zakresie:

 • czyszczenie kostki brukowej pod ciśnieniem gorącą wodą Gliwice, Tarnowskie Góry, Zabrze, Knurów, Orzesze, Rybnik, Mikołów
 • mycie kostki brukowej Gliwice;
 • dokładne sprzątanie wokół posesji, usuwanie liści i zabrudzeń;
 • mycie elewacji przemysłowych;
 • czyszczenie elewacji szklanych;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • impregnacja kostki granitowej;
 • ochrona kostki granitowej impregnatem;
 • malowanie dachów Częstochowa;
 • czyszczenie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • mycie dachów;
 • czyszczenie dachów na terenie woj. Śląskiego.
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową, na terenie woj. Śląskiego.

Od lat zajmujemy się renowacją kostki brukowej oraz jej specjalistycznym czyszczeniem na terenie woj. Śląskiego. Naszym klientom w Gliwicach oferujemy wysoce efektywną impregnację elewacji z kamienia oraz szczegółowe spoinowanie utworzonych w trakcie gruntownego mycia szczelin w kostce brukowej. Piasek, który wykorzystujemy do wypełniania wyrw jest najwyższej jakości i pochodzi z zaufanego źródła. Dzięki temu, że jesteśmy wyposażeni w specjalistyczny sprzęt najlepszej klasy, wykonujemy czyszczenie elewacji z najgorszych zabrudzeń.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej gliwice

Impregnacja podjazdu z kostki brukowej Gliwice Środki chemiczne do zabezpieczenia bruku

Odpowiednio dobrane i zastosowane impregnaty bardzo wpływają na zwiększenie ochrony wierzchniej warstwy kostki brukowej. Co więcej, zastosowanie zabiegu impregnacji przekłada się bezpośrednio na jej poziom wytrzymałości np. na ekstremalne mrozy czy bardzo obfite opady gradu. Najlepiej aby zabiegowi impregnacji po myciu kostki brukowej  w Gliwicach poddać te miejsca, które są najczęściej używane i najbardziej podatne na silne zabrudzenia. Do najtrudniej usuwalnych zabrudzeń należą plamy z olejów, smarów, benzyny, czy resztki zaschniętego cementu lub farby. Najbardziej narażona na zabrudzenia jest kostka brukowa w garażach, na podjazdach, wokół domów oraz wokół firm czy na parkingach. Dlaczego impregnacja kostki brukowej jest tak ważna? Gruntowne mycie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową lub mocnym ścierniwem powoduje, że oprócz zabrudzeń usuwane są także stare warstwy impregnatu. Co za tym idzie, kostka brukowa chociaż czysta, jest dużo bardziej podatna na nowe zabrudzenia. Warto więc zabezpieczyć nasz taras czy podjazd z kostki brukowej odpowiednim impregnatem, który nie tylko ochroni powierzchnie przed warunkami atmosferycznymi i zabrudzeniami, ale zdecydowanie podniesie walory estetyczne kostki brukowej. Wśród impregnatów stosowanych przez naszą firmę mamy m.in. środki bezbarwne, które nie zmieniają koloru kostki, impregnaty kolorystyczne czy środki nabłyszczające.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Gliwice
Skuteczna impregnacja, wysokiej jakości impregnatami

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Mycie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową idealne do usuwania zabrudzeń atmosferycznych. Likwidacja opornych plam z oleju, farby wyceniamy indywidualnie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Impregnacja kostki brukowej. Cena zabiegu impregnacji podjazdu z kostki brukowej zależy od wyboru środka ochronnego. Stosujemy kilka preparatów znanych i sprawdzonych producentów. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie elewacji i dachów

PLN 25 netto*

Kompleksowe mycie elewacji z kurzu, zabrudzeń atmosferycznych czy porostów. Likwidacja graffiti z zabytkowych elewacji. Mycie i malowanie dachów. Możliwa negocjacja ceny.

Hydrofobowa technologia impregnacji, to gwarancja trwałego efektu Usuwanie rozlanej farby z kostki brukowej suchym lodem

Czyszczenie plam z cementu i farby Jako jedni z nielicznych oferujemy nowoczesne czyszczenie kostki brukowej przy pomocy technologii suchego lodu. Skorzystaj z mycia elewacji zamrożonym dwutlenkiem węgla na terenie Gliwic już teraz. Metoda ta to odpowiedź na pytanie jak bezpiecznie i ekologicznie usuwać krzykliwe graffiti czy plamy po farbach z elewacji budynków czy terenów parkingowych.

Obsługujemy miasta; Gliwice, Zabrze, Ruda Śląska, Tarnowskie Góry, Mikołów, Rybnik, Orzesze

Firma z tradycjami Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem na rynku od 2013 r. Na tle innych firm działających na Śląsku wyróżnia nas wyjątkowo wykwalifikowana ekipa specjalistów, a także nowoczesne podejście do pracy. Nasze porfolio stale wzbogacamy o nowy sprzęt do czyszczenia wysokociśnieniowego, a także kolejne nowoczesne technologie mycia kostki brukowej. Testujemy nowe możliwości czyszczenia kostek brukowych. Wszystko to po to, aby metoda mycia Twojej kostki brukowej była odpowiednio dobrana i wysoce skuteczna.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim oraz małopolskim.

Renowacja kostki brukowej woj. Śląskie

Oferujemy renowację oraz kompleksowe oczyszczanie kostki brukowej na podjazdach, parkingach, skwerach publicznych i stacjach benzynowych. Mycie kostki brukowej przy pomocy myjek wysokociśnieniowych z opcją podgrzewania wody zdecydowanie skraca czas realizacji zlecenia. Co więcej, metoda ta jest wysoce wydajna i tania. Odpowiedni sprzęt i skuteczne środki czyszczące, pozwalają nam usunąć prawie każde zabrudzenia.

Mycie dachów i udrażnianie rynien Zabrze

Oferujemy usługę specjalistycznego, a przede wszystkim skutecznego czyszczenia dachów oraz udrażniania rynien.  Mycie dachów wykonujemy, wykorzystując do tego myjki wysokociśnieniowe z najwyższej półki, które zwalczą każde zabrudzenia na dachu, szczególnie brzydkie ślady po opadach atmosferycznych, kwaśnych deszczach czy zielony osad z mchu. Po naszej interwencji Twój dach będzie wyglądał jak nowy.

Doczyszczanie szorowarkami orbitalnymi ORBOT™ Zabrze

Skuteczne czyszczenie podłoża z betonu wymaga nie tylko specjalistycznego sprzętu, ale również odpowiedniej wiedzy i bogatego doświadczenia w tej dziedzinie.  Dzięki profesjonalnym szorowarkom orbitralnym ORBOT, efektywnie i szybko oczyścimy betonowe podłogi. Innowacyjna budowa szorowarek ORBOT pozwala na odstawienie w procesie mycia silnej chemii oraz sporych ilości wody.

Czyszczenie pomników i zabytkowych elewacji woj. Śląskie

Prowadzimy usługę mycia i czyszczenia nagrobków, rzeźb oraz starych pomników i zabytkowych elewacji. Hydropiaskowanie to ekologiczna technika czyszcząca, całkowicie bezpieczna dla środowiska, dzięki której jesteśmy w stanie szybko i dokładnie zlikwidować brzydkie i najbardziej uporczywe rozległe graffiti, mech czy osad po opadach atmosferycznych. Dzięki piaskowaniu na mokro Twoja zabytkowa elewacja otrzyma drugie życie.

FAQ

Wszystko zależy od rodzaju zanieczyszczeń. Czyszczenia kostki brukowej w okolicach Gliwic kosztuje od 10 zł za 1/m2 przy zanieczyszczeniach takich jak mchy czy porosty. Inna cena obowiązuje na usuwanie plam z oleju – 20 zł za 1/m2. Pamiętać jednak należy, iż każda realizacja jest inna i zawsze na miejscu nasza firma przeprowadza wycenę u klienta. Przy dużych powierzchniach stosowany jest rabat cenowy. 
Bardzo często bruki są czyszczone urządzeniami takimi jak myjki wysokociśnieniowe z opcją grzania wody. Czyszczenie kostki brukowej wodą na gorąco jest ważne, by usługę zrealizować szybko i skutecznie. Czasami w przypadku silnych zabrudzeń stosowane są środki chemiczne do czyszczenia kamienia oraz impregnaty do kostki brukowej.

 

Dla niektórych z nas zakup odpowiedniego sprzętu to początek na samodzielne wykonanie czyszczenia kostki brukowej znajdującej się wokół domu. Wiosna to dobry początek na rozpoczęcie prac, które zawsze zaczynamy od usunięcia chwastów i pozamiatania powierzchni, którą chcemy poddać czyszczeniu. Dobrze dobrany sprzęt, to pomoże oczyścić nie tylko kostkę brukową, ale również meble ogrodowe itp.

Czarne plamy z oleju, często widoczne na podjazdach naszych parkingów można dość łatwo usunąć w 90%. Najlepiej zastosować podczas usuwania plam oleju z kostki brukowej silnie zasadowe środki chemiczne o ph 14 oraz dodatkowo podczas mycia używać gorącej wody. Ciepła woda jest dobra nie tylko do usuwania tłuszczu z kuchennej patelni. Metoda ta sprawdza się w warsztatach samochodowych oraz przedsiębiorstwach budowlanych.

 

Mycie kostki brukowej w Gliwicach

Doświadczony zespół techników wykonuje czyszczenie kostki brukowej Gliwice. Likwidujemy chwasty i mchy z brukowanych podjazdów, parkingów oraz odmiennych gatunków kostki np. granitowej. Przeprowadzamy skuteczną impregnację chemiczną oraz zapewniamy ochronę kostki brukowej na całej jej powierzchni np. przed kolejnymi zabrudzeniami atmosferycznymi. Parkingi, hale przemysłowe, skwery publiczne, podjazdy prywatne.
Zasięg Gliwice oraz Sośnicowice, Knurów, Pilchowice, Kleszczów, Pyskowice, Żernica, Sośnicowice, Sierakowice, Przyszowice, Toszek

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Częstochowa, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej