Czyszczenie kostki brukowej Tarnów

Od lat zajmujemy się myciem kostki brukowej oraz likwidacją brzydkich plam i okropnych zabrudzeń z cegły, granitu, kamienia i innych powierzchni. Metodę czyszczenia kostki brukowej na podjeździe w Tarnowie dobieramy po wstępnych oględzinach. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem oraz środkami, które umożliwiają skuteczne usuwanie zabrudzeń z kostki brukowej.

Usuwanie mchu, porostów z kostki bukowej Tarnów

Usuwamy chwasty, porosty i mech ze spoin w kostce brukowej na placach publicznych, parkingach czy domowych tarasach. Efektywnie usuwamy niechciane elementy ze spoin Używamy m.in ekologicznego i bezpiecznego wypalania, a także usuwania mechanicznego. Ubytki w spoinach uzupełniamy najlepszej jakości piaskiem.

Mechaniczne mycie kostki brukowej Tarnów

Oprócz mycia i usuwania zabrudzeń z kostki brukowej w Tarnowie i okolicach zajmujemy się również doczyszczaniem posadzek w halach przemysłowych i produkcyjnych. Dysponujemy najlepszymi szorowarkami oraz nowoczesną technologią usuwania plam zamrożonym dwutlenkiem węgla. Skorzystaj z gruntownego oczyszczania kostki brukowej i posadzek.

Czyszczenie kostki brukowej Tarnów

Chcesz w końcu zadbać o kostkę brukową, która wita plamami klientów, którzy odwiedzają Twoją firmę? Skorzystaj z naszej oferty rabatowej na jesienne czyszczenie kostki brukowej w Tarnowie i całym woj. małopolskim. Zajmujemy się nie tylko myciem kostki brukowej, ale także czyszczeniem kostki granitowej, cegły, a także najbardziej wymyślnych powierzchni tarasowych. Jesień to ostatni moment na porządki, które przez dłuższy czas odkładaliśmy na drugi plan. Dzięki naszej profesjonalnej ekipie techników pozbędziesz się nawet najgorszych zabrudzeń w jeden dzień. My zajmiemy się Twoim podjazdem, a Ty w tym czasie możesz odpocząć! Usuwamy plamy z oleju z kostki brukowej, a także likwidujemy ślady po śladach opon czy rozlanych chemikaliach. Na co dzień pracujemy m.in. wysokiej jakości sprzętem marki Karcher HDS 1000 DE z opcją podgrzewania wody. Podobnie jak w kuchni, najbardziej oporne plamy najłatwiej usunąć stosując do tego gorącą wodę. Jeśli połączyć to z odpowiednio dobranymi środkami chemicznymi – efekt gwarantowany. Nie czekaj i skorzystaj z kompleksowego czyszczenia kostki brukowej w Tarnowie już teraz.

Specjalistyczne usługi mycia w zakresie:

 • czyszczenie kostki brukowej wysokociśnieniowe gorącą wodą Tarnów, Wojnicz, Skrzyszów, Radłów, Wierzchosławice, Nieciecza, Wola Rzędzińska
 • mycie kostki brukowej Tarnów;
 • dokładne sprzątanie wokół posesji, likwidacja liści i zabrudzeń;
 • czyszczenie elewacji przemysłowych;
 • bezsmugowe mycie elewacji szklanych;
 • ochrona kostki brukowej impregnatem;
 • ochrona kostki granitowej impregnatem;
 • malowanie dachów Tarnów;
 • czyszczenie murów oporowych oraz cegły;
 • konserwacja rynien;
 • mycie dachów;
 • czyszczenie dachów na terenie woj. małopolskie
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową, na terenie Tarnowa

Od lat zajmujemy się ochroną kostki brukowej oraz jej specjalistycznym myciem na terenie woj. małopolskiego. Naszym klientom w Tarnowie i miastach sąsiednich proponujemy naprawdę skuteczną impregnację elewacji z kamienia oraz spoinowanie kostki brukowej na podjazdach. Spoinowanie jest konieczne, aby uzupełnić szczeliny, które powstały na skutek gruntownego czyszczenia kostki brukowej pod ciśnieniem. Dzięki temu, że dysponujemy profesjonalnym sprzętem najlepszej klasy, wykonujemy mycie elewacji z najgorszych zabrudzeń.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej tarnów

Impregnacja podjazdu z kostki brukowej w Tarnowie Środki chemiczne do zabezpieczenia bruku

Chociaż impregnacja kostki brukowej nie jest jeszcze bardzo popularna w naszym kraju, decyduje się na nią coraz więcej klientów. Jakie są plusy zabezpieczenia kostki brukowej w Tarnowie impregnatem? Dobrze dobrany impregnat zdecydowanie wpływa na efekt estetyczny naszego podjazdu. Zgodnie z naszym wyborem możemy zdecydować się na impregnat bezbarwny lub kolorowy, który odświeży wygląd naszego podjazdu. Co więcej, zabezpieczenie kostki brukowej impregnatem pozwala nam na uchronienie naszego podjazdu przed nowymi zabrudzeniami. Nawet jeśli zdarzy się nam nieszczęśliwy wypadek i rozlejemy olej na nasz piękny podjazd, nie ma się czym martwić. Plamy z zaimpregnowanego podjazdu dużo łatwiej usunąć, niż gdyby wniknęły one głęboko w strukturę kostki brukowej.  Kolejnym ogromnym plusem impregnacji kostki brukowej jest zwiększenie odporności naszego podjazdu na skrajne warunki atmosferyczne. Zabezpieczona kostka brukowa będzie lepiej znosić wysokie temperatury oraz ostre mrozy. Naszym klientom polecam, aby zawsze impregnować kostkę brukową po gruntownym oczyszczaniu podjazdu metodą wysokociśnieniową. Wysokie ciśnienie myjek powoduje, że nawet jeśli impregnat został już kiedyś nałożony, prawdopodobnie jego wierzchnia warstwa zostanie usunięta podczas czyszczenia. Dlatego tak ważne jest, aby kompleksowe mycie kostki brukowej w Tarnowie uzupełnić zabiegiem impregnacji.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Tarnów
Skuteczna ochrona, wysokiej jakości produktami

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Czyszczenie kostki brukowej metodą wysokociśnieniową na gorąco idealne do usuwania zabrudzeń po opadach atmosferycznych. Usuwanie opornych plam z tłuszczów i smarów wyceniamy indywidualnie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Impregnacja kostki brukowej. Cena zabiegu ochrony podjazdu z kostki brukowej zależy od wyboru produktu impregnującego. Stosujemy kilka środków znanych i sprawdzonych producentów. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie elewacji i dachów

PLN 25 netto*

Gruntowne mycie elewacji z osadów, kurzu, zabrudzeń atmosferycznych czy mchu. Usuwanie graffiti z zabytkowych elewacji. Mycie i renowacja dachów. Możliwa negocjacja ceny.

Wodoodporna technologia impregnacji to gwarancja prawdziwej ochrony Usuwanie zaschniętej fary z kostki brukowej suchym lodem

Czyszczenie plam z cementu i farby Naszym klientom w Tarnowie oferujemy usługę mycia kostki brukowej suchym lodem. Technikę tę wykorzystujemy do usuwania najgorszych zabrudzeń jak np. zaschnięty cement. Metoda ta jest całkowicie ekologiczna i opiera się na wykorzystaniu zamrożonego dwutlenku węgla w postaci granulatu, który podchodzi z odzysku. Do czyszczenia suchym lodem nie wykorzystujemy wody ani żadnych środków chemicznych. Co więcej, technika ta nie pozostawia po sobie odpadów.

Obsługujemy miasta: Tarnów, Wojnicz, Skrzyszów, Wola Rzędzińska, Radłów

Rodzinna firma z tradycjami Prowadzimy rodzinny biznes od 2013 r. Na tle firm w województwie małopolskim wyróżniamy się ogromnym doświadczeniem w czyszczeniu kostki brukowej nawet z najtrudniejszych plam. Nasz zespół to wykwalifikowana kadra, która na rynku usług porządkowych pracuje od wielu lat i stale doskonali swoje umiejętności. Wykonujemy zlecenia zarówno dla prywatnych osób, jak i firm i przedsiębiorców.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach, opolskim, śląskim oraz małopolskim.

Odnowa kostki brukowej w woj. małopolskim

Oferujemy gruntowne oczyszczanie kostki brukowej na stacjach benzynowych, przystankach autobusowych, placach miejskich i podjazdach prywatnych. Dzięki wysokociśnieniowemu myciu kostki brukowej na gorąco podjazd przed Twoją firmą zyska nowy i estetyczny wygląd. Mycie pod ciśnieniem kostki brukowej jest tanie i skuteczne.

Mycie i malowanie dachów Tarnów

Klientom w Tarnowie oferujemy usługę kompleksowej obsługi dachu. Zajmujemy się czyszczeniem rynien z porostów, chwastów i traw. Usuwamy także zabrudzenia takie jak mech, osady po opadach atmosferycznych czy kurz z pokryć dachowych. Przeprowadzamy dokładne czyszczenie dachów w woj. małopolskim.

Mycie elewacji w Tarnowie

Oprócz mycia dachów i kostki brukowej zajmujemy się także szczegółowym czyszczeniem elewacji. W gamie naszych usług znajduje się między innymi mycie elewacji przemysłowych oraz szklanych metodą bezsmugową przy użyciu wody destylowanej. Zajmujemy się także myciem zabytkowych elewacji oraz usuwaniem szpecących je rysunków.

Czyszczenie kostki brukowej suchym lodem

W przypadku bardzo trudnych i opornych w usuwaniu zabrudzeń proponujemy naszym klientom możliwość mycia kostki brukowej suchym lodem. Zamrożony dwutlenek węgla o temperaturze -78,5 stopnia pozwala na likwidację zabrudzeń zarówno z powierzchni jak kostka brukowa, jak i szklane elewacje.

FAQ

Koszt tradycyjnego mycia kostki brukowej rozpoczyna się od 10 zl/m2. Cena ustalana jest indywidualnie w przypadku zabrudzeń, które są trudne do usunięcia jak np. plamy z oleju, smaru, benzyny czy np. ślady po oponach.
Tak. Każdorazowo przedstawiamy naszym klientom szereg technik, którymi wykonujemy mycie kostki brukowej. To od klienta zależy, na którą z proponowanych przez nas metod się zdecyduje.

Mycie kostki brukowej w Tarnowie

Od wczesnej wiosny do późnej jesieni wykonujemy czyszczenie kostki brukowej w Tarnowie. Usuwamy chwasty i mchy z brukowanych podjazdów, parkingów oraz tarasów. Zabezpieczamy podjazdy i parkingi z kostki brukowej przed plamami i ekstremalnymi temperaturami. Parkingi, hale magazynowe, skwery miejskie, podjazdy prywatne.
Zasięg Tarnów oraz Radłów, Brzesko, Wojnicz, Dębica, Czchów, Dąbrowa Tarnowska, Brzesko, Bochnia

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, BrzegChorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kęty, Kluczbork, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Oświęcim, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebinia, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej