Czyszczenie kostki brukowej Jastrzębie-Zdrój

Szukasz fachowców, którzy zajmą się myciem kostki brukowej przed Twoim domem lub firmą? Zajmujemy się specjalistycznym i całorocznym czyszczeniem kostki brukowej w Jastrzębiu-Zdroju i miastach okolicznych. Do mycia kostki brukowej wykorzystujemy najlepszej jakości sprzęt, który gwarantuje spektakularny efekt. Mycie kostki brukowej pod ciśnieniem na gorąco dostępne już teraz.

Skuteczne usuwanie porostów, czyszczenie kostki z mchu

Usuwamy plamy z kostki brukowej na podjazdach, parkingach, skwerach czy tarasach restauracyjnych. Likwidujemy brzydkie porosty, chwasty i trawę, ze spoin kostki brukowej. Skutecznie czyścimy spoiny w kostce brukowej i nadajemy im nowy, estetyczny wygląd. Do likwidacji zabrudzeń i chwastów ze spoin w kostce używamy różnorodnych technik m.in. wypalania czy środków biobójczych.

Szybkie mycie kostki brukowej z plam Jastrzębie-Zdrój

Jeśli chcesz naprawdę zadbać o podjazd przed Twoją firmą lub domem, zdecyduj się na kompleksowe oczyszczanie kostki brukowej. Klientom w Jastrzębiu proponujemy gruntowane mycie kostki brukowej na gorąco pod wysokim ciśnieniem. Dodatkowo świeżo umytą kostkę brukową zabezpieczymy wysokiej jakości impregnatem, co uchroni podjazd przed nowymi zabrudzeniami.

Czyszczenie kostki brukowej Jastrzębie-Zdrój

Jesień to doby czas na zadbanie o kostkę brukową przed sezonem zimowym.  Nasi pracownicy zajmują się myciem kostki brukowej na parkingach, tarasach czy placach publicznych od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Myjemy kostkę brukową także w trakcie bezśnieżnych zim. Dla przedsiębiorców w Jastrzębiu-Zdroju przygotowaliśmy ofertę rabatową na mycie kostki brukowej na obszarach większych niż 1000m2. Kostkę oczyszczamy specjalistycznymi środkami przy pomocy myjek wysokociśnieniowych najlepszych firm. Mycie kostki brukowej na gorąco z wykorzystaniem wysokiego ciśnienia pozwala na usuwanie większości trudnych plam, nawet tych z tłuszczu czy śladów opon. Dysponujemy różnorodnymi technikami, pośród których nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Nasi technicy mają ogromne doświadczenie w czyszczeniu kostki brukowej w Jastrzębiu-Zdroju. W przypadku najbardziej uporczywych zabrudzeń korzystamy z innowacyjnej techniki czyszczenia kostki brukowej suchym lodem. Skorzystaj z naszej  usługi mycia kostki brukowej od A do Z w Jastrzębiu-Zdroju już teraz.

Najlepsze usługi czyszczenia w zakresie:

 • Mycie kostki brukowej metodą ciśnieniową Łaziska, Żory, Jastrzębie-Zdrój, Rydułtowy, Wodzisław Śląski, Rybnik
 • mycie kostki brukowej Jastrzębie-Zdrój;
 • dokładne czyszczenie posesji, usuwanie liści, gałęzi i zabrudzeń;
 • mycie elewacji przemysłowych;
 • czyszczenie elewacji szklanych;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • mycie tarasów i placów;
 • malowanie dachów Łaziska;
 • mycie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • mycie dachów;
 • czyszczenie dachów na terenie aglomeracji śląskiej
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową na Śląsku

Po kilku latach od położenia kostki brukowej, czy to na podjeździe, czy w ogrodzie, wymaga ona specjalistycznej opieki. Mieszkańcom miasta Jastrzębie-Zdrój oferujemy usługę renowacji kostki brukowej. Usługa ta obejmuje dokładne czyszczenie kostki brukowej ze wszystkich zabrudzeń oraz jej impregnację, która zabezpieczy powierzchnię przed nowymi plamami oraz nada podjazdowi estetyczny wygląd. Oprócz mycia kostki brukowej zajmujemy się także dokładnym oczyszczaniem elewacji ceglanych oraz szklanych z zabrudzeń atmosferycznych, kurzu czy graffiti.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej jastrzębie zdrój

Ochrona podjazdu z kostki impregnatem Jastrzębie-Zdrój Wyjątkowe impregnaty do zabezpieczenia kostki brukowej

Każdy właściciel nieruchomości chciałby cieszyć się estetycznym terenem przed swoim domem. Warto zadbać profesjonalne usuwanie zabrudzeń i porostów z kostki brukowej. Dlaczego impregnacja kostki brukowej to doby pomysł? Dobrze dobrany impregnat zwiększa walory estetyczne naszego podjazdu. To jednak nie wszystko. Impregnat przeznaczony do kostki brukowej, podobnie jak w przypadku drewna, chroni powierzchnię kostki brukowej przed wilgocią, skrajnymi temperaturami oraz zabrudzeniami. To jedyny sposób, aby tłuste plamy były do usunięcia w kilka sekund. W naszej opinii impregnacja kostki brukowej powinna iść w parze z myciem wysokociśnieniowym.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Jastrzębie-Zdrój
Prawdziwa ochrona najlepszymi impregnatami na rynku

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Mycie kostki brukowej gorącą wodą pod wysokim ciśnieniem uwolni podjazd ze wszystkich plam. Usuwamy ślady po opadach atmosferycznych, kurzu czy błocie. Usuwanie starych plam z benzyny czy oleju wyceniamy indywidualnie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Zabezpieczenie kostki brukowej dzięki impregnacji. Na cenę usługi ma wpływ wielkość terenu pokrytego kostką brukową oraz rodzaj zastosowanego impregnatu. Do impregnacji kostki brukowej wybieramy najlepsze środki dostępne na rynku. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie dachów i elewacji budynków

PLN 25 netto*

Dokładne i kompleksowe mycie dachów oraz czyszczenie zabrudzonych elewacji budynków, oraz elewacji szklanych w Jastrzębiu-Zdroju. Mycie i malowanie dachów na Śląsku. Możliwa negocjacja ceny.

Wodoodporne zabezpieczenie kostki brukowej, ochrona na lata Mycie kostki brukowej ze śladów opon i tłustych zabrudzeń

Czyszczenie kostki brukowej suchym lodem Dla wymagających klientów przygotowaliśmy ofertę czyszczenia kostki brukowej w Jastrzębiu-Zdroju. Część starych i tłustych zabrudzeń nie usuniemy myjkami wysokociśnieniowymi. Do tego potrzeba specjalistycznych metod np. czyszczenia plam z kostki brukowej suchym lodem. Suchy lód to pochodzący z odzyskanego dwutlenku węgla zamrożony granulat, który wyrzucany jest w zabrudzone powierzchnie z prędkością 500km/h. Dzięki procesowi sublimacji jesteśmy w stanie likwidować brzydkie plamy z różnego rodzaju powierzchni. Może to być kostka brukowa, ale także szklana elewacja czy zabytkowy pomnik. Czyszczenie kostki brukowej suchym lodem to ekologiczna i wyjątkowo szybka metoda usuwania zabrudzeń.

Obsługujemy miasta: Jastrzębie-Zdrój, Wodzisław Śląski, Rydułtowy, Łazy, Rybnik, Mikołów

Lata doświadczenia Od wielu lat zajmujemy się myciem kostki brukowej na Śląsku i w całej południowej Polsce. Nasi technicy zajmują się likwidacją zabrudzeń z podjazdów, chodników, stacji benzynowych czy tarasów restauracyjnych z ogromnymi sukcesami. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i duże przedsiębiorstwa jak firmy logistyczne czy galerie handlowe, których parking wymaga gruntownego czyszczenia. Technikę usuwania zabrudzeń z kostki brukowej w Jastrzębiu-Zdroju dobieramy do mytej powierzchni oraz ilości i rodzaju napotkanych plam.

Czyścimy kostkę brukową oraz myjemy elewacje budynków na terenie całej Polski południowej tj. w województwach śląskim, oraz małopolskim.

Impregnacja kostki brukowej Jastrzębie-Zdrój

Oferujemy wysokociśnieniowe mycie kostki brukowej z plam i zabrudzeń przed domami jednorodzinnymi, na parkingach, podjazdach, przystankach autobusowych czy rynkach miast. Zajmujemy się gruntownym i specjalistycznym usuwaniem trudnych zabrudzeń takich jak. Plamy z farby, smaru, ślady opon czy zaschnięty cement.

Mycie kostki brukowej w Jastrzębiu-Zdroju z tłustych plam

Nikt nie chce widzieć na swoim podjeździe z kostki brukowej starych i tłustych plam. Dzięki nam pozbędziesz się nie tylko zabrudzeń atmosferycznych z kostki brukowej, ale także brzydkich plam ze smarów, oleju motoryzacyjnego czy śladów po oponach. Mamy doświadczenie w likwidacji najtrudniejszych zabrudzeń. Dysponujemy technologią usuwania plam zamrożonym dwutlenkiem węgla.

Usuwanie graffiti ze ścian budynków w Jastrzębiu-Zdroju

Niechciany rysunek graffiti może stanowić ogromny problem dla właścicieli budynków jednorodzinnych czy nowo wyremontowanych elewacji. Zajmujemy się likwidacją graffiti z budynków użyteczności publicznej oraz prywatnych nieruchomości. Usuwamy rysunki z zabytkowych kamienic oraz przeprowadzamy skuteczne czyszczenie całych elewacji budynków.

Mycie dachów w woj. śląskim

Nasi pracownicy zajmują się konserwacją pokryć dachowych w Jastrzębiu-Zdroju. Myjemy dachy i elewacje na Śląsku z wykorzystaniem najnowszych metod. Usuwamy zabrudzenia atmosferyczne i osady po opadach, likwidujemy porosty i mech. Czyścimy i udrożniamy rynny w domach jednorodzinnych oraz większych budynkach.

FAQ

Koszt mycia elewacji budynków i dachów rozpoczyna się od 20 zł/mkw. Na cenę oprócz wielkości powierzchni do czyszczenia, ma wpływ także rodzaj zabrudzeń.

 

Tak. Impregnacja kostki brukowej to stały element naszej usługi kompleksowego mycia kostki brukowej w Jastrzębiu-Zdroju. Zabezpieczenie kostki impregnatem polecamy każdemu, kto zdecydował się na wysokociśnieniowe czyszczenie kostki brukowej.

 

Suchy lód to zamrożony dwutlenek węgla o temperaturze -78,5 stopnia, który wykorzystujemy w przypadku najbardziej opornych na mycie zabrudzeń na kostce brukowej. Należą do nich m.in. plamy z cementu, betonu czy zapraw murarskich na kostce brukowej.

Czyszczenie kostki brukowej Jastrzębie-Zdrój i Łaziska

Nasi technicy dysponują nie tylko ogromną wiedzą, ale także bogatym doświadczeniem. Wykonujemy skuteczne mycie podjazdów z kostki brukowej na terenie miasta Jastrzębie-Zdrój. Usuwamy porosty, mech i trawy z kostki brukowej, granitowej czy powierzchni tarasowych. Opracowany przez nas zabieg specjalistycznej impregnacji kostki brukowej w Jastrzębiu-Zdroju pozwala na ochronę świeżo wyczyszczonych powierzchni przed kolejnymi plamami oraz mrozem.
Zasięg Jastrzębie-Zdrój oraz Zebrzydowice, Zofiówka, Skrzyszów, Mszana, Pawłowice, Wodzisław Śląski

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, BrzegChorzów, Częstochowa, Gliwice, Jaworzno, Kęty, Kluczbork, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Oświęcim, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej