Czyszczenie kostki brukowej Trzebinia

Przedsiębiorcom, właścicielom nieruchomości i mieszkańcom Trzebini proponujemy całościowe czyszczenie powierzchni z kostki brukowej. Skutecznie likwidujemy zabrudzenia z placów wyłożonych kostką granitową, brukową a także gresem i innymi materiałami. Używamy sprzętu najwyższej jakości, dzięki któremu usuwamy nawet najtrwalsze i tłuste plamy ze skwerów i podjazdów z kostki brukowej.

Oczyszczanie kostki brukowej z mchu i chwastów

Nasze metody dadzą efekt nowości dla powierzchni pokrytych kostką brukową. Nie ograniczamy się do moczenia bruku. Efektywnie likwidujemy zabrudzenia i starannie czyścimy. Przeprowadzamy renowację spoin w kostce brukowej. Usuwamy porosty, mchy i inne chwasty.

Gruntowne mycie kostki brukowej Trzebinia

Mieszkańcom Trzebini oferujemy dogłębne mycie i czyszczenie kostki brukowej na gorąco, pod dużym ciśnieniem. Dodatkowo impregnujemy powierzchnie placów i podjazdów z kostki brukowej. Zabieg ten zwiększa ochronę przed kolejnym zaplamieniem, tym samym podnosząc walory estetyczne brukowanych powierzchni.

Czyszczenie placów i podjazdów z kostki brukowe, Małopolska i-czyszczeniekostkibrukowej.pl

Pierwsze tygodnie wiosny to czas na gruntowne porządki naszego otoczenia. W centrum zainteresowania dobrych gospodarzy znajdują się więc  tereny otaczające siedziby przedsiębiorstw i domów mieszkalnych. Dla mieszkańców Trzebini i okolicznych miejscowości mamy ofertę mechanicznego, bardzo skutecznego mycia kostki brukowej. Usługę wykonujemy przy użyciu, najlepszych na rynku myjek ciśnieniowych. Zaczynamy od usunięcia na gorąco powierzchownych zabrudzeń. Dla podjazdów tylko lekko zabrudzonych np. piaskiem , ziemią czy pozostałościami opadów atmosferycznych  taki zabieg jest wystarczający. W naszej ofercie mamy także  specjalistyczne mycie powierzchni z kostki brukowej, które likwiduje palmy z tłuszczu, olejów, farby czy cementu. Nasi fachowcy, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w czyszczeniu kostki brukowej na terenie Trzebini, usuną nawet najbardziej uporczywe plamy, których nie udało się zlikwidować tradycyjnymi metodami. Działając na terenie Trzebini dobieramy metody pracy do charakteru zabrudzeń i stanu czyszczonej powierzchni.

Profesjonalne usługi w zakresie czyszczenia:

 • mycie kostki brukowej myjkami wysokociśnieniowymi Trzebinia, Chrzanów, Mysłowice, Zator, Babice, Balin, Libiąż, Bukowno, Olkusz, Chełmek
 • Czyszczenie kostki brukowej Trzebinia;
 • kompleksowe mycie na terenie posesji, czyszczenie podjazdów z liści i gałęzi;
 • czyszczenie elewacji przemysłowych;
 • mycie szklanych elewacji;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • ochrona kostki granitowej impregnatem;
 • czyszczenie hal przemysłowych w Trzebini;
 • mycie murów oporowych oraz cegły;
 • usuwanie zabrudzeń z rynien;
 • mycie i malowanie dachów;
 • mycie dachów na terenie woj. Małopolskiego.
 • czyszczenie elewacji metodą niskociśnieniową w Małopolsce.

Specjalistyczne mycie kostki brukowej w Trzebini warto uzupełnić o profesjonalny zabieg ochronny. Jest nim impregnacja kostki brukowej. Dogłębne mycie kostki np. metodą wysokociśnieniową powoduje powstawanie ubytków w istniejących już warstwach impregnatu. Celowa więc jest odnowa warstwy ochronnej kostki. Ponowna impregnacja stworzy powłokę ochronną, dzięki której ponowne zabrudzenia nie wnikną głęboko w strukturę kostki, a co za tym idzie łatwiej je będzie usunąć.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

czyszczenie kostki brukowej trzebinia

Zabezpieczanie impregnatem placów z kostki brukowej Trzebinia Skuteczne impregnaty do kostki brukowej

Nie jesteś zadowolony z wyglądu kostki brukowej przed budynkiem Twojego przedsiębiorstwa? Nie możesz patrzeć na tłuste plamy szpecące alejkę prowadzącą do drzwi wejściowych do Twojego domu? Przeprowadziłeś gruntowne czyszczenie kostki brukowej. Niestety, specjalistyczne mycie uszkadza wierzchnie warstwy impregnatu. Co przemawia za impregnowaniem kostki brukowej w Trzebini? Po pierwsze długi czas, kiedy kostka brukowa będzie odporna na zabrudzenia. Nawet przez kilka lat będziesz się mógł cieszyć estetycznym wyglądem otoczenia swojego domu i firmy. Będzie ona także odporna na mróz oraz bardzo wysokie temperatury. Na zaimpregnowanej kostce brukowej trudniej adaptują się mchy i porosty, a to ma wpływ na efektowny wygląd kostki.

Przy użyciu gorącej wody pod wysokim ciśnieniem myjemy powierzchnie z kostki brukowej. W nieskomplikowany sposób pozbywamy się szpecących plam z parkingów, placów i podjazdów. Usuwamy także plamy z oleju czy smarów, indywidualnie ustalając cenę. Możliwa negocjacja ceny usługi.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Czyszczenie kostki brukowej Trzebinia
Bezpieczna impregnacja, wysokiej jakości środkami chemicznymi

Mycie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Wysokociśnieniowe mycie kostki brukowej z zanieczyszczeń atmosferycznych. Uwaga usuwanie zabrudzeń z oleju, farby itp. podlegają indywidualnej wycenie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Za pomocą impregnatu chronimy kostkę brukową. Wartość usługi zależna jest od wielkości terenu poddanemu impregnacji oraz rodzaju stosowanego środka impregnującego. Używamy tylko sprawdzonych preparatów. Dopuszczamy negocjację ceny.

Mycie dachów i elewacji Trzebinia

PLN 25 netto*

W naszej ofercie posiadamy szybkie mycie dachów oraz elewacji i ścian budynków z pozostałości po opadach atmosferycznych, zabrudzeń oraz pozbywanie się mchów. Likwidujemy także graffiti z nieruchomości w Trzebini. Renowacja i oczyszczanie dachów. Negocjujemy ceny.

Hydrofobowa technologia impregnacji, to gwarancja trwałego efektu Usuwanie rozlanej farby z kostki brukowej suchym lodem

Czyszczenie kostki brukowej bez użycia wody Dla mieszkańców i przedsiębiorców w Trzebini mamy ofertę czyszczenia kostki brukowej w sposób neutralny dla środowiska naturalnego. Proponujemy nowoczesną metodę mycia kostki brukowej , w której używamy suchego lodu. Jest to zamrożony dwutlenek węgla, którego temperatura wynosi - 78,5 stopnia Celsjusza. Wyrzucany z urządzenia czyszczącego z prędkością 500 km/h uderza on w w najtrudniejsze zabrudzenia i likwiduje je, poprzez sublimację. Suchy lód doskonale nadaje się nie tylko do czyszczenia ścian budynków czy kostki brukowej. Można nim czyścić także delikatne powierzchnie, gdyż nie uszkadza on przedmiotów , z którymi ma kontakt.

Obsługujemy miasta : Trzebinia, Chrzanów, Mysłowice, Zator, Babice, Balin, Libiąż, Bukowno, Olkusz, Chełmek

Firma z tradycjami Jesteśmy firmą rodzinną. Czyścimy kostkę brukową na terenie Trzebini i okolic starannie, z dużą dokładnością i terminowo. Obsługujemy zarówno wielkie firmy jak i osoby prywatne. Podjazdy z kostki brukowej czyścimy, indywidualnie dobierając metodę działania. Podstawę doboru stanowi ocena sytuacji na miejscu realizacji zlecenia. W Trzebini pracujemy od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

Nasze usługi oferujemy na terenie całej Polski południowej tj. w województwach małopolskim, śląskim, świętokrzyskim.

Czyszczenie kostki brukowej z traw i mchu Trzebinia

Aby kostka brukowa należycie się prezentowała czyste muszą być nie tylko poszczególne elementy bruku ale też spoiny pomiędzy nimi. Dlatego też mieszkańcom Trzebini oferujemy usuwanie traw, mchów, porostów i innych chwastów ze szczelin w kostce. Używane przez nas specjalistyczne środki chemiczne mają właściwości biobójcze i doskonale sprawdzają się w procesie wypalania niechcianych roślin. Gdy przestrzenie pomiędzy kostkami są już czyste, nasi technicy wypełniają je piaskiem najwyższej jakości.

Czyszczenie dachów Małopolska

Naszym klientom w Trzebini i całym województwie małopolskim oferujemy czyszczenie elewacji, dachów i rynien. Myjemy także powierzchnie budynków wykonane ze szkła. Używamy do tego technologii Ionic System oraz wody destylowanej. Ten sposób mycia zapewnia idealną czystość, połysk i brak smug. Posługujemy się technikami wysokościowymi, a więc praca wysoko nad ziemią nie jest dla nas problemem.

 

Zabezpieczenie kostki brukowej Trzebinia

Starania naszych techników na pewno uczynią podjazd pod Twój dom lub firmę znowu atrakcyjnym i estetycznym. Kilkugodzinna praca myjek ciśnieniowych najnowszej konstrukcji usunie z placu, skweru czy parkingu wszystkie zabrudzenia. Znikną trudne do usunięcia plamy ze smarów, benzyny, cementu czy oleju.

Czyszczenie kostki brukowej suchym lodem

Zachęcamy do skorzystania z proekologicznej metody czyszczenia kostki brukowej, za pomocą suchego lodu. Zlikwidujemy zanieczyszczenia przed Twoja firmą w Trzebini, bez użycia silnych środków chemicznych i wody. Polecamy ekologiczną metodę czyszczenia kostki brukowej za pomocą suchego lodu. Ta metoda mycia pozwala osiągnąć imponujące efekty czystości bez użycia silnych środków chemicznych a nawet wody. Dwutlenek węgla w stanie zamrożonym, bez generowania odpadów, usunie wszystkie zaplamienia z bruku. Dowiedz się więcej na temat tej nowoczesnej metody czyszczenia kostki brukowej.

FAQ

Koszt mycia dachów i elewacji w Trzebini rozpoczyna się od 20 zł za mkw. Dokładna wycena zależy od rodzaju zabrudzeń oraz pokrycia dachowego.

 

Tak. Mamy duże doświadczenie w likwidacji trudnych zabrudzeń z kostki brukowej. Usuwamy śladu z olejów, smarów, plamy z benzyny oraz ślady po hamowaniu opon.

Mycie wysokociśnieniowe parkingów Trzebinia

Najbardziej uczęszczanymi a co za tym idzie eksploatowanymi parkingami są te położone przy centrach handlowych i dworcach kolejowych. Jest tam mnóstwo plam i zabrudzeń bardzo trudnych do usunięcia. Należą do nich ślady po oleju, smarach, rozdeptane gumy do żucia czy czarne smugi pozostawione przez opony różnych pojazdów. W naszej ofercie znajdują się  propozycje gruntownego czyszczenia dużych powierzchni pokrytych betonem czy kostką brukową, w tym właśnie wielkich parkingów. Efektem naszej pracy będzie wysoka estetyka tych miejsc.
Zasięg Trzebinia oraz Chrzanów, Młoszowa, Bolęcin

Masz jakieś pytania? Chętnie udzielmy na nie odpowiedzi – zadzwoń do nas!

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, BrzegChorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kęty, Kluczbork, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Oświęcim, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej