Czyszczenie kostki brukowej w Świętochłowicach

Dokładne i szybkie czyszczenie kostki brukowej od wiosny do późnej jesieni dostępne dla mieszkańców Świętochłowic. Raz a dobrze usuniemy zabrudzenia z kostki brukowej przed Twoją firmą lub domem. W pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt wysokiej klasy oraz specjalistyczne środki czyszczące, niedostępne dla klientów detalicznych.

Usuwanie zabrudzeń i mchu z kostki brukowej Świętochłowice

Gruntowne i efektywne oczyszczanie kostki brukowej z różnego rodzaju zabrudzeń, zarówno starych , jak i nowych. Przeprowadzamy oczyszczanie spoin między kostką brukową, granitową czy płytami tarasowymi. Skutecznie likwidujemy porosty, mchy oraz chwasty ze spoin kostki brukowej, dzięki czemu nadajemy jej estetyczny wygląd.

Fachowe mycie kostki brukowej w Świętochłowicach

Skończ z czyszczeniem kostki brukowej przy pomocy drucianych szczotek. Tylko profesjonalne mycie kostki brukowej w Świętochłowicach pod wysokim ciśnieniem na gorąco, daje naprawdę spektakularne efekty. Dzięki tej metodzie usuwamy najtrudniejsze zabrudzenia, a nawet ślady po oponach czy tłuszczach i smarach.

Czyszczenie kostki brukowej Świętochłowice, Śląsk

Wiosna i okres wakacyjny to najlepsze terminy na zadbanie o kostkę brukową, która przez dłuższy okres nie była czyszczona. Specjalnie z myślą o mieszkańcach i przedsiębiorcach w Bytomiu przygotowaliśmy specjalny rabat na mycie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową wraz z impregnacją kostki brukowej. Do impregnacji kostki brukowej wykorzystujemy preparaty najwyższej jakości, które nie tylko chronią kostkę brukową przed kolejnymi zabrudzeniami, ale także zdecydowanie poprawiają wygląd zaimpregnowanego podjazdu. Od dawna w aglomeracji śląskiej zajmujemy się myciem kostki brukowej zarówno na dużych terenach przemysłowych, obszarach firmowych, a także prywatnych posesjach w Bytomiu. Nasza oferta czyszczenia kostki brukowej jest bogata. Dysponujemy różnorodnymi technikami, pośród których nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Pracownicy naszej firmy mają wieloletnie doświadczenie w czyszczeniu kostki brukowej z nawet najgorszy plam takich jak plamy z olejów, smarów, cementu, gipsu czy zaschniętej przed latami rozlanej farby. Do pracy wykorzystujemy m.in. myjki wysokociśnieniowe marki Karcher z opcją podgrzewania wody oraz specjalistyczne środki czyszczące, najczęściej w wersji ekologicznej. Dobro środowiska naturalnego jest dla nas ważne, dlatego przed użyciem silnej chemii testujemy inne możliwe metody czyszczenia kostki brukowej w Bytomiu.

Specjalistyczne usługi oczyszczania w zakresie:

 • Czyszczenie kostki brukowej metodą ciśnieniową Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Świętochłowice, Gliwice, Katowice, Piekary Śląskie, Sosnowiec
 • czyszczenie kostki brukowej Świętochłowice;
 • gruntowne czyszczenie posesji, usuwanie liści, gałęzi i mchu;
 • mycie elewacji przemysłowych;
 • czyszczenie elewacji szklanych i witryn;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • ochrona kostki granitowej impregnatem;
 • malowanie dachów Świętochłowice;
 • mycie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • mycie dachów na wysokościach;
 • czyszczenie dachów w woj. śląskim;
 • czyszczenie elewacji metodą niskociśnieniową Śląsk

Klienci z woj. śląskiego wybierają naszą firmę od lat. Nasze bogate doświadczenie daje dowód, ze wykwalifikowana kadra fachowców oraz sprzęt najwyższej klasy, może poradzić sobie nawet z plamami, których usunięcie wcześniej wydawało się niemożliwe. Nie załamuj rąk i skorzystaj z naszej usługi specjalistycznego czyszczenia kostki brukowej metodą wysokociśnieniową lub za pomocą zamrożonego dwutlenku węgla.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej Świętochłowice

Impregnacja parkingów z kostki brukowej Świętochłowice Sprawdzone impregnaty do ochrony kostki brukowej

Naszym klientom, którzy zdecydowali się na czyszczenie kostki brukowej pod wysokim ciśnieniem zawsze proponujemy poszerzenie tej usługi o impregnację wyczyszczonej ścieżki brukowej czy podjazdu. Tylko w ten sposób możemy być pewni, że nasz podjazd z kostki brukowej w Świętochłowicach będzie chroniony przed kolejnymi plamami. Dobrze dobrany środek impregnujący pozwala nie tylko na zabezpieczenie kostki przed nowymi zabrudzeniami, ale także przed silnymi mrozami. Co więcej, nasi klienci mają możliwość wyboru środka impregnującego np. w konkretnym kolorze, dzięki czemu możemy przeprowadzić kompleksową renowację kostki brukowej przed firmą czy domem jednorodzinnym. Z impregnacji kostki brukowej powinno się korzystać każdorazowo po wykonaniu profesjonalnego wysokociśnieniowego czyszczenia kostki brukowej.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Mycie kostki brukowej Świętochłowice
Skuteczna ochrona środkami impregnującymi

Czyszczenie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Wysokociśnieniowe czyszczenie kostki brukowej na gorąco to sposób na usunięcie plam po atmosferycznych z podjazdów czy placów wokół domu. Likwidacja brzydkich zabrudzeń ze smarów czy oleju wyceniamy indywidualnie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Ochrona kostki brukowej najlepszymi środkami dostępnymi na rynku. Na cenę zabiegu ma wpływ rodzaj zastosowanego środka impregnującego oraz wielkość obszaru do impregnacji. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie dachów i szklanych elewacji

PLN 25 netto*

W Świętochłowicach oraz na terenie całej aglomeracji śląskiej przeprowadzamy dokładne mycie dachów oraz szklanych elewacji metoda bezsmugową. Możliwa negocjacja ceny.

Hydrofobowa ochrona kostki brukowej Mycie kostki brukowej z opornych i trudnych do usunięcia plam

Mycie kostki brukowej z tłustych plam Mycie kostki brukowej bez użycia wody jest możliwe. Wystarczy zastosować do tego technologię czyszczenia kostki brukowej suchym lodem. Dzięki naszej firmie mieszkańcy i przedsiębiorcy ze Świętochłowic codziennie mogą skorzystać z techniki czyszczenia zabrudzeń zamrożonym dwutlenkiem węgla o temperaturze -78.5. Metoda ta jest całkowicie ekologiczna i bezodpadkowa, ponieważ zastosowany do mycia kostki brukowej dwutlenek węgla pochodzi z odzysku. Co więcej, usuwanie zabrudzeń odbywa się bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych.

Obsługujemy miasta; Chorzów, Bytom, Zabrze, Gliwice, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Katowice

Firma rodzinna Prowadzimy rodzinną firmę, która nie stoi w miejscu i stara się stale się rozwijać oraz poszerzać gamę swoich usług o nowe techniki czyszczenia kostki brukowej. Sposób doczyszczania kostki brukowej po wstępnym oględzinach lub na podstawie dostarczonej nam przez klienta dokumentacji fotograficznej. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, których podjazd przed domem wymaga czyszczenia, jak i duże firmy, gdzie wykonujemy między innymi gruntowne czyszczenie posadzek.

Czyścimy kostkę brukową oraz usuwamy zabrudzenia z elewacji budynków na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim, oraz małopolskim.

Impregnacja kostki brukowej w Świętochłowicach

Do naszej pracy podchodzimy w sposób odpowiedzialny. Na miejscu zlecenia stawiamy się terminowo, a nasz kalendarz dostosowujemy do potrzeb klientów. Myjemy kostkę brukową z plan benzyny, oleju, zaschniętego cementu czy zaschniętej farmy. Z naszą pomocą kostka brukowa w Twojej firmie odzyska dawny i estetyczny wygląd w krótkim czasie i z korzyścią dla Twojego portfela.

Czyszczenie dachów Świętochłowice

Nasze usługi są kompleksowe. Naszym klientom w Świętochłowicach oprócz dokładnego czyszczenia kostki brukowej proponujemy również usługę mycia dachów. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia alpinistyczne, dlatego żadna wysokość nie stanowi dla nas problemy. Myjemy zarówno standardowe pokrycia dachowe, jak i ich szklane elementy.

Kompleksowe doczyszczanie posadzek Świętochłowice

Nasze usługi świadczymy również na halach produkcyjnych czy magazynowych, gdzie dochodzi do topienia się plastiku czy zasychania na podłogach rozlanego kleju. Dzięki naszym szorowarkom jesteśmy w stanie usunąć najtrudniejsze zabrudzenia z posadzek przemysłowych. Proponujemy również hydrofobizacje fasad, które narażone są na oddziaływanie wody.

Czyszczenie kostki brukowej w Świętochłowicach z osadów

Najczęstszymi zabrudzeniami na kostce brukowej są osady atmosferyczne, pochodzące z różnego rodzaju opadów.  Ślady po brudnym deszczu czy osad po soli sypanej na chodnik zimą może zostawić kostkę brukową w fatalnym stanie. Nasi pracownicy usuną wszelkie zabrudzenia z kostki brukowej razem z nieestetycznymi porostami czy chwastami w kilka godzin.

FAQ

Suchy lód to zamrożony dwutlenek węgla pochodzący z odzysku, który ma temperaturę -78.5. Występuje on w formie granulatu, który zasysany przez specjalistyczne urządzenie jest wyrzucany w zabrudzenia z prędkością 500km/h.
Tak. Zajmujemy się czyszczenie elewacji szklanych, ceglanych oraz wszystkich innych. Oprócz tego przeprowadzamy również kompleksowe mycie dachów.

 

Czyszczenie pomników i nagrobków

W naszej ofercie posiadamy usługę dokładnego oczyszczania zabytkowych elewacji, pomników czy nagrobków. Dzięki metodzie piaskowania na mokro jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalną renowację zabytkowych elementów żeliwnych czy metalowych balustrad. Technikę czyszczenia pomników i elewacji w Świętochłowicach dobieramy po wstępnych oględzinach.
Zasięg Świętochłowice oraz Lipiny, Chropaczów

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej