Mycie kostki brukowej Siemianowice Śląskie

Oferujemy gruntowne oczyszczanie kostki brukowej z trudnych plam i zabrudzeń. Usuwamy osad i brud z kostki brukowej, granitowej, płytek tarasowych oraz kamiennych. Dysponujemy najlepszym sprzętem do czyszczenia kostki brukowej w Siemianowicach Śląskich oraz atrakcyjnymi cenami. Zarezerwuj termin na mycie kostki brukowej już teraz.

Czyszczenie kostki brukowej pod ciśnieniem

Chcesz żeby Twój podjazd z kostki brukowej był naprawdę czysty? My nie moczymy kostki brukowej, ale naprawdę ją myjemy! Dzięki specjalistycznemu sprzętowi oraz dobrze dobranym środkom czyszczącym usuniemy z Twojej kostki brukowej w Siemianowicach Śląskich nawet najgorsze i najstarsze zabrudzenia w ciągu jednego dnia.

Likwidacja porostów, czyszczenie kostki brukowej z mchu w Siemianowicach

Oprócz mycia kostki brukowej na parkingach, przystankach autobusowych oraz placach publicznych, zajmujemy się także kompleksową renowacją podjazdów przed domami. W ramach czyszczenia kostki brukowej metodą ciśnieniowa usuwamy i wypalamy porosty, chwasty, trawy i mech ze spoin kostki brukowej.

Czyszczenie kostki brukowej Siemianowice Śląskie

Chcesz cieszyć się wakacjami w czystym i zadbanym ogrodzie? Denerwuje Cię zabrudzony taras z kostki brukowej lub pokryty tłustymi plamami podjazd? Skorzystaj ze specjalistycznego czyszczenia kostki brukowej w Siemianowicach Śląskich już teraz. Specjalnie dla firm i przedsiębiorstw w Siemianowicach przygotowaliśmy ofertę rabatową na wakacyjne mycie kostki brukowej. Dodatkowo naszym klientom proponujemy wykonanie zabiegu ochronnego na podjazdach, skwerach, chodnikach czy tarasach z kostki brukowej. Dzięki impregnacji kostki brukowej nie tylko poprawisz wygląd Twojego podjazdu z kostki brukowej, ale także zadbasz o niego na lata. Poprawnie wykonana impregnacja kostki brukowej pozwala na skuteczne zabezpieczenie przed trudnymi warunkami atmosferycznymi jak np. skrajnie wysokie lub niskie temperatury. Co więcej, pokrycie kostki brukowej dobrze dobranym impregnatem to sposób na uniknięcie kolejnych, trudnych zabrudzeń, które w przyszłości należałoby usuwać silną chemią. Zabezpieczenie kostki brukowej w Siemianowicach Śląskich poprzez impregnację to polecany przez specjalistów sposób na uniknięcie tłustych i głęboko wnikających zabrudzeń, które w kilka chwil mogą zniszczyć nasz piękny taras lub zadbany wcześniej podjazd.

Profesjonalne usługi czyszczenia w zakresie:

 • Czyszczenie kostki brukowej pod wysokim ciśnieniem Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Piekary Śląskie, Bytom, Ruda Śląska, Katowice
 • czyszczenie kostki brukowej Siemianowice Śląskie;
 • szczegółowe sprzątanie posesji, likwidacja liści, gałęzi i brudu;
 • mycie elewacji przemysłowych;
 • mycie elewacji szklanych;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • ochrona kostki granitowej impregnatem;
 • malowanie dachów Siemianowice;
 • czyszczenie murów oporowych oraz cegły;
 • konserwacja rynien;
 • mycie dachów;
 • czyszczenie dachów na terenie aglomeracji śląskiej.
 • czyszczenie elewacji metodą niskociśnieniową na Śląsku

Ochrona tarasów z  kostki brukowej oraz specjalistyczne czyszczenie od A do Z w obrębie woj. śląskiego dostępne jest przez cały rok. Wykonujemy kompleksowe usuwanie zabrudzeń z kostki brukowej nawet w okresie bezśnieżnej zimy. Oferujemy możliwość negocjacji ceny przy dużym obszarze czyszczenia. Stale poszerzamy naszą ofertę technik mycia kostki brukowej na terenie Siemianowic Śląskich. Oprócz mycia kostki brukowej w Siemianowicach zajmujemy się również renowacją spoin w tym usuwaniem chwastów, mchu czy niechcianych porostów. Szczeliny w spoinach uzupełniamy piaskiem wysokiej jakości, który polecamy naszym klientom od lat.

Zapraszamy do współpracy. 

czyszczenie kostki brukowej siemianowice śląskie

Ochrona impregnatem podjazdów z kostki brukowej Siemianowice Śląskie Polecane impregnaty do zabezpieczenia kostki brukowej

Wielu naszych klientów, którzy korzystają z czyszczenia kostki brukowej w Siemianowicach, decydują się na impregnację swojego tarasu czy podjazdu z kostki brukowej. Dlaczego? Wysokociśnieniowe oczyszczanie kostki brukowej z zabrudzeń powodują usuwanie starych warstw impregnatów. Co za tym idzie, świeżo wyczyszczony podjazd z kostki brukowej staje się jednocześnie dużo bardziej podatny na nowe plamy.  Czym jest impregnacja kostki brukowej? Zabieg impregnacji kostki brukowej pozwala na zabezpieczenie tarasu z kostki brukowej specjalnie dobranym preparatem. Impregnat może być bezbarwny, kolorowy lub tworzyć na powierzchni kostki brukowej efekt tafli. Niezależnie od tego na jaki środek do impregnacji kostki brukowej się zdecydujemy, sam zabieg pozwala nam na zabezpieczenie kostki brukowej w Siemianowicach Śląskich przed opadami atmosferycznymi, kurzem oraz tłustymi plamami.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Siemianowice Śląskie
Szybkie zabezpieczenie, najlepszymi środkami

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Mycie kostki brukowej na gorąco pod wysokim ciśnieniem to idealny sposób na skuteczne oczyszczenie tarasów, podjazdów, parkingów i placów z kostki brukowej. Likwidacja starych plam z olejów i benzyny wyceniana jest indywidualnie. Możliwa negocjacja ceny

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Zabezpieczenie kostki brukowej poprzez impregnację. Możliwy wybór różnego rodzaju impregnatów. Cena zabiegu impregnacji kostki brukowej zależy od wielkości powierzchni oraz wybranego środka. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie dachów i elewacji budynków

PLN 25 netto*

Kompleksowe mycie dachów oraz elewacji kamienic i innych budynków z kurzu, osadów czy mchu. Usuwanie rysunków graffiti z elewacji budynków w Siemianowicach. Czyszczenie i malowanie dachów na Śląsku. Możliwa negocjacja ceny.

Wodoodporna technika ochrony kostki brukowej, impregnacja tarasów Mycie kostki brukowej z tłustych plam z olejów i benzyny

Mycie kostki brukowej z opornych plam Jako jedni z nielicznych wykorzystujemy do czyszczenia kostki brukowej z najtrudniejszych plam technologię czyszczenia suchym lodem. Suchy lód to zamrożony dwutlenek węgla o temperaturze -78,5 stopnia, który jest wystrzeliwany w zabrudzone powierzchnie przez specjalną dyszę z prędkością 500 km/h. Suchy lód to ekologiczny i szybki sposób na likwidację z kostki brukowej zaschniętej farby, cementu czy kleju. Co więcej, technika ta nie pozostawia po sobie żadnych odpadów i nie wymaga użycia wody.

Obsługujemy miasta; Siemianowice Śląskie, Zabrze, Gliwice, Radzionków, Świętochłowice, Katowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska

Firma z pomysłami Od lat zajmujemy się czyszczeniem podjazdów z kostki brukowej w Siemianowicach Śląskich i miastach ościennych. Mycie kostki brukowej w Siemianowicach i całym województwie wykonują nasi najlepsi i najbardziej doświadczeni technicy. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, których podjazdy przed domami wymagają czyszczenia, jak i duże firmy. Pracujemy zarówno dla wielkich firm jak i osób prywatnych. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z darmowej wyceny czyszczenia kostki brukowej w Siemianowicach Śląskich.

Czyścimy kostkę brukową oraz dbamy o elewacje budynków na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim, oraz małopolskim.

Impregnacja kostki brukowej Siemianowice

Myjemy kostkę brukową z plam oleju, smaru, klejów, farb czy cementu w Siemianowicach Śląskich. Usuwamy najbardziej oporne i trudne zabrudzenia. Wysokociśnieniowe czyszczenie kostki brukowej na Śląsku uzupełniamy specjalistycznym zabiegiem ochronnym. Zadzwoń i dowiedz się więcej o impregnacji kostki brukowej.

Malowanie kostki brukowej Śląsk

Oprócz specjalistycznego czyszczenia kostki brukowej, które przeprowadzają nasi solidni pracownicy w Siemianowicach Śląskich, wprowadziliśmy do oferty także malowanie kostki brukowej. Masz już dość koloru Twojej kostki brukowej? Chcesz zmiany? Zapytaj o malowanie kostki brukowej na Śląsku.

Likwidacja graffiti z elewacji Siemianowice Śląskie

Elewacja Twojej firmy lub domu została zniszczona rysunkami graffiti? Tutaj nie pomogą domowe metody i zwykłe środki czyszczące. Skorzystaj ze specjalistycznego usuwania rysunków graffiti, które wykonujemy dla naszych klientów w Siemianowicach Śląskich. Z naszą pomocą elewacja w Twoim budynku odzyska dawny wygląd.

Mycie kostki brukowej w Siemianowicach Śląskich z plam

Dzięki specjalistycznej chemii oraz najnowocześniejszym myjkom ciśnieniowym jesteśmy w stanie szybko i skutecznie usunąć zabrudzenia z chodników, placów, podjazdów i tarasów z kostki brukowej. Raz na zawsze pozbądź się brzydkich plam dzięki myciu wysokociśnieniowemu na gorąco.

FAQ

Impregnacja kostki brukowej pozwala na ochronę powierzchni kostki przed wysokimi i niskimi temperaturami. Dodatkowo, impregnat zabezpiecza kostkę brukową przed kolejnymi zabrudzeniami.
Przy trudnych zabrudzeniach proponujemy naszym klientom czyszczenie kostki brukowej w Siemianowicach Śląskich przy użyciu nowoczesnej metody mycia suchym lodem.

 

Renowacja kostki brukowej Siemianowice Śląskie

Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy. Wykonujemy dokładne i szybkie mycie ścieżek i podjazdów z kostki brukowej w Siemianowicach Śląskich. Usuwamy porosty, mech i chwasty ze szczelin kostki brukowej, kamieni ozdobnych oraz płyt tarasowych. Decydując się  na zabieg impregnacji kostki brukowej w Siemianowicach chronisz swój podjazd czy teren przed firmą przed kolejnymi zabrudzeniami i srogimi mrozami.
Zasięg Siemianowice Śląskie oraz Bytków, Wojkowice, Brzeziny Śląskie

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi. 

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, BrzegChorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kęty, Kluczbork, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Oświęcim, Ruda Śląska, Rybnik, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej