Czyszczenie kostki brukowej Andrychów

Nasza firma oferuje właścicielom budynków użyteczności publicznej i prywatnych posesji miasta Andrychów całościowe czyszczenie bruku z kostki. Likwidujemy zaplamienia z powierzchni brukowanej kostką, także granitowej i gresu . Będący w naszej dyspozycji sprzęt umożliwia likwidację wszystkich plam z oleju i innych tłuszczy, związanych między innymi z eksploatacją pojazdów.

Oczyszczanie kostki brukowej z mchu i chwastów

Oferujemy działania, które spowodują, że kostka brukowa przed nieruchomościami w Andrychowie będzie wyglądała, jakby położono ją wczoraj. Nasi fachowcy dokładnie czyszczą i skutecznie likwidują plamy, nie niszcząc przy tym kostki. Przywracamy także estetyczny wygląd spoinie łączącej elementy bruku. Skutecznie likwidujemy mchy, porosty i inne rośliny szpecące powierzchnie wyłożone kostka brukową

Gruntowne mycie kostki brukowej Andrychów

Dla mieszkańców Andrychowa nasza firma ma ofertę kompleksowego mycia kostki brukowej. Robimy to pod ciśnieniem, na gorąco. Aby bruk utrzymywał czystość jak najdłużej, przeprowadzamy zabieg impregnacji tej części powierzchni, która najbardziej narażona jest na zabrudzenia. Są to podjazdy i miejsca parkowania pojazdów poza garażami. Impregnacja powoduje, że kostka jest bardziej odporna na zabrudzenia.

Czyszczenie placów i podjazdów z kostki brukowej Małopolska

Dla dobrych gospodarzy terenów początek  wiosny i wrzesień to czas, kiedy należy wzmóc troskę o otoczenie siedzib firm, gmachów publicznych , bloków i domów jednorodzinnych. Nasza firma oferuje mieszkańcom Andrychowa i okolic bardzo skuteczne mycie kostki brukowej. Używamy do tego, najlepszych na rynku, myjek ciśnieniowych. Proces czyszczenia rozpoczynamy od usunięcia na gorąco lekkich zabrudzeń z powierzchni bruku. Dla podjazdów z kostki brukowej w Andrychowie, która jest lekko zanieczyszczona piaskiem, ziemią czy na skutek warunków atmosferycznych, te czynności wystarczą. W naszej ofercie mamy także specjalistyczne mycie, które jest niezbędne do usunięcia trudnych plam z tłuszczów, olejów i smarów. Ta technika mycia likwiduje także plamy z farb czy cementu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracy w Andrychowie nasi technicy pozbędą się nawet najstarszych plam, wobec których bezradne są tradycyjne metody. Działając na terenie woj. małopolskiego, indywidualnie dobieramy technikę mycia kostki brukowej do ilości i rodzaju zabrudzeń, a także ogólnego stanu czyszczonej powierzchni.

Profesjonalne usługi w zakresie czyszczenia:

 • Mycie kostki brukowej myjkami wysokociśnieniowymi Andrychów, Zator, Mucharz, Inwałd, Wadowice, Kęty
 • czyszczenie kostki brukowej Andrychów;
 • kompleksowe mycie na terenie posesji, czyszczenie podjazdów z liści i gałęzi;
 • czyszczenie elewacji przemysłowych;
 • mycie szklanych elewacji;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • ochrona kostki granitowej impregnatem;
 • czyszczenie hal przemysłowych Andrychów;
 • mycie murów oporowych oraz cegły;
 • usuwanie zabrudzeń z rynien;
 • mycie i malowanie dachów;
 • mycie dachów na terenie woj. Małopolskiego.
 • czyszczenie elewacji metodą niskociśnieniową w Małopolsce.

Gdy już kostka brukowa w Andrychowie zostanie wyczyszczona, warto poddać ją specjalistycznemu zabiegowi ochronnemu, a mianowicie impregnacji. Czyszczenie kostki metodą wysokociśnieniową powoduje powstanie ubytków w starej warstwie impregnatu. Ważne jest więc powtórzenie tego zabiegu. Pokrywanie powierzchni z kostki impregnatem powoduje, że powstaje warstwa ochronna. Dzięki niej powstające stale zabrudzenia nie wnikają głęboko w strukturę kostki i łatwiej je usunąć.

Zapraszamy do współpracy

czyszczenie kostki brukowej andrychów

Zabezpieczanie impregnatem placów z kostki brukowej Andrychów Skuteczne impregnaty do kostki brukowej.

Kostka brukowa przed siedzibą Twojej firmy nie wygląda tak efektownie, jak kiedyś? Denerwują Cię tłuste plamy szpecące brukowaną ścieżkę prowadzącą do głównych drzwi Twojego domu? Niestety ciśnieniowe czyszczenie kostki pociąga za sobą powstanie uszkodzeń w warstwie impregnatu. Nie zmienia to faktu, że impregnacja kostki brukowej w Andrychowie ma wiele zalet. Przede wszystkim podnosi estetykę placów i podjazdów, gdyż impregnowanie zwiększa odporność na zabrudzenia i ogranicza możliwość  pojawienia się chwastów, mchu i innych niepożądanych roślin. Nie tylko więc zyskuje na wyglądzie, ale oszczędza nam też pracy  związanej z likwidacją częściowych zabrudzeń i pozbywaniem się niechcianej roślinności.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Andrychów
Skuteczna ochrona, najlepszymi dostępnymi impregnatami

Czyszczenie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Czyszczenie kostki brukowej gorącą woda pod wysokim ciśnieniem to nieskomplikowana metoda usunięcia szpecących plam z placów, podjazdów i parkingów. Nasza firma likwiduje także trudne plamy z benzyny i oleju. Te usługę wyceniamy indywidualnie, dopuszczając negocjację ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Wartość zabiegu impregnacji kostki brukowej zależna jest od powierzchni terenu podlegającego impregnacji, a także rodzaju zastosowanego impregnatu. Do zabiegów ochronnych bruku wybieramy tylko najlepsze, sprawdzone środki. Cena usługi może być negocjowana.

Mycie dachów i elewacji Andrychów

PLN 25 netto*

Oferujemy szybkie czyszczenie dachów, a także ścian i elewacji budynków. Likwidujemy pozostałości po opadach atmosferycznych, mech i inne zanieczyszczenia. Skutecznie eliminujemy graffiti w Andrychowie.

Hydrofobowy sposób ochrony kostki brukowej, impregnacja na lata Czyszczenie kostki brukowej ze starych i tłustych plam z olejów i benzyny

Czyszczenie kostki brukowej bez użycia wody Nasza firma przygotowała dla mieszkańców i przedsiębiorców z Andrychowa ekologiczną metodę czyszczenia kostki brukowej. Jest to bardzo nowoczesna technologia, która opiera się na użyciu tzw. suchego lodu. To zamrożony, w bardzo niskiej temperaturze, dwutlenek węgla. Specjalna dysza wyrzuca suchy lód z prędkością około 500km/h. Dociera on do uporczywych zabrudzeń i likwiduje je poprzez sublimację. Ten sposób pozbywania się zanieczyszczeń sprawdzi się nie tylko w przypadku elewacji czy kostki brukowej, ale też w czyszczeniu delikatnych powierzchni. Suchy lód bowiem, będąc bardzo skutecznym, jest też delikatny w działaniu.

Obsługujemy miasta: Wadowice, Andrychów, Inwałd, Kęty, Bielsko-Biała

Naszym atutem jest wiele lat doświadczenia w pracy w różnych sytuacjach. Przedsiębiorstwo nasze jest firmą rodzinną, którą rozwijamy od wielu lat. Czyszczenie powierzchni wyłożonych kostką brukową na terenie Andrychowa i okolicznych miejscowości wykonujemy terminowo, rzetelnie i starannie. Nasze usługi oferujemy zarówno dużym przedsiębiorstwom, jak i właścicielom prywatnych posesji. Metodę mycia kostki brukowej wybieramy na miejscu realizacji zlecenia w oparciu o warunki tam panujące. Kostkę brukową myjemy od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Myjemy kostkę brukową oraz czyścimy elewacje budynków na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim, oraz małopolskim.

Zabezpieczenie kostki brukowej Andrychów

Dzięki naszym pracownikom podjazd przed firmą bądź Twoim domem odzyska blask, który zadziwi użytkowników. Dzięki najnowocześniejszym myjkom ciśnieniowym, w ciągu kilku  godzin zlikwidujemy zabrudzenia z parkingu, skweru czy placu. Nawet te bardzo trudne do usunięcia, takie jak smary, benzyna, olej czy cement.

Czyszczenie dachów Małopolska

W naszej ofercie znajduje się czyszczenie dachów, elewacji i rynien w Andrychowie  i innych miejscowościach województwa małopolskiego. Czyścimy także elewacje ze szkła przy użyciu technologii Ionic System, gdzie używana jest woda destylowana. Ta metoda to pewność niezwykłej czystości, braku smug i doskonałego połysku.

Czyszczenie kostki brukowej suchym lodem

Polecamy ekologiczną metodę czyszczenia kostki brukowej za pomocą suchego lodu. Ten sposób mycia, pozwala na osiągniecie wolnej od zabrudzeń kostki brukowej w Andrychowie i okolicach, bez użycia silnych środków chemicznych, a nawet wody. Zamrożony dwutlenek węgla pozbędzie się brudu, nie wytwarzając przy tym żadnych odpadów.

Czyszczenie kostki brukowej z traw i mchu Andrychów

Rozrastające  się w szczelinach kostki brukowej rośliny bardzo ją szpecą. Dlatego też administratorom terenów wykładanych brukiem zależy na ich bieżącym usuwaniu. Jest to stały element procesu czyszczenia kostki w Andrychowie i innych małopolskich miejscowościach. Dzięki profesjonalnym preparatom z grupy chemii biobójczej oraz technologii wypalania likwidujemy mchy, chwasty, trawy i porosty.

FAQ

W 90% przypadków naszym technikom udaje się usunąć tłuste zabrudzenia z kostki brukowej. Wszystko zależy od rodzaju zabrudzenia oraz powierzchni, która ma zostać wyczyszczona.
Jak najbardziej. Wykorzystujemy tę nowoczesną technikę usuwania zabrudzeń do czyszczenia zarówno kostki brukowej jak i elementów szklanych.

Mycie wysokociśnieniowe parkingów w Andrychowie

Miejskie parkingi szczególnie te usytuowane w newralgicznych punktach miast takich jak  centra handlowe czy dworce kolejowe są narażone na bardzo intensywne zabrudzenie. Plamy z oleju czy smarów, ślady opon czy resztki gumy do żucia wdeptane w podłoże przez tysiące stóp szpecą otoczenie i źle świadczą o gospodarzach terenu. Nasze przedsiębiorstwo proponuje ofertę czyszczenia dużych powierzchni, pokrytych kostką brukowa bądź betonem. Zasięg Andrychów oraz Sułkowice, Brzezinka, Wieprz, Inwałd, Kęty, Czaniec, Targanice, Rzyki

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, BrzegChorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kęty, Kluczbork, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Oświęcim, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej