Czyszczenie kostki brukowej Rybnik

Stałym i nowym klientom w Rybniku oferujemy dokładne czyszczenie kostki brukowej najnowocześniejszymi technikami dostępnymi na rynku. Likwidujemy uporczywe plamy z podjazdów z kostki brukowej, kostki granitowej, kamieni ozdobnych czy innych powierzchni. Naszym sposobem na dokładne mycie kostki brukowej w Rybniku jest sprzęt najwyższej klasy oraz wieloletnie doświadczenie zdobywane nie tylko na Śląsku, ale także innych województwach.

Kompleksowe mycie kostki brukowej Rybnik

Oprócz dokładnego czyszczenia kostki brukowej w Rybniku metodą wysokociśnieniową na gorąco zajmujemy się także impregnacją kostki brukowej. Zabieg ten pozwala nie tylko na zwiększenie ochrony kostki brukowej przed nowymi zabrudzeniami, ale także znacząco wpływa na wygląd kostki na podjeździe. Impregnacja kostki brukowej to świetny sposób na renowację kilkuletniej kostki brukowej.

Usuwanie porostów, czyszczenie kostki brukowej z mchu

Mycie kostki brukowej przez naszych specjalistów to prawdziwe czyszczenie starych plam. Nie moczymy kostki brukowej, ale rzeczywiście ją czyścimy i doprowadzamy do świetnego wyglądu. W ofercie posiadamy także czyszczenie spoin w kostce brukowej, dzięki czemu skutecznie pozbywamy się mchów, porostów, chwastów i wrastających traw.

Mycie podjazdów z kostki brukowej Śląsk i-czyszczeniekostkibrukowej.pl

Letnie i wiosenne miesiące to świetny moment na gruntowne czyszczenie kostki brukowej w Rybniku. To właśnie wtedy wychodzimy z domów, zajmujemy się naszymi ogrodami oraz dbamy o otoczenie wokół domu. Dla przedsiębiorców i mieszkańców Rybnika oraz aglomeracji śląskiej przygotowaliśmy specjalny rabat na wysokociśnieniowe mycie kostki brukowej. W ofercie posiadamy także ochronny na kostce brukowej, czyli impregnację powierzchni kostki brukowej. Przeprowadzamy czyszczenie kostki brukowej nie tylko u osób prywatnych i na terenach wokół zabudowań jednorodzinnych. Nasza oferta mycia kostki brukowej w Rybniku skierowana jest także do obiektów komercyjnych i obejmuje m.in. gruntowne mycie chodników, stacji benzynowych, parkingów wokół centrów handlowych czy parkingów podziemnych. Do mycia kostki brukowej w Rybniku wykorzystujemy przeróżne techniki czyszczenia. Nasi specjaliści dzięki wieloletniej praktyce w zawodzie poradzą sobie nawet z najgorszymi plamami jak plamy po benzynie, oleju czy ślady po rozlanej i zaschniętej farbie. Metodę mycia kostki brukowej na terenie miasta Rybnik dobieramy każdorazowo po dokonaniu wstępnych oględzin. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Specjalistyczne usługi czyszczenia w zakresie:

 • czyszczenie kostki brukowej Rybnik
 • kompleksowe czyszczenie posesji, usuwanie liści, gałęzi i brudu;
 • doczyszczanie elewacji przemysłowych;
 • konserwacja elewacji szklanych;
 • impregnacja kostki brukowej;
 • ochrona kostki granitowej impregnatem;
 • malowanie dachów Żory;
 • mycie murów oporowych oraz cegły;
 • czyszczenie rynien;
 • mycie dachów;
 • czyszczenie dachów woj. śląskie,
 • mycie elewacji metodą niskociśnieniową na Śląsku

Tak samo, jak czyszczenie kostki brukowej ważna jest jej profesjonalna ochrona. Tylko zabieg impregnacji kostki brukowej pozwoli nam złapać oddech na lata. Dzięki temu nie będziemy martwić się osadami po opadach atmosferycznych czy rozlanym przez przypadek olejem. Usunięcie plam ze smarów, klejów czy benzyny z kostki brukowej, która nie została zaimpregnowana, nie jest łatwe, ale też nie jest niemożliwe. Wystarczy odpowiednia technika czyszczenia kostki brukowej oraz wysokiej klasy sprzęt alby uporać się nawet z najgorszymi plamami. Nie podejmuj się mycia kostki brukowej domowymi metodami. W przypadku ciężkich zabrudzeń stracisz tylko czas i pieniądze. Skorzystaj z profesjonalnego czyszczenia kostki brukowej na gorąco już teraz.

Zapraszamy do współpracy.

czyszczenie kostki brukowej rybnik

Ochrona impregnatem podjazdów z kostki brukowej Rybnik Najlepsze impregnaty do ochrony kostki brukowej

Chcesz, aby kostka brukowa przed Twoim domem lub firmą wyglądała naprawdę atrakcyjnie? Chcesz mieć pewność, że za kilka miesięcy kostka na Twoim tarasie nadal będzie się dobrze prezentować? Gruntowne mycie kostki brukowej pod ciśnieniem niestety wiąże się z  uszkodzeniem wierzchnich warstw impregnatu. Na czym polega impregnacja kostki brukowej? Zabezpieczenie kostki brukowej impregnatem to sposób na jej ochronę przed kolejnymi zabrudzeniami. Dobrze zastosowany preparat impregnujący to sposób na ochronę parkingu z kostki brukowej przed osadami atmosferycznymi, plamami ze smarów czy ropy. Impregnacja kostki brukowej w Rybniku należy stosować zawsze po gruntownym czyszczeniu kostki brukowej metodą wysokociśnieniową. Impregnacja odpowiednimi środkami to ochrona na lata. Co więcej, zaimpregnowanie kostki brukowej to także opcja na zmianę koloru kostki brukowej, ponieważ nasi klienci zawsze mogą zdecydować się na impregnat w konkretnym kolorze.

CAŁODOBOWA INFOLINIA ☞ JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI 365 dni w roku

Cennik Mycie kostki brukowej Rybnik
Profesjonalna ochrona, sprawdzonymi impregnatami

Czyszczenie kostki brukowej

PLN 14 netto*

Czyszczenie kostki brukowej na gorąco pod ciśnieniem to łatwy sposób skuteczną likwidację tłustych zabrudzeń z kostki brukowej na skwerach, parkingach i podjazdach. Usuwanie plam ze smarów czy oleju wyceniamy indywidualnie. Możliwa negocjacja ceny.

Impregnacja kostki brukowej

PLN 15 netto*

Renowacja kostki brukowej impregnatem. Na całkowitą kwotę impregnacji ma wpływ obszar pokryty kostką brukową oraz środek stosowany do impregnacji. Do ochrony kostki brukowej stosujemy tylko sprawdzone środki. Możliwa negocjacja ceny.

Mycie dachów i elewacji w Rybniku

PLN 25 netto*

Skuteczne czyszczenie dachów oraz elewacji budynków z mchów, kurzu czy zabrudzeń. Usuwanie rysunków graffiti z budynków w Rybniku. Czyszczenie i malowanie dachów na Śląsku. Możliwa negocjacja ceny.

Skuteczny sposób impregnacji kostki brukowej, wieloletnia ochrona Mycie kostki brukowej z uporczywych i tłustych plam z olejów

Mycie suchym lodem Nowoczesna metoda mycia kostki brukowej suchym lodem bez użycia wody w Rybniku. Wybierz ekologiczne czyszczenie kostki brukowej przed Twoją firmą. Suchy lód ma temperaturę to zamrożony dwutlenek węgla o bardzo niskiej temperaturze, który dzięki procesowi sublimacji doprowadza do likwidacji nawet najgorszych zabrudzeń. Technologia usuwania zabrudzeń suchym lodem sprawdzi się zarówno w czyszczeniu delikatnych powierzchni jak np. zabytkowe pomniki, jak i w czyszczeniu bardziej odpornych struktur.

Obsługujemy miasta; Rybnik, Żory, Racibórz, Wodzisław Śląski, Gliwice

Firma z tradycjami Nasze przedsiębiorstwo to firma rodzinna, które świadczy swoje usługi w aglomeracji śląskiej od wielu lat. Usługę mycia kostki brukowej na terenie Rybnika i okolicznych wykonujemy terminowo, szybko i efektywnie. Pracujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw jak np. centra handlowe. Metodę oczyszczania kostki brukowej wybieramy po dokonaniu analizy obecnych zabrudzeń. Czyszczenie kostki brukowej w Rybniku wykonujemy aż późnej jesieni. Nie czekaj, zadzwoń.

Oczyszczamy kostkę brukową oraz myjemy elewacje i dachy w całej Polski południowej tj. w województwach śląskim, oraz małopolskim.

Mycie dachów Śląsk

Myjemy dachy oraz elewacje budynków na terenie Rybnika, a także całego województwa śląskiego. Usuwamy zabrudzenia z rynien w tym trawy, liście, gałęzie oraz wszelkie porosty i mchy. Czyszczenie dachów pod ciśnieniem możemy uzupełnić renowacją i malowaniem dachów. Skorzystaj z mycia dachów metodą wysokociśnieniową, również na dużych wysokościach w Rybniku.

Zabezpieczenie kostki brukowej Rybnik

W ofercie posiadamy czyszczenie kostki brukowej myjkami wysokociśnieniowymi z opcją podgrzewania wody na parkingach podziemnych, podjazdach, placach, przystankach autobusowych i stacjach kolejowych. Naszą wizytówką jest dokładność i najwyższej jakości sprzęt wykorzystywany do czyszczenia kostki brukowej. Gwarantujemy szybki i rewelacyjny efekt po myciu kostki brukowej przez naszych wykwalifikowanych specjalistów.

Hydropiaskowanie na mokro pomników Rybnik

Klientom w Rybniku oraz okolicy oferujemy skuteczny sposób renowacji i czyszczenia zabytkowych pomników, nagrobków czy starych elementów metalowych. Dzięki hydropiaskowaniu na mokro jesteśmy w stanie oczyścić stare monumenty z mchów, porostów oraz zabrudzeń atmosferycznych i nadać im nowy, estetyczny wygląd.

Mycie kostki brukowej z porostów Rybnik

Oprócz mycia kostki brukowej w Rybniku wykonujemy także spoinowanie oraz oczyszczanie spoin w kostce brukowej z chwastów, traw i innych niechcianych roślin. Dysponujemy specjalistyczną chemią biobójcza oraz techniką wypalania chwastów. Szczeliny w spoinach każdorazowo wypełniamy świetnej jakości piaskiem, co zwiększa stabilność kostki brukowej.

FAQ

Koszt mycia kostki brukowej w Rybniku zaczyna się od 10 zł za 1/m2 przy zabrudzeniach typu trawy, mech czy osady atmosferyczne. Cennik mycia kostki brukowej ze smarów czy oleju to koszt około 20 zł 1/m2. Dokładna cena zależy jednak od rodzaju zabrudzeń, z którymi mamy do czynienia.
 Z naszego doświadczenia wynika, że stare i tłuste plamy na kostce brukowe udaje się usunąć w 90%. Jest to zdecydowanie dobry wynik, a kostka brukowa po takim zabiegu zyskuje nowy wygląd. Wszystko jednak zależy od techniki mycia i specjalistycznych środków czyszczących.

Czyszczenie kostki brukowej Rybnik, Racibórz

Nasi technicy to osoby doświadczone, które dysponują ogromną wiedzą i służą poradą naszym klientom. Usuwamy porosty, mchy i trawy z kostki granitowej, deski tarasowej, kostki brukowej oraz innych powierzchni. Przeprowadzamy zabieg impregnacji kostki brukowej, który nie tylko chroni Twój podjazd przed nowymi zabrudzeniami i kurzem, ale także podkreśla atrakcyjny wygląd kostki brukowej.
Zasięg Rybnik oraz Radlin, Rydułtowy, Gaszowice, Jejkowice, Sumina, Książenice, Czerwionka-Leszczyny, Przegędza, Jankowice, Świerklany

Jeżeli masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do nas, chętnie udzielmy na nie odpowiedzi.

Znajdziesz nas także w: Andrychów, Bielsko-Biała, Bytom, Będzin, Chorzów, Częstochowa, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kraków, Mikołów, Mysłowice, Nysa, Olkusz, Opole, Ruda Śląska, Sosnowiec, Strzelce Opolskie, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Tychy, Wadowice, Zabrze, Zawiercie, Żory

mycie-kostki-brukowej